Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Dzień dobry jamolkom i niejamolkom też :loveu: Niech wszystkim dzis świeci słoneczko a uśmiech nie schodzi z buziolków. Celinka pewnie juz sie pakuje :multi:
  2. Taaaaaaaak , bo cala Kra jest genialno / niemozliwa ;)
  3. Monia70

    Metamorfozy

    Zuza rewelacja :loveu::loveu::loveu: Moja córcia jak ją zobaczyła to najpierw było oooooo Jesssuuuuu:-(:-(:-( a za chwilę ....ja gooooooooo, jaki psibrzuch ;);););):lol::lol:
  4. [SIZE=4][COLOR=magenta][I]Ciała wszelkie przecudne[/I][/COLOR][/SIZE]
  5. Aniu, to tylko teraz spijać z ich futerek ten szampan ;) Tak, pewnie bawią się w najlepsze. I niech tak zostanie.Niech u nich będzie słońce i radość !!!
  6. Pewnie tak Aniu:loveu: Byłam teraz na dognecie.I znów nie mogę napisać o Dżekim:-( Jeszcze nie ten czas?
  7. Agus, tatuaj tak cieplo jest na wątku.łąduję tu akumulatory, mimo ,że jeszcze mam spore trudności z rozpoznawaniem dziewczynek ;)
  8. Gosieńko, zobacz w jakiej pięknej krainie czeka na Ciebie Maxi
  9. Nie było mnie w Twoją rocznice ale wiem , że jesteś w pięknym, tęczowym ogrodzie
  10. Psiutka, ja nie mogę sie z tego otrząsnąć !!!!! Jak mozna tak zrobić????:shake::shake::shake::shake: Przekaz pani Kluczka, że jestem z nią w tym smutku , że rozumiem jej ogromny ból i bezsilność.Powiedz , że są ludzie gdzieś w drugim końcu Polski , którzy łączą sie z nia myslami.
  11. Chyba tak.... A w zeszłym roku to tak się bawili, że pierza z nieba na ziemię leciały
  12. Dopiero przeczytałam o Kluczyku. Wstyd mi ,że jestem człowiekiem. Piesku, tak bardzo przepraszam za ludzi, za młodzież. Jak można celowo , z premedytacją zabic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kluczyku, jesteś teraz w psim raju, szczęsliwy i radosny.I nie ma tam samochodów i głupich ludzi.
  13. Wiem jak to boli.Tak bardzo wiem:-(.Wiem , że smutek rozrywa Ci serce,że mysli nie mogą normalnie mysleć.Nic nie przynosi ukojenia:-(Nikt i nic nie może to pomóc, nie da sie niczego cofnąć.Tak bardzo bym chciała miec czarodziejską różdżkę , żeby móc zmienic koleje losu. Na moich rekach odeszła Mela, Dżekuś, za Tm przeprowadziłam tez Ogryzka. Tak bardzo Cię rozumiem..... Puniu, dzisiaj Melcia ma urodziny.Wiem, że jesteś tam krótko ale daj sie zaprosić na malutki bal.... W takim pieknym miejscu jestes teraz
  14. Kocham Was moje dziewczyny !!! Tak bardzo dziękuje.
  15. [quote name='Aaliyah1981']oto sa scedny drastyczne [/quote] To aż tak :-o:-o :shake: Ech Franuś, Franuś;)
  16. Dopiero teraz mogę.... Bez lecących łez... Ale ze ściśniętym sercem.... Bądź szczęślwa maleńka !!!
  17. Ło matko i córko :-o Ale narozrabiał !!!! Tak samo ma być z zabawą.,z przeciaganiem np. pluszaka,sznurka czy zcegoś jeszcze innego .To właściciel zaczyna i kończy.
  18. Masz rację Aguś, ale ja .....jakoś dziś płaczę :-(
  19. Nie mogę się uspokoić, pozbierać....:shake: Ciekawe, czy dalej byłaby tak szalona za piłką???
  20. Witaj moja cudowna solenizantko !!!!! Dziś skończyłabyś 12 lat..... 12 lat miłości. Wyciągnęłam kosmyk Twoich włosów.....całuję je a łzy płyną mi same. Nieustanne pytanie DLACZEGO Cie nie ma pozostaje bez odpowiedzi.... 6 długich lat bez Ciebie.Ile łez, wspomnien,myśli, zapalonych świeczek, ile historii opowiedzianych.....tyle miłości we mnie.Na zawsze!!!!!!!!! Nawet dzis , kiedy zaprowadziłąm Martynkę do szkoły opowiadałam o Tobie i Dżekim.Opowiadałam o mojej małej , pierwszej córeczce. Łzy płyną....... Skarbie, bądź szczęśliwa i czekaj na mnie. Zastanawiam się jak bys dziś wyglądała? Pewnie pyszczek już by posiwiał,może słuch już byłby nie tak ostry....ale wiem, że byłybyśmy NIEROZŁĄCZNE Nie mogę pisać..... Dla Ciebie moja maleńka.Bawcie się dziś wspaniale!!! A ja za jakiś czas sie uspokoję..... To ciągle tak boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego????????
  21. W pieknej krainie na nas czekacie
  22. Przepiękna kraina za TM
  23. Tęczowa kraina , przepięknie kolorowa !
×
×
  • Create New...