Nareszcie galeryjka Mikunia! ! ! Jak moj Toffi byl malutki, byl mozna powiedziec, ze identyczny :-) Teraz ma juz 10 miesiecy :D:D:D
Moje skromne, ale szczere życzonka
[IMG]http://republika.pl/blog_zi_373441/604573/sz/nowyrok.jpg[/IMG]
Zapraszamy do NAS :-)