Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Monia tez zaglada do waszych wątków .Zaglada jak tylko nie jest w pracy, a że pracuje na okragło (i po 24 h/dobę) to z czasu dobowego zostaje niewiele:shake: :cool1: :cool1: Dziewczynki kochane ! Co to sa bandanki ?:oops:
  2. Przeciez to gołym okiem widac, że Sabunia kompletnie nie jest agresywna. To kochana,wspaniała, młoda dziewczyna. Musi się znaleźć ktoś, kto ja normalnie pokocha :loveu:
  3. Zdjęcia prześliczne bo i zwierza piekniusie :loveu: :loveu: :loveu: wszyscutkie. Cicia Monia ma 1 dzien wolnego z parcy i wpadła choc poczytac o wyczynach ulv-inej rodzinki ;)
  4. Po takich przejściach i takim czasie to wspaniała wiadomość z domkiem:loveu: Kajusiu, bądź szczęśliwa z nową rodzinką a ciocie niech nie płaczą :placz:
  5. Jacie, ulv ale masz jazdę z piesiami .Ja mam 4 ale tak wszyskie razem nie rozrabiają jak Twoje;)
  6. [quote name='Tiger'] I wierzę w to ,że "po burzy zawsze wychodzi słońce "[/quote] tak jak po nocy dzień a po zimie lato......Tak Ty pechowa Sabuniu znajdź swój prawdziwy domek i szczęśie i miłość :loveu:
  7. U Bąbelka też smutno i nikt nie zagląda. A do niego tez się zima zbliża. Czy ktoś wie , co na dziś u niego słychać?
  8. A dzisiaj ja podnoszę , bo cięzki tydz.przede mną z dyzurami i nie wiem jak będe zagladać do kompa:cool1:
  9. Sabunia,wytrzymaj jeszcze troszkę.Mam nadzieję, że znajdziesz ten wymarzony domek.... A jak z kaską na hotel??
  10. Biduleńka mała :roll: Ciciu, pogłaskaj Milusie i szepnij dobre słówko od ciotki.Pamietam strach przy sterylce mojej Tosi :shake: wiec wyobrażam sobie jak Ty się teraz czujesz, tym bardziej przy takim obciążeniu chorobowym Mili. Milusia ! Dochodz szybciutko do siebie :loveu:
  11. I jak poszło???? Przesyłamy dużo kciuków i pozytywnych mysli :-)
  12. Ciotka wróciła z pracy i zaglada do Sabuni. Nikt u Ciebie żabko nie był od wczoraj :cool1: Może dziś komus wpadnie w oczko radosna, nieułożona psinka?
  13. bardzo, bardzo trzymam kciuki.Uda się i musi być ok.!!
  14. A teraz cos słodkiego :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: z okazji :new-bday: ulv. Ulv, dak kawałek tortu Aksicy - toć lepszy on niż wata.A do popicia wody w miseczce żeby piesia nie musiała pijać "kamień i rdza" ;) No to ciociu :drink1: :drink1: :drink1: na zdrowie Twoje !!!!
  15. Ona mi się sni po nocach, zaprzątnęła moje mysli :loveu:
  16. A dlaczego mielografia miałaby dac zafałszowany obraz???? Co by mogło zafałszowac wynik? Nie rozumiem:shake: . Mimo, ze ciotka nie zawsze pisze, codziennie jest z wami myslami i czytaniem. Ulv, czy tort juz gotów;) ?
  17. [quote name='andre'] poniewaz "zerwala obroze" zostala przywiazana bezposrednio lancuchem oplecionym wokol szyi! efekt na zdjeciu nr 2. [IMG]http://idz.zgora.pl/idz/2006-10/p1010841.jpg[/IMG] AM[/quote] Skur.........stwo :angryy: :angryy: :angryy: Mnie nie przychodzą żadne cenzurlane słowa na zachowanie tych ludzi. Jak można tak zrobić psu??????????????? To był łańcuch?????? Taki szeroki ślad pozostawił????????????? Kur......a nie wierzę:angryy: Jak Sabcia musiała się tam czuć:shake: .Nie dość, że tyle razy odrzucona, to jeszcze buda i okowy. Nie rozumiem ludzi.......... Jestem wściekła.Przecież Saba , to normalny, najnormalniejszy psiak.Każdego psa trzeba ułołżyć i wychować.Więc w czym tkwi problem???? A to na prawej łapce to jakaś rana?
  18. Nie mogę sobie JEJ wyobrazić , bidula łaknąca miłości i zainteresowania za swoje zachowanie została uwiązana na łancuch.Kpina. Jak ufać ludziom.Czwarty dom:-( :shake: :shake: :shake:
  19. Moje pytanie bez odpowiedzi.........:-( :-( :-( :-( Dlaczego jej sie nie udaje??? Andrzej, gdzie Saba teraz jest? Czy to ostateczna decyzja tych ludzi ?
  20. Nie mogę przestać o niej myśleć:shake: Gdybym tylko mogła ją wziąć........... Dlaczego taki pech się do niej przyczepił ? O Boże :-( :-( :-( :-( :-(
  21. Andrzej, co Ty mówisz??????????????????????? Nie wierzę............................. Jestem wstrząśnięta i nie wiem co powiedziec:-(
  22. To świetna wiadomość na wieczór !! Hurrrraaa!!!
  23. Gorąco dołączam się do pozytywnych myśli i kciukasków. Uda się.Musi .!!!
×
×
  • Create New...