Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Nareszcie!!!! :multi::multi::multi: 3 miesiące czekania, już się zaczęłam martwić, czy coś się stało, czy co... :roll: Muszę powiedzieć, że widać, że i psy i ludzie młodnieją na takim wyraju :loveu::loveu::loveu: śliczne zdjęcie Sienki w zachodzącym słoneczku :p Beskidy piękne, Aspen wspaniały, psiaki przeszczęśliwe. Zbiorowe zdjęcia, zwłaszcza to ostatnie i "toastowe" - bomba!!! :lol::lol: Faktycznie, tylko Rambuś biedniutki... Tak to jest, nie możemy przygarnąć całego świata :roll: ja na naszym letnisku dokarmiam koty, zwłaszcza jedną koteczkę-ulubienicę, już z 1000 razy chciałam ją wziąć do Krk, ale TZ twierdzi, że byłaby nieszczęśliwa w mieście :roll: Na zimę zostawiam dla niej suchą karmę i puszki u sąsiadki i modlę się, żeby zobaczyć Odrobinkę wiosną :roll: Bjutko, bardzo czekalam na Wasze beskidzkie foty :p
  2. i w Dzienniku Polskim: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-tarnowski/1238841-ktos-okaleczyl-i-zostawil-psa-na-smierc.html[/url]
  3. [B]Historia Barryego to jedna z najpiekniejszych na dogo.[/B] Usciski, Zosiu. Byl z Wami taki szczesliwy. Szkoda ze juz przyszlo nieuchronne. Bardzo pozdrawiam.
  4. wyrwaliśmy jeszcze tydzien w plenerze, i zwierzaki byly szczesliwe na letnisku. nie obylo sie bez przygod, ale napisze o tym pozniej (i wkleje foty). a my mielismy remoncik dachu.
  5. No niestety, prawie co dzień padało... Tydzień przed wyjazdem urlopowym Norek się pochorował :-( Brzuszek bolał, nie mógł się położyć, skuczał... :-( a jeszcze te upały zdechłe wtedy były. W piątek wieczorem się zaczęło, w sobote pojechaliśmy do naszego weta, żeby nie czekać co się wykluje cały wekend, niby lepiej, ale wieczorem znów to samo :-( piesek cierpi. W niedzielę rano na całodobowy dyżur do Krakwetu, akurat trafiliśmy na dr. Orła, który surowo nas przesłuchał, cośmy pieskowi zrobili. :crazyeye: no nic, grunt, że się Norkiem zajął, zrobił mu badanie krwi (wynik po 20 min) i prześwietlenie RTG. Noruś tak się zestresował przy rentgenie (trzeba było położyć pieska na boku), że aż się posiuisiał... :-( Okazało się, że ma zgazowane jelita. Lekko podrażniona trzustka. Ale ogółnie Pan Norek jest w dobrym stanie. Dostawał przez 3 tygodnie enzym na wspomożenie pracy trzustki, no i zobaczymy. Jedyny plus tej przygody, to to, że Norek został wnikliwie przebadany i jest OK. w naszym ogrodzie zielonym; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/img1817k.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8043/img1817k.jpg[/IMG][/URL] wiejska dróżka jeszcze przed żniwami; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/img0655r.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9303/img0655r.jpg[/IMG][/URL] a tak się prezentuje w oknie najładniejszy reprezentant rodziny; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/img1917ne.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3936/img1917ne.jpg[/IMG][/URL] wśród fasoli (sztandarowy produkt regionu); [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/img1846s.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3600/img1846s.jpg[/IMG][/URL] stół - jak wszystko - należy do kota; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/img1806m.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/159/img1806m.jpg[/IMG][/URL] z profilu... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/img1833jq.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9163/img1833jq.jpg[/IMG][/URL]
  6. ktos sie wepchal na psie lozeczko (jak zwykle); [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/img8029k.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2139/img8029k.jpg[/IMG][/URL] tajne przejscie w kwiatkach (ulubione kosmosy); [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/img8020v.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6996/img8020v.jpg[/IMG][/URL] jeszcze na "plaży"; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img2229yq.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3557/img2229yq.jpg[/IMG][/URL] wśród łąk (tam nie ma kleszczy!); [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/img0791b.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/294/img0791b.jpg[/IMG][/URL] a tak mały-czarny czeka na nas, jak Norek wraca ze spaceru; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img0792ho.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3771/img0792ho.jpg[/IMG][/URL] Norek pozdrawia przyjaciół; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/img0787ds.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1069/img0787ds.jpg[/IMG][/URL]
