Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Halcia - czy zbierasz dalej na budy? Bo nie wiem czy zbierać już na sterylki czy jeszcze robimy budy dalej?
  2. [quote name='leszekpw']Acana Salmon wydaje sie byc jednak lepsza dla psa alergika niz Purina Pro Plan Salmon. Acana nie zawiera pszenicy i kukurydzy a Purina niestety tak.[/quote] Po Purinie moja sucz zgubiła 1/3 sierści, a drapała się niemiłosiernie. Ale niestety Acany nie rusza. Nawet nie chce na nią patrzeć. A to dziwne bo jakiekolwiek kulki zawsze ją "jarały" jak były "nowe".
  3. Ciekawa jestem jak tam nasz Rudzielec Przeukochany znosił wystrzały petard.
  4. Viris

    Jaka nagroda?

    No no nieźle ;)
  5. Dzisiaj wystartowałam z bazarkami. 3-5 będę bez netu ale co jakiś czas będę wrzucać kolejne rzeczy.
  6. [SIZE=7][COLOR=Red][B]34.[/B][/COLOR][/SIZE] Autor - Viris Modelka - Klara Tytuł - Święta to nuda I [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8209/111111111111111ct3.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B][SIZE=7]35.[/SIZE][/B][/COLOR] Autor - Viris Modelka - Klara Tytuł - Święta to nuda II [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7730/22222222222222222222222qt6.jpg[/IMG] [SIZE=7][COLOR=Red][B]36.[/B][/COLOR][/SIZE] Autor - Viris Modelka - Klara Tytuł - No ale chwilę mogę poudawać że jest faaaajnie. [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3373/333333333333333333333tw7.jpg[/IMG]
  7. No ja planuję zakup maty, ale w zasadzie jakbym miała kupować to pod każdego psa który jeździ moim autem musiałabym kupić inną matę. Czyli w sumie na przednie siedzenie, na cały tył i bagażnik też..... Moja psica jeździ w pasach. Ale ostatnio gdy ja nie prowadzę to uwala mi się na kolanach.
  8. Jasne. Ja mam sporo rzeczy jeszcze do powystawiania, więc pewnie wystarczy łącznie na kilka zabiegów albo bud. Zależy po prostu od hojności kupujących. Jak chcesz "zaryzykować" i wysłać teraz to daj znać. Podam adres. Prosiłabym tylko abyś spisała sobie co wysyłasz i jeśli masz ochotę żebyś ustaliła ceny wywoławcze.
  9. Viris

    Jaka nagroda?

