Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Fajny zespół!! :p czy one wagowo podobnie, czy może Hienka cięższa??
  2. ja bym już po mrożeniu nie parzyła.
  3. Bari wyjątkowo mi się podoba na zdjęciu "Inspektor Bari na tropie" :loveu: żeby tak lisa podejść... brawo!! Czy Murzynkowi nie robią się kulki z sierści pod brzuszkiem i w łapkach po śniegowaniu? ja tez należę do klubu miłośników brzóz :p
  4. Tofik wygląda na mądrego psiaka. A oczka ma poczciwe :loveu::loveu:
  5. zapomniałam już, jak piękna może być zima w górach... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/img3980w.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4930/img3980w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/img3961m.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5016/img3961m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/img3990ea.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8934/img3990ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/img3984v.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4793/img3984v.jpg[/IMG][/URL]
  6. czesc, Maly. Jak zwykle ladniutki, wiec i foty ladne! :multi: a dom gdzie???
  7. [quote name='dana']a u Ciebie są wróble ? w mieście jest ich u nas też ostatnio zdecydowanie mniej... za to sroki się rozpanoszyły. Dobrze, że władze Krakowa zwracają na to uwagę [/QUOTE] em, tego, władze Krk to najbardziej lubiom kase... to społeczeństwo :multi: obywatelskie powoli się kształtuje: [url]http://asocjacjapromotorowrp.com/[/url] sprawcą akcji jest Domański, ten od śpiewów patriotycznych na Rynku :lol: fantastyczne foty, zwłaszcza zająca i lisa!!!!!
  8. nasz chodniczek nie do poznania :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/img1451b.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1954/img1451b.jpg[/IMG][/URL] po co odlatywać na południe? Ludzie wszystko przyniosą; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img1444rk.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7924/img1444rk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img1445ki.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4227/img1445ki.jpg[/IMG][/URL] będę tu stał i wąchał, a tymczasem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/img1436cg.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3691/img1436cg.jpg[/IMG][/URL] .... muzeum Kantora się wybuduje; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/img1433cp.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4563/img1433cp.jpg[/IMG][/URL] a złośliwy królik swoje wie! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/img1442uo.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4511/img1442uo.jpg[/IMG][/URL]
  9. teraz będą foty z cyklu "Zima w mieście" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/img1432u.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6831/img1432u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/img1440wz.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2669/img1440wz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img1429xe.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3383/img1429xe.jpg[/IMG][/URL] zostało po akcji Artboom: to lubię: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/img1438c.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3152/img1438c.jpg[/IMG][/URL] a tego nie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img1434j.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8075/img1434j.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Jasza']Elza ucieka niemożliwie. Elzie potrzebny jest człowiek na wyłączność, taki, który poświęci jej dużo czasu, nauczy Pani Małgosia nie zgadza się nadal na szukanie domu dla niej. Kicha.[/QUOTE] Czasu trzeba, czasu... Dobrze, że jesteś na podorędziu, Jaszo, przynajmniej z Wami pobiega, ale dziękuję bardzo za emocje, czy pies się znajdzie czy nie :shake: jeszcze niemój! a nie ma się co dziwić, energia niewybiegana to i zwiewa :shake: mamie Wandy trzeba czasu, zeby oddała psa zmarłej córki...
  11. a ja tam jem borówki prosto z krzaka! życie w ogóle szkodzi, a najbardziej chemia :roll: motyw z hienką bardzo ładny, ja bym podpuścila tę panią :cool3: Sweetie pręgi ma hienkowate, ale pysk- psi, widziałyście, jakie "twarze" mają hieny?? Caillou, Norek też uważa, że patyki są bez sensu :evil_lol:
  12. Piekne "ptasie" zdjęcia! :multi: W Krk jest coraz mniej wróbelków, za to za dużo srok. jest akcja ratowania grubelka, wieszane są takie specjalne budki lęgowe z mikroskopijnymi otworami, żeby srokom nie udało się tam dostać.
  13. lansujemy Rudaska na Dzienniku: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/miasto-krakow.html[/url]
  14. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/19814920.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2343/19814920.jpg[/IMG][/URL] tak, jest! na 4 stronie GK! :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  15. [quote name='Jasza']To jak dla mnie najlepszy sposób. Żadnych mądrych, wzruszających, życiowych opowieści. Zagadka, kryminalna intryga, seryjny morderca - odpływam w inny świat w którym nie ma sierotek a problemy są tak kosmiczne i odległe, że zapominam o swoich.[/QUOTE] mamy sporo wspolnego :cool3:
  16. nie do pojęcia, że Bari tak w śniegu leży. Ale w świetle tego, co napisałaś, Dano, o tej rasie - już zrozumiałe. :p Murzynek świetnie wygląda, naprężony jak struna! :multi: a te sikorki :loveu::loveu:
  17. fajnie Misia wygląda na tych zdjęciach :loveu::loveu:
  18. piękne zdjęcia; co z tego że pyszczek siwy, jak energia i chęć życia wielka! :loveu::loveu::loveu:
  19. chomik polny. no proszę, nawet nie wiedziałam, że takie cos istnieje. Myszkował na polu, ale w trawach i schował się przed nami, ale bez paniki.
  20. czy wiecie, co to za zwierzątko? spotkaliśmy je na polach na wsi. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/img0254o.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2160/img0254o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/img0255qf.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4356/img0255qf.jpg[/IMG][/URL]
  21. oby rudego zobaczyla wlasciwa osoba, i nie baczac na jego siwy pyszczek, zobaczyla wielkie serducho w malym ciałku :kciuki::kciuki::kciuki:
  22. mina Dużego - bezcenna, faktycznie wygląda, jakby zasypiał na śniegu :lol: co mu zrobiłaś, tak się zmęczył czy tak ma? :lol: z rysunków Mrożka: podczas balu maskowego: dama mówi do pana: niech pan zdejmie maseczkę! na to pan: już zdjąłem! :cool3::evil_lol:
  23. [quote name='Jasza']Wszyscy dookoła się cieszą, że śnieg znika, nawet słup przy torowisku wzrusza ramionami: "O co ci chodzi?"[/QUOTE] :sweetCyb: dobre o tym słupie. Ty to masz poetycką naturę!!
  24. rudy lansuje sie na Dzienniku Polskim: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/miasto-krakow.html[/url] (box po prawej/polecane)
  25. [quote name='Bjuta']Barłożenie... :p uwielbiam tą "czynność"![/QUOTE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/img2505kq.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2353/img2505kq.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...