-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sesji łózkowych mam bez liku. Jeszcze troche i będziecie znały każdą zmianę pościeli;);) Aniu, a Malinka to własnie tak robi siooo , że zadziera nogę.Jak pies.na tym zdjęciu przykucnęła ale i tak trochę podniosła;). Kurczę, Emma co chwilę wyłącza mi kompa;):shake:.Niedobra Emma :shake: -
A tak Tomku, Tyś ofiarą ;) I to nie z przypadku tylko z rozmysłu :-)
-
Ja od godziny wysyłam do ludzi prv. ;) Dziękujemy za banerki!
-
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosiu, to chęć adopcji Mysi przyprowadziła mnie do Sycyna...a mam teraz wsaniałą, cudowna Maliniznę ;), która macha językiem do lizania szybciej niz ja oddycham;) Pamiętam wtedy słowa Twojego Darka: ...to Amanda jedzie??? Tak, Amanda pojechała. Malina moja sliczna. Taka zwykła. Nijaka. Szara. Jak najbardziej zwyczajna. WYJĄTKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz,dla mnie. -
Jolu, wiesz, że ja wczoraj też oglądałam nasionka, cebulki i zastanawiałam się nad kwiatkami na gróbki :cool1:
-
Trzyłapki z dogo w nowym domu!!! A jednak można!!!!
Monia70 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=280[/URL] a teraz ???? -
Trzyłapki z dogo w nowym domu!!! A jednak można!!!!
Monia70 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze Bajka u Edytki -nick BajkaBod niewidomego Brajla Tu wątek Brajlahttp://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=279 Bajka to trójłapka, torpeda !!!!! -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze parę zdjątek Na znak , że TZ tez czasami w łóżku jest i że na nim tez można pospać [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/168/1f84cf027cc317ea.jpg[/IMG][/URL] Tak mnie Tosia kofffffffa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/66a493b3c7e611b3.jpg[/IMG][/URL] Trochę intymne zdjęcie.Przyłapana na sioooo Mali [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/b7c50a99522bd17b.jpg[/IMG][/URL] Okruszek w kocyku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/6989765019abcbfe.jpg[/IMG][/URL] I gość letni na orzechu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/e041f19fe04cd53d.jpg[/IMG][/URL] -
Wspomnienie o Maxi - tak bardzo boli
Monia70 replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam wielką nadzieje, że tak. Żyję tą myślą, że tam się znów spotkamy.Nie może być inczej!!! -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Monia70 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Gucio, ciocia uśmiech się jak się an Ciebie patrzy.Jesteś genialny. GENIALNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/coussin2.gif[/IMG] -
Oj , niechby się przyśnili.Ale tak dobrze, szczęśliwie. Ja za to często , nawet bardzo czesto , słyszę jak Dżeki szczeka.Zwariowałam?
-
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kręcidoooopka ;) Korin [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/b375cd4a45739c3d.jpg[/IMG][/URL] -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A tutaj stoją w domu na schodach(nie bardzo je widać) i wpatrują sie we mnie stojaca na podwórku. To moje cienie. Tosia szczególnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/119/acfe5a728d346479.jpg[/IMG][/URL] -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hihihihihihihihihiiiiiiiiiii Marto, to łóżko i tak jest robione własnoręcznie (tz. TZręce )ale kurcze, te łózko 7 osobowe :cool3::cool3::cool3: juz mnie kręci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A teraz w ramach wymiany łóżkowej , dziewczynki pod łóżkiem.Na łóżku pewnie Kef i mała,czarna kręcidoooopa Korinowy potfffur :razz: Tosia pod łóżkiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/134/e643e3020b350001.jpg[/IMG][/URL] Malinka i Tosia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/d6b5a136b927ce5b.jpg[/IMG][/URL] Malizna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/89b822b7f67a38e4.jpg[/IMG][/URL] -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prześlij mi zdjęcia na maila [email protected] wkleję je z wielka przyjemnością. -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Monia70 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Jest piekny .Wypiękniał otoczony miłością w swoim domku! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Wszyscy po troszę byliśmy Frotce przeznaczeni ze swoja pomocą. Ale Ty Josii jesteś najważniejsza. Bez Ciebie dziewczyny nie miałaby Jej gdzie wyciagnąć, bez Ciebie mój wózek dalej stał by w piwnicy, bez Ciebie nie byłoby po co rozmawiac z panem Piotrem....Bez Ciebie nie byłoby Foroci takiej jaka jest! -
Jejku, Edytka zmęczona na tym zdjęciu :-(.Moja córcia za to zauważyła, że macie taki sam pilot od N-ki ;) A Borysek ....musi się jakos przyzwyczaić do usztywnienia.Ale jak sie przyzwyczai do wygod to później non stop będzie chciał na ręce;) Doda, tak strasznie mi przykro:-(Wyobrażam sobie co przeżywasz.Czasem nie trzeba być rodzina żeby śmierć bardzo bolała. Wsołczuję Ci.Trzymaj się kochana. [*]
-
Trop - wyżło - podobny - wraca do domu. Znalazło się wyjście!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy kciuki i myślimy pozytywnie!!!!!!