-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/009.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/010.jpg[/IMG] I skalniaczek w wersji przenośnej : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/004.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/018.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/019.jpg[/IMG]
-
Malwy samosiejki rosnące pod oknami: [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/002.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/005.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/006.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/007.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/008.jpg[/IMG]
-
Na razie zdjęć z tamtych wycieczek nie będzie, może po weekendzie. Zdjęcia z dziś. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/mrufka.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/mufa.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/apa.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/antena.jpg[/IMG] I moje słoneczniki: [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/tarasowo%20-%20czerwiec%202008/001.jpg[/IMG]
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I Srolinka w moim nowym wynalazku - skalnik wersja przenośna. Pozdrawiamy. -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='OlimpiaK']Nie chcę Cię ciotka Viris ganić, ale mogłabyś Srolindzie kupić taką fajną dużą miskę coby dziewczę mogło w niej siedzieć. :] Najlepsza zabawa jest jak można siedzieć w kupie jedzenia i przebierać w nim. :evil_lol:Srolka ma 4 różne miski, czasem siedzi i przebiera godzinami:evil_lol: [quote name='APSA']U smyka wszystko w porządku, wieści od reszty nie mam :mad: .A ja nie zaglądałam tu ostatnio bo co wrzuciłam fotki to i tak mały był odzew. W ramach zadośćuczynienia zdjęciory z dzisiaj :cool1: Srolka - alpinistka wspinająca się po ściance tarasu Srolka turystka : -
I się pokazujemy znowu : [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/4761/dziolchyqc8.jpg[/IMG] Dziś zabrałam Klaryskę w moje ukochane miejsce. Zbierałyśmy kamienie do mojego "planu". Zobaczymy co z tego będzie ;)
-
Ja się nie doczekam :placz::mad:
-
Anka weź mi podeślij też ;P
-
[quote name='Astro&Marta']Dobrze, że chin nie pokazali w tvn'ie. Podobny obraz widziałam w Atenach...może nie tyle ale pieski grupkami chodziły, wylegiwały sie w parkach, były raczej spokojne...[/quote] Dokładnie tak w Atenach widziałam co krok bezdomne psy. Ale najgorsze jest to że w Moskwie ludzie twierdzą że sterylizacja to zbrodnia a już zabicie psa nie..:placz::placz:
-
[quote name='Guciek'] A kto to jest??? :eviltong: [URL]http://img341.imageshack.us/img341/8965/img7474ea8.jpg[/URL] [/quote]Hahahaha dzięki :B-fly: kradnę fotę. A ja tez poproszę tamtą fotę o której tu tak tajemniczo się mówi na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ).
-
To jest kaplica - część pałacu Karskich we Włostowie(obecne ruina). To jakieś 30 km od mojego domku.
-
Byłyśmy z Klarką na wycieczce i znalazłyśmy taki "smaczek". Nie mogłam oczu oderwać:crazyeye: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1593/kaplica1wk7.jpg[/IMG] Ogólnie to dzisiaj super smaczki, ale to wrzucę później ( pewnie za kilka dni ) bo jutro też wycieczka :multi:
-
[quote name='gonpak'][SIZE=5][COLOR=Purple][B]VIRIS !!!!!!!!!!!!!!!!:multi: dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE] masz u mnie czteropak piwa tylko napisz jaka firmę preferujesz!!!!!!!![/quote]Jeśli to nie problem to wolałabym datek dla schroniska. Mi piwo do szczęścia nie potrzebne a w Mielcu każda złotówka ma olbrzymią wartość. Nawet te 5-10 zł będą spożytkowane na pewno dobrze :loveu: [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32 [B]Konto:[/B] BPH PBK O/MIELEC [B]681060 007600 004021 800052 19[/B]
-
A to powód zaniechania wypadów na łąki za naszym osiedlem. Klara upodobała sobie kąpiele w rzeczce której czystość pozostawia wiele do życzenia. Ale to nie były zwykłe kąpiele. Ona wychodziła czarna cała w błocie. A zanim wróciłyśmy do domu to już robiła się z tego zaschnięta skorupa. No i jeszcze to w jaki sposób Klara tam zażywała przyjemności.... Czołgała się na odcinku ok 30 metrów sapiąc charcząc i nurkując....:mad: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3867/szajba1pg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7203/szajba2rr6.jpg[/IMG]
-
Ok wyjaśnienia zakodowane :lol:
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/045.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/046.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/047.jpg[/IMG] finito ;)
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/041.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/042.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/043.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/044.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/036.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/037.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/038.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/039.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/040.jpg[/IMG]
-
Suki Klasa pośrednia : [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/031.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/032.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/033.jpg[/img] Porównanie o BOBa [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/034.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/035.jpg[/img]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/026.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/027.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/028.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/029.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/030.jpg[/IMG]
-
dalej młodzież [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/021.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/022.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/023.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/024.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/025.jpg[/img]
-
[img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/016.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/017.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/018.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/019.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/020.jpg[/img]
-
Suki klasa szczeniąt : [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/011.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/012.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/013.jpg[/img] Suki klasa młodzieży : [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/014.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/015.jpg[/img]
-
Porównanie o NDPwR [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/006.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/007.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/008.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/009.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/010.jpg[/IMG]
-
Nie wiem czy ktoś w ogóle ogląda tu zdjęcia z wystaw ale wstawię trochę zdjęć z Lublina. Kilka zdjęć z wystawy : Psy klasa Championów : [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/001.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/002.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/003.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/004.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/BF%20Lublin/005.jpg[/img]