Jump to content
Dogomania

Cavisia

Members
  • Posts

    1112
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavisia

  1. My też jedziemy :) Tylko żeby było nieco cieplej niż w tamtym roku, bo w tamtym roku w hali było baaardzo zimno.
  2. Cavisia

    Nowy Targ 27.08.06

    Pod linkiem dział sędziowania co nieco ubyło :evil_lol: Nie ma już listy nagród.
  3. Cavisia

    Nowy Targ 27.08.06

    Ostatnie info takie - plan ma być jutro ok. 10 rano.
  4. Delikwent niezorientowany, pewnie przegapił już TE dni.:evil_lol: :evil_lol:
  5. To chyba jedyny oddział, który tak elastycznie reaguje na nasze sugestie :) Wielkie Brawa dla was za to.
  6. Dominika, ale nie możesz zgłosić psa nie posiadając tego Numeru Rejestracyjnego! A poza tym upieraj się, żeby cię zapisali, to naprawdę trwa parę minut. Ewentualnie poproś o rozmowę z szefostem oddziału.
  7. Em-ka a masz jakieś foteczki cavisiów?
  8. My już wróciłyśmy - gorąco straszne, na grupy już nie zostawałyśmy. Żal mi było psa po prostu. Mamy CWC, BOS, BOB :) Więc wystawę zaliczam do udanych :multi:
  9. [quote name='Tangram']Cavaliery sędziuje Aleksandra Świsulska[/quote] Dziękuję bardzo :)
  10. A kto oceniać będzie cavalier king charles spaniele?
  11. Cavisia

    Porod u Yorka :)

    Życzę powodzenia w puszczaniu 3 tygodniowych szczeniąt bez kontroli. Przecież one nawet dobrze chodzić nie potrafią, raczej pełzają. Poza tym nie popadajmy od skrajności w skrajność. Nie można szczeniąt zamknąć na 4 spusty w kojcu, ale nie ma też sensu puszczanie ich, żeby sobie dom zwiedziały - one jeszcze przecież praktycznie nie widzą, ledwo co słyszą. No ale poczują jak im coś na łeb spadnie - o to ci chodzi????
  12. Dziękuję za wzięcie pod uwagę, informacji o sędziowaniu w grupie 9 - dziękuję za Pana Matyasa , napewno się pojawimy.:laola:
  13. Wystawa naprawdę super zorganizowana. Ringi w cieniu, to najlepszy pomysł. Inne oddziały mogą się od was uczyć. Jedynym mankamentem były faktycznie góry i doliny na ringach. Ja też patrzyłam przede wszystkim, żeby się nie wywalić - więc pies pewnie też szedł nieciekawie.
  14. A ja przesyłam fotki z wystawy w Nowym Sączu :) Mam nadzieję, że umieściłam je wam w dobrym miejscu. Em-ka jakbyś miała fotki cavisiów,to podeślij mi. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/116/7ac0fcdf556b1f3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/116/63e0989db6d5daa8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/116/b91eb8bd1fa77c6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/116/a8d58acc7edff509.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/116/d5268a31057e40d0.jpg[/IMG][/URL]
  15. Też prosimy o kibicowanie :) nr 542 - ring ozdóbek :)
  16. [quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]Faktycznie, potwierdzenia już mam, a organizacja w ubiegłym roku była bardzo dobra; dojazd łatwy - myślę, że każy trafi bez problemu :)[/FONT][/quote] Emka - to ty też się wybierasz? Nic nie mówiłaś :) Z ciekawości o której mniej więcej wyjeżdżasz i któredy jedziesz? Nie wiem ile przeznaczyć czasu na dojazd. A droga - wydawało mi się, że najprościej będzie dojechać do Tarnowa i tam odbić na Nowy Sącz, ale może jest lepsza droga?
  17. [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/022afb82a71d50ac.html][IMG]http://images1.fotosik.pl/106/022afb82a71d50acm.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem, czy to wasza suczka? W każdym razie mi się bardzo podobała :)
  18. Ktoś może skrótowo wytłumaczyć jak się dostać na wystawę? Czy może będą tam jakieś oznaczenia w mieście?
  19. [quote name='dorotal']:diabloti: :mad: . Nie wiem jak sie nazywa ale mam jego zdjecie :evil_lol: [/quote] Winowajca znany z widzenia ;) Trzeba list gończy wystosować :evil_lol:
  20. Fakt - za katalog dostają ocenę negatywną (dyskwalifikacja po prostu). Tyle błędów to rzadko się zdarza. Ja nie wiem co oni robili ani jak. Ale ja zgłaszałam formularzem - wpisałam tam datę urodzenia. Po czym na wystawie - data błędna oczywiście. Czy oni to potem ręcznie wpisują? Może stąd te błędy? A co do namiotu - to myśmy też schroniły się tam przed wejściem na ring i chwała temu kto go rozłożył:lol: Inaczej ozdóbki by wcale ozdobnie nie wyglądały. Barbesale - odezwij się do mnie na gg. A Dorocie serdecznie dziękuję za śliczne fotki :) I cenne rady również.
  21. [quote name='jo-jo']Wszystkim Serdecznie Gratuluje Wygranych, i skromnie proszę o stawke dogów niemieckich ;)[/quote] Dog niemiecki - arlekiny - czarne Psy, kl. młodzieży AROGANT PLATINUM YURIY MOLOSEUM Suki kl. młodzieży FURORE GRAND CANYON GYPSY QUEEN MEDIUM kl. otwarta WENDY MOLOSEUM
  22. [quote name='Lavanara']Gratuluje wszystkim!!!!!! Pogoda byłą (i jest) obrzydliwa :( Nie wiecie kto na pudle VIII?? I jeśli ktoś ma czas i chęci to poprosze skromnie o stawkę Labradorów :)[/quote] Proszę: psy młodzież - YARIS Kwiat Morza otwarta - JOHNNY BRAVO vd peppelenbosch KIPLING pod Jabłonią VENTO z Górskiej Suki szczeniąt - Rocheby ICE MAIDEN młodzieży - LUNA z Koła św. Huberta pośrednia - BERTA z Miechowskiej Doliny WARIA od Marka Pollo otwarta - BEHOROVKA Herbu Zadora BEKY Poling JUKKA Kwiat Morza NESCA z Miechowskiej Dolliny Nie wiem, kto wziął rasę :oops: Wiem tylko, że był to czarny pies.
  23. [quote name='AnkaW']Cavisia to Ty byłaś na "ringu przygotowawczym" pod czerwonym namiotem ????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Taaaa załapałam się pod ten cudowny wynalazek organizatorów. Jeden czerwony NAMIOT, żeby nie było wątpliwości :). Chyba cię kojarzę :)
  24. :multi: :multi: Moja Abra CWC, NSwR i BOB .
  25. My gotowe :) Pies wykąpany, pachnący. Jutro rano ruszamy :) Do zobaczenia.
×
×
  • Create New...