Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. tak już jest, że niektóre psy zapadają w serce głębiej... :loveu: nawet o was myślałam ostatnio, że jakaś długa cisza nastała... a tu takie piękne zdjątka i relacja :multi::multi:
  2. ooo, jak dobrze, ze jest mozliwosc monitorowania losow psiaka! niecierpliwie czekamy na dalsze wiesci.
  3. [quote name='Dominika 0_0']Siedzę sobie w domu, a tu mama przychodzi i mówi, że sąsiedzi adoptowali psa ze schroniska, pytam się jakiego, a mama na to, że się Maniek nazywa ;D Ja nie wierze, pokazuje jej zdj. naszego Maniusia i to on! Strasznie fajna wiadomość :) Ogólnie to są to starsi ludzi, w porządku są, zawsze mięli psy w domu i dobrze się nimi zajmowali ;)[/QUOTE] wspaniala wiadomosc!!!! Maniek/Kuba powodzenia! Dlugiego szczesliwego i zdrowego zycia!!! :laola::laola::laola:
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/img0436zv.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5341/img0436zv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img1472xn.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1167/img1472xn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/img0460zh.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3650/img0460zh.jpg[/IMG][/URL] nie dopcham się do własnego łóżka? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/img1512sj.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6333/img1512sj.jpg[/IMG][/URL] czasem się udaje... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/img0483n.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6392/img0483n.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy serdecznie!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/img0476im.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7786/img0476im.jpg[/IMG][/URL]
  5. Nam też było bardzo miło! Dom pod lipkami, tak? Norek bardzo dobrze chodzi bez smyczy, swietnie uważa na nas, utrzymuje kontakt wzrokowy, mało tego, porozumiewa się (TZ go tego nauczył), w którą strone idziemy: pokazuje się mu ręką kierunek (prawo/lewo) i on wie. Do innych psów jest rozsądny, zresztą jak z nim idę, to mam oczy dookoła głowy, i unikam, kogo trzeba :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/img1380b.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4128/img1380b.jpg[/IMG][/URL] czy tak wygląda grzeczny pies? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/img7977qp.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5500/img7977qp.jpg[/IMG][/URL] a tak wygląda psi kawaler-gentelmen [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/img7966l.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4197/img7966l.jpg[/IMG][/URL] zielono mi... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/img0424oo.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2742/img0424oo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/img0428ovj.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2670/img0428ovj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/img0423w.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8274/img0423w.jpg[/IMG][/URL]
  6. szkoda go bardzo. tyle zycia w schronisku...
  7. [quote name='psiara_agg']Ogłoszenia Maniuś w formie papierowej już ma, rozdane zostaną podczas akcji schroniskowej w szkole. Może ktoś będzie chciał pomóc i popchnie go dalej. Zostaną też w najbliższym czasie poroznoszone po wszystkich sklepach w jakich tylko można zostawić ulotki. Bądźmy dobrej myśli ;)[/QUOTE] trzymamy baaaardzo mocno!!! psiak szuka domu ponad dwa lata!!! tak nie moze byc!!!
  8. dziękujemy!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/img1061y.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9503/img1061y.jpg[/IMG][/URL] kto zgadnie, co robi maly/czarny? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/img0929io.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4746/img0929io.jpg[/IMG][/URL] a Norek szuka myszy... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/img0265yb.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/757/img0265yb.jpg[/IMG][/URL] i dzielnie slucha pancinego gadania... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/img0938qt.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9320/img0938qt.jpg[/IMG][/URL] oraz reprezentuje godnie tradycje; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/img0911ef.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/694/img0911ef.jpg[/IMG][/URL]
  9. sprawdzilam, banerek dziala. ktokolwiek to sprawil - dziekuje. :thumbs: jak tam akcja promocyjna Manka??
  10. no to trzymamy za umiejętnosc znajdowania pozytywów nawet w beznadziejnej sytuacji :thumbs: takiej jak cieczka u, zdawaloby sie, 100-letniej babci :razz: dobrze jej u Was, i młodnieje :lol:
  11. :helo: każden jeden ma swoje zainteresowania; Norek - nornice [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/img1176dt.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2903/img1176dt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/img1184vw.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5804/img1184vw.jpg[/IMG][/URL] TZ - architekturę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/img1118l.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3530/img1118l.jpg[/IMG][/URL] i wszyscy zadowoleni :p [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/img1190ji.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2347/img1190ji.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/img1190ji.jpg/"] [/URL] cieszymy się, jak nas odwiedzacie :multi: a Norek na zdjęciu z uszkami faktycznie wygląda jak Rudek...
