Jump to content
Dogomania

zasadzkas

Members
  • Posts

    2371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zasadzkas

  1. jolu, wyczysc skrzynke bo pv nie moze dojsc
  2. Ściskam serdecznie. Pamiętam. A przypominam, że za kilka dni minie 3 lata odkąd nasza Milwa jest z nami. Dzięki Tobie, Irmo, i Twojemu sercu do zwierząt. Dziękuję i będę dziękować co rok.
  3. Ja również chciałam podziękować wszystkim, za Tulę i pozostałe też. W międzyczasie urodziłam córeczkę. Bardzo dziękuję za happy end :loveu:
  4. zasadzkas

    Metamorfozy

    No, ma się ten zwierzęcy magnetyzm :evil_lol:
  5. Cioteczki, zaofftopuję w Waszym wątku: Mam do adopcji półrocznego, kastrowanego albinoska. Jest niepełnosprawny, ślepy i moje stado odrzuciło go ostatecznie. Szukam mu domu, bo sama lada moment rodzę dziecko i nie jestem w stanie poświęcić mu tyle czasu, ile potrzebuje mieszkając sam. Jest tchórzliwą popierdółką, miłą, ciekawską i nigdy mnie nie ugryzł. Szukam kogoś, kto ma trochę czasu, żeby codziennie wziąć go na ręce, wypuścić na spacerek pilnując, bo to jednak i ślepaczek, i gryzoń, który lubi gryźć. Do Łodzi i Warszawy mamy transport.
  6. O. matulu, upili nieletniego kociaka :roll:
  7. Boska jest i uwielbiam ją od pierwszego wejrzenia :loveu: Wyrosła na gwiazdę, z tym błyskiem w oku. Gratuluję.
  8. zasadzkas

    Metamorfozy

    jaki ma uśmiech od ucha do ucha :p prześliczna krówka :loveu:
  9. No, ba! Tylko z troszkę mniejszym brzuszkiem była, albo mnie się zdaję ;)
  10. Już zagłosowałam ;) Tweety, nie mogłam Ci wysłać pv, masz zapchaną czy coś ;)
  11. Z dedykacją dla Makumby i tego kotka chorego, który szuka domu na stałe: [url]http://www.joemonster.org/filmy/9998/Diabelski-kot-Simona-powraca[/url]
  12. Potrzebuję choćby porady: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116071[/url]
  13. Bardzo ładne breloki. Najlepiej na miau je wystawić.
  14. Morelek pojechał? Gratuluję udanej, podwójnej adopcji. No, i chłopaki razem to zawsze szczęśliwiej. ;)
  15. Jej, jak dobrze przeczytać coś tak pięknego
  16. Agnie, wysłałam Morelka z uroczymi fotkami i krótkim opisem do wszystkich moich znajomych. Niemożliwe, żeby taki cudak nie znalazł domu na pniu :roll: P.S. Figa, jaki boski wierszyk!
  17. To nie przez ogonek, raczej przez wakacje. U mnie 2 chętne teraz są niedostępne. Przy czym wyjeżdżają na długo. Jeśli zostanie dłużej, to pewnie coś dla niego znajdę.
  18. Cóż, smutny i nieznany koniec historii: państwo wyjechali do U.S.A. i nie wiem, czy udało im się znaleźć dom dla Ajki i jaki. Kontakt się urwał.
  19. [quote name='doddy']Zasadzkas - znalazłam wątek tej suni ale to nie Panda patrząc po zdjęciach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32518[/URL][/quote] Dzięki, bardziej widać. Nie mam wieści od faceta. Myślę, że już nic nie wskóramy. Ech, szkoda gadać.
  20. To po czym ona ma nietrzymanie moczu, jak niesterylizowana? Moja suka bierze Propalin, na szczęście, pomaga.
  21. Jakie piękne towarzystwo :loveu: Błyszczące, rumiane, szczęśliwe.
×
×
  • Create New...