Mój piesio tez uwielbia zabawy w śniegu. Jak śnieg był dobry do lepienia, rzucałam mu kulki. Tak za nimi biegał, jak szalony, ale bylo zle z wzieciem sniezki w pyszczek, bo za zimna. Uwielbia tez biegać po zaspach, zawsze jak jest zimno ubieram go w sweterek, jak idziemy na spacerek jest mu zimno czasem nawet w sweterku, ale jak biegamy i szalejemy jest OK :-) :D