Jump to content
Dogomania

marlena924

Members
  • Posts

    1561
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlena924

  1. [B]Wróciłam z działki :):) Pojechałam około 14.30 wróciłam o 20.00 Zmęczona, opalona :lol: Foteczki mam, dodam potem :) Pies wykończony leży, a muszę go jeszcze wykąpać... Pozdrawiam[/B]
  2. Mam normalną cyfrówkę (Samsung Digimax A40 / KENOX Q1) Trzeba próbować, aż się uda..... A ty się zdjecyduj, raz się kłucisz, a potem jak gdyby nigdy nic.... :shake:
  3. [IMG]http://images1.fotosik.pl/83/4093df65e22555e9.jpg[/IMG] [B]Uuu... Zakościelny :cool3: :cool3:[/B] [B]Zazdroszczę :razz: [/B] [B]Super foteczki :):) Zapraszam do mnie na próbki mojej fotografii :lol: :lol: :lol: [/B]
  4. [quote name='Pysia'] U mnie w pracy poważny facet walczył ze swoją żoną :) Ona chciała yorka a on raczej coś bardziej męskiego ;) Kupiła po kryjomu yorka. On się w pierwszy dzień wściekał i mówił że w życiu na spacer z tym czymś nie wyjdzie a teraz spaceruje dumny z psem pod pachą po centrum :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I ciągle opowiada jaki on mądry, śliczny i wspaniały:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I chce kupić teraz drugiego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :lol: :lol: Nieźle
  5. [B][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=royalblue]Niespodzianka[/COLOR][COLOR=blue] :[/COLOR] [COLOR=darkorange]kwiatuszki[/COLOR] :):):)[/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR=green]Moje pierwsze takie fotki :) :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4060/699tb.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4306/702jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/904/716rv.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4269/726fw.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/4585/733yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6600/743tz.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3166/756hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/2574/761sf.jpg[/IMG]
  6. [B]:multi: Napewno wpadnę, daj znać jak dodasz fotki :lol: Ja też jadę na działkę :)[/B]
  7. [B][FONT=Book Antiqua]:loveu:[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkorchid]Widzę tu stadko szczęśliwych psów :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :multi: :multi: :multi: [COLOR=black][B]Ja też mam Toffiego :lol:[/B] [B]Mój by się utopił :P[/B][/COLOR]
  8. Dawno mnie tu nie było :oops: Ale wróciłam i na opowiadanka czekam :):D
  9. [B]No to liczę na fotaski :evil_lol: :evil_lol: My jedziemy, bo Toffik chce się poopalać :diabloti:[/B]
  10. [B]A wybieracie się z Masterkiem na działkę....?? :lol:[/B]
  11. [B][SIZE=3]Ale wyrzute jabłuszko :lol: :lol: :lol:[/SIZE][/B]
  12. [B]Dzień Dobry :):):):)[/B] [COLOR=darkorchid]U nas słoneczko już świeci :multi: :multi: Pozdrowionka :):):)[/COLOR]
  13. [QUOTE][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3743/p1010162n3se.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][SIZE=3]ŚLICZNOŚCI :loveu: :loveu:[/SIZE][/B] [B] Czekam na więcej :):):)[/B]
  14. [B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Wczorajsze zdjęcia z działki cz.2[/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]Toffi chciał się napić...[/COLOR][/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/987/17kx4.jpg[/IMG] [B]Wkońcu z pomocą przyszła moja mama[/B] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4545/36wf3.jpg[/IMG] [B]Chwila odpoczynku....[/B] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/102/66so.jpg[/IMG] [B]Przygotowywania do biegu... ( w tle moje nogi :lol: )[/B] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/219/44vf.jpg[/IMG] [B]BIEGNIEMY!!![/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1065/23eq.jpg[/IMG] [B]Ale się zmęczyłem...