-
Posts
1112 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cavisia
-
A ja poproszę o cavalier king charles spaniele (9 gr.).
-
Na adres podany na stronie głównej :)
-
Ja napisałam pytanie dot. katalogu i oto jaką otrzymałam (przed chwilą dosłownie) odpowiedź :): [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]"Witam![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pełnego katalogu nie będzie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bedzie lista wystawców - może uda się jutro.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]i w przyszłym tygodniu - plan sędziowania (ilośc psów w klasach)"[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]Do zobaczenia w Lublinie :)[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
-
arthroflex, a może coś innego...-potrzebne??
Cavisia replied to niunia_51's topic in Suplementy i witaminy
eukanuba zawiera dodatki w postaci chondroityny i glukozaminy, więc jeśli nic się nie dzieje, to naprawdę nie ma sensu dodawanie tych składników. -
Blackbird,Kasjo, też poproszę pilnie o stwkę cavalierów . Błagam :)
-
[quote name='moon27']SUKI młodziez MANY z cevekvicke strane otwarta INKA kos ag[/quote] Moon :) to są king charles spaniele :) jakbym mogła prosić kogoś o CAVALIER king charles spaniele :)
-
A ja poproszę o stawkę cavalier king charles spanieli :) Z góry dziękuję :)
-
sędziowała cavalierki, buldożki francuskie, gryfoniki :) i coś jeszcze, ale to po naszej ocenie już.
-
[quote name='karolayna']a własnie miał ktoś juz doczynienia z Panią Wandą Kowalską?[/quote] Sędziowała w niedzielę w Radomiu ;) Bardzo miła, spokojna, dokładnie ogląda, zwraca uwagę na wszystko - ruch, pigment, budowa, charakter. Wybiera naprawdę najlepsze psy, potrafi dać bardzo dobrą - ale zawsze tłumaczy czemu. Jedyna wada - długo ocenia, tłumaczy wystawcom wady i zalety psa, dlatego długo jej schodzi.
-
cavaliery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cavisia replied to Justa's topic in Cavalier King Charles Spaniel
Przesłodkie maluszki :) jak wszystkie małe cavisie zresztą :) -
Zdążysz napewno. Pani Kowalska nie spieszy się z oceną, robi to dokładnie, powoli.
-
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cavisia replied to kela's topic in Kerry blue terrier
Czaplo - bo to moje małe, to duży pies, ale uwięziony w małym ciele ;). Podejrzewam, że wiem o jakiego malucha chodzi :) Też myślałam, że może ze swoją na agility pójść (jakoś spożytkować energię:cool3: ). A charaktery terierów to już mają taką opinię, że aż można doznać szoku patrząc jakie to miłe, radosne i wesołe psiaczki. W czasie podróży Milka grzecznie sobie spała, a Queen co jakiś czas wstawała i patrzyła do przodu czy jakiś chętny do wzięcia jej na kolanka się znajdzie:eviltong: Ale jak jej Milka zajęła 3/4 bagażnika, to musiała coś kombinować ;) -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cavisia replied to kela's topic in Kerry blue terrier
Tak, właściciele kerraków to wspaniali, uroczy ludzie :) A kerraki bardzo mi się spodobały, gdyby nie wierność innej rasie...... to kto wie:) Zebro, cieszę się, że mąż nie narzekał na sierść, szczególnie jak musiał ją odkurzać :razz: . Byłam przekonana, że wasze psiury też linieją ;) Moja linieje co jakiś czas - ale jak linieje to na całego i to na dodatek bialutką sierścią. -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cavisia replied to kela's topic in Kerry blue terrier
Witam. Trafiłam tu przez konieczność (nie miałam jak dostać się na wystawę) oraz z własnej chęci (niesamowicie miłe towarzystwo ). Ale od początku - zaprosiła mnie tu Magda (Zebra). To właśnie z nią oraz Włodkiem i oczywiście z ich suńkami jechałam na wystawę w Radomiu:). Było niesamowicie miło (jak to psiarze - zawsze wspólne tematy ;) , fantastyczne kerry blue - nie wiedziałam, że to takie słodkie, grzeczne pieski!! Naprawdę. Ja zabrałam i wystawiałam suczkę cavaliera:) Bez problemu trójka suczek się dogadała, nie było nawet warknięcia. A Magda przyzna, że cavalier to gr.9 (ozdóbki) przede wszystkim z wyglądu, bo z charakteru - to mały diabełek. Może dlatego wszystkie panienki tak dobrze się zrozumiały:diabloti: . Jeszcze napiszę - byłam zaskoczona, że kerraki to takie fantastyczne psy. Opinie o terierach ogólnie są jakie są ;) A tu psiaki słodkie, straszne pieszczochy :) Gratuluję serdecznie wszystkim wystawiającym oraz tym co zwyciężyli :) Usłyszałam tyle miłych słów na temat właścicieli kerraków, że nie mogłam was nie polubić. Choć osobiście poznałam jeszcze na wystawie Asię tylko. Acha - naprawdę fantastycznie jak ludzie na wystawie podchodzą do siebie z sympatią, a nie patrzą na siebie wilkiem . I muszę się pochwalić, że myśmy również wparowali sędzinie na ring i też mamy z nią wspólne zdjęcie. [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/527/dsc000453ug.jpg[/IMG] Pozdrawiam i napewno jeszcze się odezwę. -
[quote name='wow']moge prosic o stawke goldenów[/quote] psy kl. szczeniąt Complement OZZY kl. młodzieży JAZON Pasada SZACH MAT Złoty Kanion kl. otwarta CEZAR z Opavskeho Kopce Complement Libero Łącznik Gordius kl. championów FUNT Gordius Complement Romantyk suki kl. szczeniąt Gold Partnet BEMI ROSA kl. młodzieży CUM CHARIS AGLAJA Adsum FCI OVER FREE SHEILA z Leśnych ostępów kl. pośrednia ALFA Fighter DELFA z Sarniej Góry kl. otwarta LUNA Gordius ŁUZA Gordius Work of art MY FAIRE LADY
-
Parasol już zapakowany ;) Oby naprawdę nie padało, bo biało-rudy, długowłosy i zmioknięty pies (o właścicielu już nawet nie wspominam ;) nie wygląda najlepiej.
-
[quote name='AnnaM']a nikt z dogo nie jedzie w niedziele z maltańczykiem?[/quote] Aniu, ja będę jechała z cavalierką właśnie na niedzielę. Wyjeżdżamy z Warszawy w niedzielę rano, i pod wieczór wracamy, więc jeśli jesteś zainteresowana, to proszę o kontakt.
-
Napewno nie ośmieszaliby się, ponieważ sama należę do ich grona ;) Znam również wielu ludzi prowadzących różne projekty, więc nie byłoby to dla mnie problemem.
-
Ja bym miała do kogo pójść z tymi sprawami, ale to musiałoby mieć ręce i nogi. Sorry, ale przy takich pomysłach to się tylko ośmieszyć można.
-
To ja poproszę jeszcze o cavaliery - suczki :).
-
Jeszcze raz ślicznie proszę o cavalierki :)
-
[quote name='agniecha']słonko a która to jest grupa ![/quote] 9 - rasa cavalier king charles spaniel
-
A ja jeszcze raz proszę o cavalierki :)
-
A ja bym o cavalierki prosiła (może być skrótowo). Z góry dziękuję.
-
A ja ładnie poproszę o stawkę cavalierków :) Z góry dziękuję.