Oskarku !!!
Dla Ciebie piszę wyjątkowe życzenia.
Bo jesteś wyjątkowym psem , bo jest to wyjątkowy czas, bo Ela jest wyjatkowa.........
Wiem, że jest dla Ciebie miejsce w twoim domu,przy wigilijnym stole .
:tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1:
Mam nadzieję,że za TM choinki pachną wyjatkowo a i prezentów tez nie zabraknie.....
Bądź szczęśliwy Oskarku.Jesteś w moich myślach.