    Dostaje się to co ufundowali sponsorzy lub indywidualni fundatorzy nagród. Czasem za wygranie BIS dostaje się np puchar prezydenta danego miasta itp. Ale każdy może ufundować nagrodę - i w zasadzie może to byś wszystko. Ktoś mi kiedyś wspominał że widział jako nagrodę - rower :cool3: Ja najczęściej widzę na wystawach - puchary, statuetki, medale, karmy, posłania, obroże, akcesoria psie itp. Ja od jakiegoś czasu funduję rozety. Ale tylko w niektórych rasach, nie ogólnie na finały.
  10. Jak coś możesz rzeczy przesłać do mnie teraz, jeśli bym miała "wenę" i chwilę czasu to może coś bym wystawiła wcześniej. Tylko musiałybyśmy omówić szczegóły, bo ja bazarki zawsze rozliczam poprzez swoje konto i wysyłam wpłaty na ustalony cel ( budy - na konto halci ), (sterylki - do schronu jak ustalimy konkretne zwierzątko ) itp.
  11. Ja będę wystawiać bazarki jak zrobię resztę badań. Powinnam się uporać z nimi do końca stycznia. Wtedy możesz się do mnie zgłosić i zobaczymy co i jak. Chyba że uda się wcześniej komuś innemu powystawiać. Wszystkiego dobrego w Nowym roku dla wszystkich wspierających schronisko w Mielcu!!!
  12. [quote name='Vectra']coolerek wymień i format dysku zrób ;)[/quote]Radiator jest w porządku a format był. Totalny. I to nie jest kwestia tego. Edit : a w akwarium są kardynałki i kiryski albinosy. Są też resztki po moim krewetkarium w postaci jednej amano i jednej fire red. Lui - kończę doprowadzanie mieszkania do ładu więc niebawem zabiorę moje bagienko i może zrobię wreszcie w nim to co planowałam :)
  13. Ojej przez Wrocław to by było ciekawie. Ja w miarę swoich możliwości czasowych to mogę pomagać transportowo. Tylko kiedyś było lepiej z kasą, a teraz na paliwo niestety funduszy brak. Ale mam "psi" samochód i prawo jazdy :razz: A co do zdrowia - teoretycznie nie wiem czy jestem chora.
  14. Trzymajcie trzymajcie. Nie spodziewałam się że badanie może być tak bolesne :placz: A wyniki niebawem. Ale będzie dobrze.
  15. No to gites malina że macie bliżej do Ostrowca. Na pewno chętnie pomogę. Drugi termin też jest pewny. Bo muszę tak czy siak pojawić się na kolejnych badaniach - a do 5 stycznia nie będę miała wyników badań poprzednich, więc bez tego ani rusz na kolejne. Będę powiedzmy 3-5 stycznia w Ostrowcu i w drodze powrotnej w Wawce ( opcja z uczelnią ). Ale potem jakoś koło 15 stycznia będę na pewno ponownie ( będą już wyniki badań i będę mogła jęczeć po lekarzach o kolejne skierowania ). Tak więc nie ma tego złego.
  16. Mój samochód zniósł już tyle psich pawików... że mu nic nie straszne. Ale jeśli byście podrzuciły sunię do Ostrowca to by było rewelacyjnie. Oczywiście jeśli bym była w Mielcu przed bezpośrednim wyjazdem do Włocławka. Bo niestety w Ostrowcu psiaka bym nie mogła przetrzymać. Będę też na początku stycznia, ale jadę 5 (sobota ) z Ostrowca do Warszawy - i w Wawie nie miałabym gdzie suni przetrzymać przez 3 godziny moich zajęć na uczelni. Więc chyba zaczekamy do następnej sposobności.
  17. Wybaczcie długie milczenie, ale nie miałam dostępu do netu. Z powodów zdrowotnych nie udało mi się pojechać do Mielca, jednak w sumie i tak nie byłoby większego sensu. Rozmawiałam z wychowawczynią Moniki. Była zaskoczona. Doszłyśmy do porozumienia, ona wykazała chęć rozwiązania tego problemu i poparła decyzję o wstrzymaniu się z poinformowaniem policji. Ma dowiedzieć się jakie akcje organizowała Monika na terenie swojej szkoły. Po nowym roku mamy się spotkać i wymienić informacjami oraz omówić jakieś konkretne ustalenia. Ja przed wyjazdem do Mielca podrukuję wszelkie materiały na temat działalności Moniki na forum. Na razie tyle mogłam zrobić. Ale ważne że jest szansa aby się coś ruszyło. Teraz jestem na necie z doskoku więc jak ktoś zechciałby mi pomóc z zebraniem informacji to proszę o PW. Założę sobie teczkę z wydrukami itp żeby to wszystko jakoś ze sobą zestawić. Nie wiem dokładnie kiedy będę w Mielcu ale postaram się aby tam pojechać w styczniu. Wszystko niestety w łapskach lekarzy :evil_lol:
  18. Będę jechać z Włocławka. Ale będę mieć bazę postojową w Ostrowcu Św. Tam będę załatwiać pewne sprawy i jak będę już wolniejsza to wybiorę się do Mielca, pewnie samochodem. Jeśli bym jechała do Włocławka tego samego dnia co będę w Mielcu to oczywiście chętnie wezmę sunię.
  19. [quote name='Mada&Teodor']Znaleziona na allegro :) [URL]http://www.allegro.pl/item286826582_zara_trf_bluzeczka_z_nadrukiem_m.html[/URL] I jeszcze taka, ale cena powalająca 269 zł za koszulkę z BF :shake: [URL]http://www.allegro.pl/item288939822_denny_rose_art_6385_biala_czarna_szara_z_psem.html[/URL][/quote] Już za 199 :P Może zleci do 50 :P
  20. [quote name='Madziaa&Maniek'] Viris bardzoo ale to bardzoo Ci dziękuje za fotki oszołoma, moge dodać je na grono?? Jeśli tak to jak mam podpisać?? :cool3:[/quote]Bardzo proszę. W razie mozliwości daj podpis ( Viris/Agata Ciesielska )
  21. Wysępiłam kilka sztuk poszew na kołdrę. Myślę że mogą iść do schroniska - powinny się przydać. Chyba dla zwierzakach po zabiegach, albo chociaż na jakieś inne cele. Będę się wybierać do Mielca na początku roku 2008. Pozbieram rzeczy które warto by było zabrać do schroniska. Nie wiem dokładnie kiedy się wybiorę, ale postaram się w styczniu.
  22. No nooo czekamy na zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  23. No niestety specem nie jestem żeby ocenić czyjąś poczytalność. A i pieniądze wolę wydać na bezdomne zwierzęta niż badanie poczytalności Moniki. No ale nic. Postaram się coś zrobić.
  24. Oj Lui, tyle się u Ciebie dzieje, a Ty się nie pochwaliłaś :evil_lol:
  25. Psiak ma już dom. Dogomaniacki :loveu: Jest fajniutki, dzisiaj go widziałam.
×
×
  • Create New...