[/B] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3344/50nq.jpg[/IMG] [B]:evil_lol: :evil_lol: [/B] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2738/76az.jpg[/IMG] [B]Na ścieżce obok kwiatuszków :):)[/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2188/82vm.jpg[/IMG] [B]Odpoczynek w cieniu...[/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9425/91ct.jpg[/IMG] [B]Kawałek naszej działki :multi: :cool3:[/B] [B][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4143/106mm.jpg[/IMG][/B] [B][SIZE=3]Zapraszam do oglądana, bo za pare minut niespodzianka :lol: :lol:[/SIZE] [/B]
  15. My znowu gdzieś tak w połowie lipca wybieramy się do fryzjerka... Już trzy miesiące minęly od wizyty Toffiego w salonie dla yorków i sierść troszkę odrosła :P Tak to sama podcinam kudełki na uszkach, pod tyłeczkiem i na łapkach :P Teraz chyba zdecyduję się na bardziej krótką fryzurkę, chociaż nie wiem jak Toffis będzie wyglądał :P A sierść mu tak szybko nie odrasta :lol:
  16. [B]Piękny pieseczek :):) :loveu: Będę śledzić Waszą galeryjkę :)[/B] [B]A Opka też cudo :):) :loveu: [/B]
  17. [B]Zostań z nami :):) Dalej trzymamy kciuki :) Pozdrawiam i czekam na fotaski Nodusia[/B]
  18. [FONT=Lucida Console][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Dzisiejsze zdjęcia z działki cz.1[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Lucida Console][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1449/29bg1.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=System][COLOR=#4169e1]:multi: [/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9568/14mr2.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9422/38rt.jpg[/IMG] :cool1: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1672/46vp.jpg[/IMG] :p [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/9079/54jt.jpg[/IMG] :lol: :lol: [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/5356/67cv.jpg[/IMG] [B][FONT=Georgia][COLOR=royalblue]CDN.[/COLOR][/FONT][/B]
  19. Także trzymam kciuki :):)
  20. [B][SIZE=3]Czekamy na foteczki :multi: :multi: :multi:[/SIZE][/B] Taka piękna pogoda :) My też byliśmy na działeczce, chociaż chwile (jakaś godzinkę może) ale fotki napstrykałam :p A jutro jak bedzie tak samo jak dzis to na caly dzien i opalac sie :lol: Pozdrawiam
  21. :multi: :multi: :multi: SUPER FOTKI :multi: :multi: :multi: U nas dzisiaj tak ładnie... Trozkę na działeczce byliśmy, a jutro na cały dzień się szykujemy :lol:
  22. [QUOTE][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5797/p61001592tt.jpg[/IMG][/QUOTE] Super foteczka !!! :multi: :multi: My dzisiaj też na jakieś 45 minut na działeczkę pojechaliśmy, tyyle foteczek porobiłam, że nie wiem kiedy wszystkie wstawie, ale musze się ze wstawianiem śpieszyć, bo jutro wybieramy się na cały dzień i dopiero bomba fot bedzie :evil_lol: :evil_lol: Nie martw się niczym na zapas, pozdrawiam :*
  23. [B][SIZE=3]Najpierw trochę fotek ze wczorajszego komersu....[/SIZE][/B] [B]Portrecik, przed wyjściem( już w nowej fryzurce :evil_lol: )[/B] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4725/12id1.jpg[/IMG] [B]Z koleżanką[/B] [B](nick rokiii na dogomanii)[/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3188/28iz.jpg[/IMG] [B]Truskaweczki...[/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9172/34hq.jpg[/IMG]
  24. [B]Czesanko...[/B] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/4605/50fb.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3377/63ds.jpg[/IMG] :multi: [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1692/76ki.jpg[/IMG] [B]Niedawno wróciłam z działki i oczywiście mam mnóstwooo fotek :] Zaraz jakieś dodam[/B]
  25. Myślałam, że będzie gorzej :lol: Gdybyście słyszeli komentarze mojego taty.... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...