Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Sesji łózkowych mam bez liku. Jeszcze troche i będziecie znały każdą zmianę pościeli;);) Aniu, a Malinka to własnie tak robi siooo , że zadziera nogę.Jak pies.na tym zdjęciu przykucnęła ale i tak trochę podniosła;). Kurczę, Emma co chwilę wyłącza mi kompa;):shake:.Niedobra Emma :shake:
  2. A tak Tomku, Tyś ofiarą ;) I to nie z przypadku tylko z rozmysłu :-)
  3. Ja od godziny wysyłam do ludzi prv. ;) Dziękujemy za banerki!
  4. Gosiu, to chęć adopcji Mysi przyprowadziła mnie do Sycyna...a mam teraz wsaniałą, cudowna Maliniznę ;), która macha językiem do lizania szybciej niz ja oddycham;) Pamiętam wtedy słowa Twojego Darka: ...to Amanda jedzie??? Tak, Amanda pojechała. Malina moja sliczna. Taka zwykła. Nijaka. Szara. Jak najbardziej zwyczajna. WYJĄTKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz,dla mnie.
  5. Ojjjjjjjjejejej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaciskam i tzrymam.Tak bardzo zasługuje na dom!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Jolu, wiesz, że ja wczoraj też oglądałam nasionka, cebulki i zastanawiałam się nad kwiatkami na gróbki :cool1:
  7. Jejuś , konam ze smiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bartek, jak zwykle jesteś genialnie niesamowity:loveu::loveu::loveu: Edytko, dziękuje , że mimo choropby i niedomagania, mimo tylu trosk i problemów pobudzasz nas do uśmiechu :calus::calus: A od dooooopki Bartka to .....z daleka :mad:;)
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=280[/URL] a teraz ????
  9. Ja tez się zgadzam.W końcu, to są pieniążki dla piesia a nie jest najważniejsze kto je na niego wyda. Więc czy to DIF czy panie z Emira....ważne , że z pozytkiem dla Jantara.
  10. Jest jeszcze Bajka u Edytki -nick BajkaBod niewidomego Brajla Tu wątek Brajlahttp://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=279 Bajka to trójłapka, torpeda !!!!!
  11. No to jeszcze parę zdjątek Na znak , że TZ tez czasami w łóżku jest i że na nim tez można pospać [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/168/1f84cf027cc317ea.jpg[/IMG][/URL] Tak mnie Tosia kofffffffa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/66a493b3c7e611b3.jpg[/IMG][/URL] Trochę intymne zdjęcie.Przyłapana na sioooo Mali [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/b7c50a99522bd17b.jpg[/IMG][/URL] Okruszek w kocyku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/6989765019abcbfe.jpg[/IMG][/URL] I gość letni na orzechu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/e041f19fe04cd53d.jpg[/IMG][/URL]
  12. Mam wielką nadzieje, że tak. Żyję tą myślą, że tam się znów spotkamy.Nie może być inczej!!!
  13. a zobacz cioteczko z jaka godziną weszłaś :-o Jeszcze jej nawet nie ma ;)
  14. Gucio, ciocia uśmiech się jak się an Ciebie patrzy.Jesteś genialny. GENIALNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/coussin2.gif[/IMG]
  15. Oj , niechby się przyśnili.Ale tak dobrze, szczęśliwie. Ja za to często , nawet bardzo czesto , słyszę jak Dżeki szczeka.Zwariowałam?
  16. I jeszcze kręcidoooopka ;) Korin [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/b375cd4a45739c3d.jpg[/IMG][/URL]
  17. A tutaj stoją w domu na schodach(nie bardzo je widać) i wpatrują sie we mnie stojaca na podwórku. To moje cienie. Tosia szczególnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/119/acfe5a728d346479.jpg[/IMG][/URL]
  18. Hihihihihihihihihiiiiiiiiiii Marto, to łóżko i tak jest robione własnoręcznie (tz. TZręce )ale kurcze, te łózko 7 osobowe :cool3::cool3::cool3: juz mnie kręci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A teraz w ramach wymiany łóżkowej , dziewczynki pod łóżkiem.Na łóżku pewnie Kef i mała,czarna kręcidoooopa Korinowy potfffur :razz: Tosia pod łóżkiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/134/e643e3020b350001.jpg[/IMG][/URL] Malinka i Tosia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/d6b5a136b927ce5b.jpg[/IMG][/URL] Malizna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/89b822b7f67a38e4.jpg[/IMG][/URL]
  19. Prześlij mi zdjęcia na maila [email protected] wkleję je z wielka przyjemnością.
  20. Jest piekny .Wypiękniał otoczony miłością w swoim domku!
  21. Wszyscy po troszę byliśmy Frotce przeznaczeni ze swoja pomocą. Ale Ty Josii jesteś najważniejsza. Bez Ciebie dziewczyny nie miałaby Jej gdzie wyciagnąć, bez Ciebie mój wózek dalej stał by w piwnicy, bez Ciebie nie byłoby po co rozmawiac z panem Piotrem....Bez Ciebie nie byłoby Foroci takiej jaka jest!
  22. Jejku, Edytka zmęczona na tym zdjęciu :-(.Moja córcia za to zauważyła, że macie taki sam pilot od N-ki ;) A Borysek ....musi się jakos przyzwyczaić do usztywnienia.Ale jak sie przyzwyczai do wygod to później non stop będzie chciał na ręce;) Doda, tak strasznie mi przykro:-(Wyobrażam sobie co przeżywasz.Czasem nie trzeba być rodzina żeby śmierć bardzo bolała. Wsołczuję Ci.Trzymaj się kochana. [*]
  23. No to trzymamy kciuki i myślimy pozytywnie!!!!!!
  24. Matko kochana. Biedny, skrzywdzony przez człowieka a tak bardzo go potrzebuje :-(:-( Aż skóra cierpnie na myśl, co on musiał przejść w swoim krociutkim życiu:shake:
×
×
  • Create New...