Ja to mam nieco inne zdanie o jego ocenach.
Mam wrażenie, że chce się pokazywać jako super surowy sędzia, ale to nie wszystko. Dla mnie mogę zejść z dobrą nawet czy gorszą oceną,ale niech to uzasadni. Nigdy nie byłam przez niego oceniana, ale widziałam jego oceny dot. różnych psów i powiem szczerze, że są one co najmniej kontrowersyjne.
A do związku zadzwonię, a jakże.