  7. Faktycznie, bylismy na wakacjach. Oczywiscie wszyscy, oczywiscie w domku na wsi. Tylko pogoda nie bardzo dopisala. wszyscy lubia wakacje; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/img0659pu.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1908/img0659pu.jpg[/IMG][/URL] ulubione miejsce Miciusia; kiedy pada, na skrzyni jest zawsze sucho, no i wszystko widać; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/img0682pd.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9788/img0682pd.jpg[/IMG][/URL] Woda? O nie, ja nie wchodze (nad Dunajcem); [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/img2206bli.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/img2206bli.jpg[/IMG][/URL] pancia mnie zamoczyla; co to za pomysly?!; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/img2219gm.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/987/img2219gm.jpg[/IMG][/URL] szalejemy; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img2224j.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2420/img2224j.jpg[/IMG][/URL] zmeczony, szczesliwy pies; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img8032qx.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/481/img8032qx.jpg[/IMG][/URL]
  8. kilka zdjęć wyjazdowych; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/img1727u.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7277/img1727u.jpg[/IMG][/URL] pasie się "krówek"; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img1723ow.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8019/img1723ow.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/img1725xc.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7756/img1725xc.jpg[/IMG][/URL] Miciuś na włościach; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/img0526bt.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8172/img0526bt.jpg[/IMG][/URL] oraz ptaszek-bohater, który dzielnie bronił gniazda, zciągając na siebie naszą uwagę i niebezpieczeństwo; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/img1744j.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4053/img1744j.jpg[/IMG][/URL]
  9. na pewno. Po tej klatce spragniony kontaktow tak ze swoim gatunkiem jak i z czlowiekiem. śliczny ma pyszczek - chomiczek taki usmiechniety :loveu::p
  10. a tak sobie mysle o malutkiej Rodzynce... piekne zdjecia.
  11. [quote name='Boogie']No i stało się. Budzę się w nocy a Gacuś mimo kołnierza wdrapał się cichaczem na łóżko i śpi w nogach. ;) Cały czas spokojny, nie słyszałem jeszcze szczeknięcia. Siku i kupa tylko na spacerach.[/QUOTE] no prosze; to byl domowy piesek. to bardzo wazne, ze zachowuje czystosc, wielki plus do asopcji, i to ze jest (jak na razie) cichutki tez wielki plus dla Gacusia :loveu::loveu: napisalabym o tym w ogloszeniach, zwlaszcza to, ze jest czysciochem.
  12. Bajka musi odpocząć i wrócić do równowagi. Łapkę mogła sama naciągnąć/uszkodzić. Tam jest ogromny ruch, dwa pasy + tramwaj, samochody pędzą, jakby ją któryś bachnął - nie miałaby szans. Reasumując - ma szczęście Bajka! :loveu:
  13. same plusy; przyjaciel ludziów i zwierzaków :p mały nakolannik :loveu::loveu:
  14. a może wstawcie go tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227978-Spokojny-piesek-niewielkich-gabarytów-dla-starszej-osoby-Rumia[/url]
  15. prosze o plakat: [email][email protected][/email] w parku AWF bywa wielu psiarzy. elizo, moze wklej ogloszenie na watek spacerowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204151-Kto-na-spacer-spotkanie-Kraków-i-okolice?p=19141814#post19141814[/url]
  16. świetny psiak z potencjałem. :loveu: maly i zdrowy - moze bedzie latwiej znalezc dom lub tymczas. na odleglosc moge sie tylko dolozyc finansowo w razie co.
  17. świetny ten mały. sama radość życia. dobry charakter twardego kundelka :loveu:
  18. Napisalam do Maupy4 i oto mamy Maniusia wątek w nowym domu. :cunao::cunao:
  19. jej, jakie zdjecia!!! :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: cudaczek malutki :loveu::loveu::loveu: ps napisal ktos do moda, zeby go przeniesc do dzialu szczesliwcow (juz w nowym domu)?
  20. dobrze ze sie odezwaliscie, bo juz mnie ta cisza martwila... przygoda z podrozy niebezpieczna i grozna. mieliscie nerwowe. patrzecie jak to jest; czlowiek ma oczy naokolo glowy, uwaza jak nie wiem co, a wystarczy chwila, sekunda i... dobrze, ze nic sie nie stalo. ps foty z Blatniej przecudnej urody, kiedys uwielbialam Blatnia. to chyba bylo w moim poprzednim zyciu, bo nie bylam tam z 8 lat...
  21. Zaszokowalo mnie to, co przeczytalam. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Niby nalezalo sie spodziewac, w jej wieku... Jak pogodzic sie z tym, co nieuchronne?... Dzieki temu, ze trafila do wspanialego domu, byla w takiej dobrej formie... Bardzo, bardzo wspolczuje.
×
×
  • Create New...