Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Ja tam nie wiem , czy te łapki Gutowe rozjerzdzają sie tylko z powodu lodu, czy może Gucior przygotowuje sie już do Sylwestra :eviltong:
  2. Tu nie chodzi o przesłanie wózka, bo z tym nie ma problemu. Ale mój Dżekulinek wazył 12 kg a Ciagutka chyba zdecydopwanie mniej. Więc dlatego podalam wymiary wózeczka, żeby zmierzyc psinkę i zobaczyc czy cos sie da z wózkiem zrobic. A kto na miejscu u Josi zaoferuje przeróbke wózka????
  3. Dla Ciebie przystojniaku!
  4. [FONT=Verdana][IMG]http://haftykomputerowe.pl//images/galeria//koliber%20z%20poduszki.jpg[/IMG] [/FONT] Anołku, pamietam o Tobie.Wszystkie rocznice wieksze i mniejsze czynią w naszym sercu dziurkę do której nieustannie wkrada sie smutek.
  5. Roki przepięknie wygląda w tej mikołajkowej czapeczce.Wierzę ,, że za Tm wcielił sie doskonale w role Swiętego Mikołaja:loveu: Psoteńku, pamiętam o Tobie, choc komputer to ostatnio rzadkość :shake:
  6. Kiedyś w przytulisku wyglądała tak [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9656/amanda21lb.jpg[/IMG][/URL] A teraz tak [IMG]http://images29.fotosik.pl/122/477ffdbaf2009fbf.jpg[/IMG] Tyle, że buziak w podkówkę bo gówniarze strzelają petardami.Jest tragedia:-( i nie wiem co bedzie dalej z tymi wystrzałami:shake:
  7. [quote name='pani_stanislawa']zbieramy kase. Na koncie jest juz 280 zl!!![/quote] Czyli mój wózeczek nie pasuje?
  8. Dopiero dotarłam do kopmpa. Ostatnimi dniami, ciagły brak czasu na cokolwiek:shake: Ale nie ma dnia, zebym o was nie myslała.Kocham was nieustannie i to sie przenigdy nie zmieni. W swieta znów słyszałam jak Dżeki szczeka....:-(
  9. Niewyróbka ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Bartek oby tak dalej !!!! A Brajluś STOP ze wszystkimi niedomaganiami!
  10. Witam serdecznie Paulinko!!! Dziękuję, że wstąpiłaś.Ten wątek istnieje dzięki pewnej niezmiernie cudownej pannie Amandzie/ Malince:-))))
  11. UFFFFFFFFFFFF, jak dobrze,że z obojgiem lepiej.Dzięki Bogu za siłę do walki z przeciwnościami i za cudowne anioły,które czuwają nad całą rodziną.
  12. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! :tree1::tree1:
  13. [SIZE=4][COLOR=darkred]ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT[/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1:
  14. [SIZE=4][COLOR=purple][I]Zdrowych i Radosnych Świat !!!![/I][/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1:
  15. Radosnych , szczęśliwych i rodzinnych Swiąt dla Gutka, Joli, Darka , Papużek i Tonia i Julci !!!!! :tree1::tree1::tree1: Gutku kochany , zawitał Mikołaj????:x-mas::x-mas:
  16. Saruniu, Radosnych Świąt !!!!!! :tree1::tree1:
  17. Radosnych Świąt maleńka !!! :tree1::tree1:
  18. [SIZE=4][COLOR=purple]Szęśliwych, radosnych i rodzinnych Swiąt !!!![/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1:
  19. Radosnych i szczęśliwych Świąt !!!!! :tree1::tree1:
  20. Radosnych Świąt Malderku !!! :tree1:
  21. [SIZE=5][COLOR=darkorchid][I]Zdrowych , wesołych , szczęśliwych i rodzinnych SWIĄT Tosieńko !!![/I][/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1::tree1:
×
×
  • Create New...