  12. dziś święto: [B]Norek jest z nami 5 lat!!! [/B](przyjechał 16 kwietnia) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/img0240zvy.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7983/img0240zvy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/404/img0239ii.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4706/img0239ii.jpg[/IMG][/URL]
  13. kto moze uaktualnic banerki Manka, bo nie dzialaja - po przerwie w dostawach dogo :angryy:
  14. Przepadło kilka postów, wklejam powtórnie. Pan Norek w Tenczynku. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/img0243iz.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9780/img0243iz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/img0671xn.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2618/img0671xn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/img0248sc.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4328/img0248sc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/img0627st.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8643/img0627st.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img0629vf.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5968/img0629vf.jpg[/IMG][/URL] Pan Kot lubi nowe legowisko; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img0124uya.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2636/img0124uya.jpg[/IMG][/URL]
  15. :angryy::-(:angryy: czy cos wiadomo o tym: [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/miasto-krakow/1215290-walka-o-maltretowane-konie-wlasciciel-sie-schowal.html[/URL] podaja, ze sprawa zajal sie KTOZ. Klacz wisiala od kilku misiecy na pasach!!! W stajni znaleziono takze zabitego psa. Co z innymi psami i czy udalo sie odebrac je temu psychopacie???
  16. a tak przyszlam sprawdzic niusy...
  17. Wawelskie pozy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img0210js.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/936/img0210js.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/img0158kz.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7729/img0158kz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/img00731qm.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8312/img00731qm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/img00601u.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1154/img00601u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0161ra.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6189/img0161ra.jpg[/IMG][/URL] po tym wszystkim pies jest taki zmęczony, że pozostaje tylko jedno... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img0098hg.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4522/img0098hg.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/img0382kq.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/814/img0382kq.jpg[/IMG][/URL] Dawno nas tu nie było, a tymczasem nadeszła wiosna... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/img0381a.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/56/img0381a.jpg[/IMG][/URL] Norek postanowił jej poszukać [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/img0167muo.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1425/img0167muo.jpg[/IMG][/URL] co jest dość męczące [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/img0396c.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/959/img0396c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/img0531pp.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7765/img0531pp.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek patrzy na Kraków...
  19. Reklamowac go trzeba, lansowac.
  20. taki anons znalazlam/moze sie przyda: Zaadoptuję 2 koty Przyjmę do adopcji dwa, najlepiej znające się już, koty do gospodarstwa agroturystycznego we wsi Olszewo, 9 km od Olecka na Mazurach. Niestety nie mam obecnie czasu żeby jechać po koty dalej niż do Olecka. Najlepiej gdyby jakaś Forumowiczka przywiozła koty do mojego gospodarstwa i przy okazji zobaczyła w jakich warunkach będą mieszkać. Można też wynająć u mnie pokój i pobyć jeszcze jakiś czas z kotami aby zmniejszyć traumę związaną z rozstaniem. tel: 602 898 591 [url]http://www.dogomania.pl/threads/223935-Zaadoptuję-2-koty[/url]
  21. hej, znalazlam taki anons: Zaadoptuję 2 koty Przyjmę do adopcji dwa, najlepiej znające się już, koty do gospodarstwa agroturystycznego we wsi Olszewo, 9 km od Olecka na Mazurach. Niestety nie mam obecnie czasu żeby jechać po koty dalej niż do Olecka. Najlepiej gdyby jakaś Forumowiczka przywiozła koty do mojego gospodarstwa i przy okazji zobaczyła w jakich warunkach będą mieszkać. Można też wynająć u mnie pokój i pobyć jeszcze jakiś czas z kotami aby zmniejszyć traumę związaną z rozstaniem. tel: 602 898 591 [url]http://www.dogomania.pl/threads/223935-Zaadoptuję-2-koty[/url] moze sie uda dla ktoregos z waszych??
  22. [quote name='malawaszka']musi mieć w sobie krew sznaucera :evil_lol:[/QUOTE] Lisław to klasa sama dla siebie :diabloti: jak ja lubie takich drani :) a jak biedaczek musial smutno wygladać z tym opuszczonym ogonkiem w parku, kiedy sie "zgubil"...
  23. ja wlasnie lubie takich awanturnikow jak Tofik... :oops: ciekawe czym tak ujmuja, przeciez to tylko klopot jest :diabloti: nie da sie przejsc czasem przez osiedle - wszedzie wrogowie :diabloti: Tofis-szczerzuj piekny, a jeszcze lepsze zdjecie, jak Tosia połyka mu głowkę :lol: a Tosia piekna... skad ja wzieliscie, ze schronu? (nie wiem czy dobrze pamietam), kilka lat temu to jeszcze malo kto slyszal o tej rasie, a i teraz nie jest zbyt popularna, co dla rasy lepiej, a i slodkie "labladorki" :evil_lol: to nie sa.
×
×
  • Create New...