-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Wrzucam kolejne.. [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/1f063c988c9ad2f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/9e4130af7dde60e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/37cdce19752f5a63.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/cde7b069c7c8036d.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/6a3d71caa95c05bb.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/g4.jpg[/URL] Umarłam :loveu::loveu::loveu:
-
Mi się komp wykrzaczył. Oby udało mi się jeszcze coś wstawić ze zdjęć.
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/124/243a0f026ec587c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/9b2f6a53ec9eac72.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/3c0c913cc6d78a93.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/49f308e31cef2c22.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/124/81be500c65002f56.jpg[/IMG] Pierwsza setka za nami;)
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/124/69d6cb0a7850945c.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/0d15aa0fe4a38087.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/8e4b657ffc885f1a.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/77/d2307ad6b2ab8ad4.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/f038d62a9de37207.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/77/90908e6f57baf362.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/5c1d732fa33caabc.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/126/d97f2c3824ed9c1e.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/27d31b3589e27815.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/125/5801c104438adee4.jpg[/IMG]
-
Zwykle to inni mieli kompleksy przy mnie, ale jakoś straciłam serce do zdjęć, albo przeceniłam to oświetlenie na hali:razz: No i jakby nie było poszłam na totalną łatwiznę. [IMG]http://images30.fotosik.pl/126/9ddc7744efeb9b7d.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/278d694a091488f6.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/98a80202bf801a9e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/db379feacaef594f.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/f5fb4451b82b6d30.jpg[/IMG]
-
Już się wgrywa kolejna partia. Będzie łącznie 100 zdjęć i mała przerwa techniczna :cool1: Da się oglądać??
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/124/b6002e551c79ebeb.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/124/dfc6325f5bb99ffd.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/199e8809eb5c3f6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/df5afc4145fa33e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/9c1645bf287b458c.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images27.fotosik.pl/125/40bdaf39f5fb2a53.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/8b45fce85e88f5ba.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/6eda7b71b82e4d5f.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/124/697008be51b161ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/62fedd270a9c83b4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/76/6c915ccfe0f7148d.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/e67492cce3b61153.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/ee20dbffe225ff2a.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/75f2c6e93cf93ed9.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/b624a6850bf86039.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/125/de226d901185e38b.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/8c20769752ad3cb2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/3b386d4130f41670.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/77/e5c86daa3d92b18c.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/511e5ef312424a68.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/125/2670178f76825b88.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/bc3042c102c28f0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/c4fb5ce599dc5129.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/38fa58df331a8d26.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/7bb22d42e272231d.jpg[/IMG]
-
Oj tam Twoje są 1000000 razy lepsze. Tak jak pisałam, każdy pies którego dałam radę ufocić będzie miał przynajmniej jedno zdjęcie, jeśli nawet będzie tragicznie kiepskie. [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/32ef014b96a544b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/4cd6fc24a89c9152.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/b4e7aa7225fe9005.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/8e7c7837e2078be0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/bcb71e1545b5bf7d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/77/a99677e511b8685a.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/77/3b9762414813fcc4.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/008645b9e84a1d74.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/b1474d2fe8f86c37.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/1c78182672407230.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/126/1c5e2f99eed31f5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/77/43377b10a3ad3675.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/77/5c6cc38c0010ad13.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/bddacc094e397752.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/77/c36fe44dc707f624.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/125/fe64d802274ba664.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/8d0655d122191c44.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/125/072ba39c3552f0e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/37096603f82e30cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/d810b93c01bef04a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/125/7796d749392ad4a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/6bf7b486c99c31d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/143134baf8095964.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/61f8cd066bc07cec.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/e25d3570511c3b85.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/76/45f4e92d3d8b0114.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/971e78c82e7cfcd4.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/45c18642c9cf1250.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/fc0dc3068015bbc1.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/125/1d6f481fb392aa3b.jpg[/IMG] Chwila przerwy. Spacer i kawa i wklejam dalej.
-
No niestety, musiałam cykać i układać. Jak tylko mogłam to zmieniałam miejsce focenia. Ale przynajmniej można doopki pooglądać. Każdy zawsze robi fronty :evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/e5120d02983dde7b.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/1462c95c0c97d6f8.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/76/0776a250ffb2e8a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/76/df32500d4604da23.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/16c5e33b30c0a03e.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/124/cb4ebae0a3b2b9d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/76/e09f504acf74b874.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/94f214be202da4ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/092a763e2953bf57.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/efdbb603d09b247d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/76/3e4fa17fd3b23e42.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/125/1b48119467f19fc1.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/901e66e559fdb194.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/1e8a0f638a6ebae9.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/76/e546902b5ebfe45f.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/125/92779f19caa848bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/75270c23ff2ae411.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/126/7622d4f8817cb108.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/125/1831b8f56c0025f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/124/da1a7c67d10f635f.jpg[/IMG]
-
Dobra, ja zaczynam po wielkich problemach z odzyskaniem swoich zdjęć wstawianie tej żenady fotograficznej. Jak już nie będziecie mogli na to patrzeć to krzyczcie żebym przestała. Ja się wzdrygam z każdym zdjęciem, tragedia. Teoretycznie postaram się wstawiać każdego psa ( wybieram po lepszym zdjęciu z każdego przebiegu ) i wedle kolejności jak to miało miejsce na zawodach. Początkowe zdjęcia są z zdecydowanie niewskazanej perspektywy, bo musiałam porozkładać nagrody i je jakoś podzielić a już trwały przebiegi. [IMG]http://images23.fotosik.pl/124/b6853ee4276d60ba.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/125/ddf72559140c95cb.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/b63b5dd2cd6c6cab.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/125/d1c0ad747c2ba3f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/76/b80a0a10daca0c91.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mokka']Ty siem nie kryguj, tylko leć z tym koksem :mad:. Bo my tu czekamy :lol:.[/quote]Tylko że ja mam znikomą część moich fot na kompie ( chyba same z podium. Resztę ma belgunia u siebie w lapciaku - bo mi moje 3 giga kart nie starczyło ani na sobotę ani wyczyszczone na niedzielę.... Dzisiaj mam je dostać na płytce to będę działać :cool3: Błagam - cierpliwości. Do weekendu będą na pewno bo potem wyjeżdżam i nie będę mieć netu a chcę też mieć to z głowy :lol: