-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Monia70 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Monia tez zaglada do waszych wątków .Zaglada jak tylko nie jest w pracy, a że pracuje na okragło (i po 24 h/dobę) to z czasu dobowego zostaje niewiele:shake: :cool1: :cool1: Dziewczynki kochane ! Co to sa bandanki ?:oops: -
Przeciez to gołym okiem widac, że Sabunia kompletnie nie jest agresywna. To kochana,wspaniała, młoda dziewczyna. Musi się znaleźć ktoś, kto ja normalnie pokocha :loveu:
-
Po takich przejściach i takim czasie to wspaniała wiadomość z domkiem:loveu: Kajusiu, bądź szczęśliwa z nową rodzinką a ciocie niech nie płaczą :placz:
-
[quote name='Tiger'] I wierzę w to ,że "po burzy zawsze wychodzi słońce "[/quote] tak jak po nocy dzień a po zimie lato......Tak Ty pechowa Sabuniu znajdź swój prawdziwy domek i szczęśie i miłość :loveu:
-
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj ja podnoszę , bo cięzki tydz.przede mną z dyzurami i nie wiem jak będe zagladać do kompa:cool1: -
Sabunia,wytrzymaj jeszcze troszkę.Mam nadzieję, że znajdziesz ten wymarzony domek.... A jak z kaską na hotel??
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Monia70 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biduleńka mała :roll: Ciciu, pogłaskaj Milusie i szepnij dobre słówko od ciotki.Pamietam strach przy sterylce mojej Tosi :shake: wiec wyobrażam sobie jak Ty się teraz czujesz, tym bardziej przy takim obciążeniu chorobowym Mili. Milusia ! Dochodz szybciutko do siebie :loveu: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Monia70 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jak poszło???? Przesyłamy dużo kciuków i pozytywnych mysli :-) -
Ciotka wróciła z pracy i zaglada do Sabuni. Nikt u Ciebie żabko nie był od wczoraj :cool1: Może dziś komus wpadnie w oczko radosna, nieułożona psinka?
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Monia70 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo, bardzo trzymam kciuki.Uda się i musi być ok.!! -
Ona mi się sni po nocach, zaprzątnęła moje mysli :loveu:
-
[quote name='andre'] poniewaz "zerwala obroze" zostala przywiazana bezposrednio lancuchem oplecionym wokol szyi! efekt na zdjeciu nr 2. [IMG]http://idz.zgora.pl/idz/2006-10/p1010841.jpg[/IMG] AM[/quote] Skur.........stwo :angryy: :angryy: :angryy: Mnie nie przychodzą żadne cenzurlane słowa na zachowanie tych ludzi. Jak można tak zrobić psu??????????????? To był łańcuch?????? Taki szeroki ślad pozostawił????????????? Kur......a nie wierzę:angryy: Jak Sabcia musiała się tam czuć:shake: .Nie dość, że tyle razy odrzucona, to jeszcze buda i okowy. Nie rozumiem ludzi.......... Jestem wściekła.Przecież Saba , to normalny, najnormalniejszy psiak.Każdego psa trzeba ułołżyć i wychować.Więc w czym tkwi problem???? A to na prawej łapce to jakaś rana?
-
Nie mogę sobie JEJ wyobrazić , bidula łaknąca miłości i zainteresowania za swoje zachowanie została uwiązana na łancuch.Kpina. Jak ufać ludziom.Czwarty dom:-( :shake: :shake: :shake:
-
Moje pytanie bez odpowiedzi.........:-( :-( :-( :-( Dlaczego jej sie nie udaje??? Andrzej, gdzie Saba teraz jest? Czy to ostateczna decyzja tych ludzi ?
-
Nie mogę przestać o niej myśleć:shake: Gdybym tylko mogła ją wziąć........... Dlaczego taki pech się do niej przyczepił ? O Boże :-( :-( :-( :-( :-(
-
Andrzej, co Ty mówisz??????????????????????? Nie wierzę............................. Jestem wstrząśnięta i nie wiem co powiedziec:-(
-
[email protected] To od Monia70
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Monia70 replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Gorąco dołączam się do pozytywnych myśli i kciukasków. Uda się.Musi .!!!