Jump to content
Dogomania

zasadzkas

Members
  • Posts

    2371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zasadzkas

  1. Bianko, czy ludzie od drugiej sunieczki długowłosej po nią przyjadą, czy mam pomóc w organizowaniu transportu? Jakie macie uzgodnienia?
  2. Ludwa, różowy potrafi być bardzo męski, jak się odpowiedni odcień dobierze, do oczu, nawet ślepych patrzałek ;)
  3. O, matuchno, to trzymam kciuki z całych sił ;)
  4. [url]http://www.youtube.com/watch?v=yRMyg8COfyA[/url]
  5. Kreseczko, dawno Cię nie było. Pamiętam o suni, bo była związana z adopcją Dropsika, znaczy: myśleli też o niej. Dobrze, że wszystko dobrze się układa dla obu psiaków. Serdecznie pozdrawiam.
  6. Zurdo, moja sunia też ma chore serce, choć nie kwalifikuje się na poważne leczenie. Pewnie to inaczej, po prostu szybko się męczy i muszę uważać. Zrezygnowałam z roweru, choć to uwielbiała. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Może też ból od żebów, który miała od jakiegoś czasu, mógł obciążyć serduszko i nerwy, i jak przejdzie, to sunia się uspokoi i wyrówna, choć trochę. Trzymam za nią kciuki bardzo mocno.
  7. Trzymaj się, kochana i pisz, co dalej z Królewną Przygód Wszelakich
  8. Ktoś tu robi bardzo dobre zdjęcia, prócz tego ;)
  9. Gamba, moja suka przy lux karmie i tak uwielbia na spacerku jakieś gówno chapsnąć w pośpiechu, bo wie, że nie można. Tylko ludzkie uważa. Sprawa, można by rzec, z góry przesrana :evil_lol: Podglądam Was notorycznie, tylko nie mam o czym pisać. Pozdrawiam ;)
  10. Ci u Was za alarm? Cioteczko, napisz. Kciuki, oczywiście, masz.
  11. My też pozdrawiamy, razem z naszym stałym tymczasem, czyli Miszką:
  12. Viris, użyłam Twoich fotek Srolinki do uaktualnienia ogłoszeń chomisiów i myszorów ze sklepu, na szczurzych forach. Mama nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe. http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=133020#133020 http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=1133 Apso, może telefon dać Twój, czy poczekać, aż ktoś napisze?
  13. Już ja widzę, jak Wy będziecie w stanie ją oddać :evil_lol:
  14. Hej, co u Was? Żyjecie? Odezwijcie się ;)
  15. Viris, chodźże no na wątek sklepowych zwierzaków doradzisz o skoczkach: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102271&page=53
  16. Szczurosławo, czy to prawda, że malutka nie żyje?
  17. Nie, dziękuję, mam szczury, które sztywnieją ze strachu na zapach kota na mojej bluzce. No, i jakaś kocia nie jestem. Plamka-detektyw :p
  18. No, i mieszane uczucia. Dudusia szkoda bardzo. Niech się reszta zdrowo chowa i do tych domków, co tak wydzwaniają idzie. Bianka ciutkę odpocznie i pewnie znowu coś wynajdzie w krzakach własnoręcznie lub inną osóbką i koło fortuny kręcić się będzie nadal ;) Paczka doszła, widzę. Z jedzeniem dałam plamę, nie było, co chciałam, kostek brakło. Ech, trudno. Wodzisław zakwalifikował się do finału starań o klusie?
  19. Kot na ostatnim zdjęciu ma boską minę :loveu:
  20. Mój też, ale zakazał oglądania, bo mamy już swój zwierzyniec :evil_lol:
  21. Boski jest, a ja nie mogę znaleźć maila do koleżanki, co rudego chciała :roll:
  22. Agnes, nam wetka na początku zapisała raz dziennie.
  23. Ja tylko Propalinu używam, ale już większą dawkę a suka żre normalnie. Czy te objawy są uwzględnione jako uboczne tego leku?
×
×
  • Create New...