Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. BIS Ras Polskich [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/pl01.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/pl02.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/pl03.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/pl04.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/pl05.jpg[/IMG]
  2. Wybór najpiękniejszego psa oddziału Radom: [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin6.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin7.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin8.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin9.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin10.jpg[/IMG]
  3. Zdjęcia z wręczania nagród imiennych itp. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin2.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin3.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin4.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/fin5.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Margo05'] Proponuję więc, aby po sfinalizowaniu i całkowitym rozliczeniu wpisywać w tytule za początku ZAKOŃCZONY. Będzie to równoznaczne z całkowitym zamknięciem bazarku i możliwością jego usunięcia. Proszę jednak, by nie określano czasu do zakmnięcia bazarku jako np. dwa tygodnie. Zdarzają się bowiem sytuacje, że nie jesteśmy w stanie zakończyć wszystkich punktów bazarku w tym czasie (choćby kłopoty z pocztą i przesyłka wędrująca 3 tygodnie). Proszę więc o możliwość samodzielnego podejmowania decyzji kiedy bazarek jest zakończony (mając na uwadze zapis w regulaminie dotyczący "wiecznych bazarków"). Czekam na odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam :diabloti:[/quote]No to przeczytaj nowy regulamin - już dostępny dla wszystkich. Gdzieś jest tam mowa o zamykaniu/usuwaniu bazarku po 2 tygodniach? Z określeniem przybliżonej daty zakończenia chodziło o to by ułatwić wychwytywanie zakończonych bazarków. Ale nikt nie nakazuje że ma to być tydzień, miesiąc czy rok. Co do ilości zdjęć na post- zakładając bazarek istniał Regulamin FORUM. Więc złamałaś punkt regulaminu - pretensje możesz mieć do siebie. Co do innych pytań to widzę że nowy regulamin bazarku jest za mało "poradnikowy". I trzeba było napisać od razu encyklopedię. Ulv - odpowiedziałaś na moje pytania, a gdzie żale( nigdzie a już najbardziej na forach się nikomu nie żalę ) i odpowiedzi na nie? A co do "poradnika", to chyba nie jest źle? Skoro wielu użytkowników ma problem z interpretacją, lepiej chyba przedstawić to bardziej opisowo.
  5. No, miejmy nadzieję że będę mogła zostać na wystawie na dłużej. Ale to niestety dopiero na miejscu się okaże. Pozdrawiam.
  6. [quote name='HebaNova'][B]szykujemy się nie na bojkot[/B] ale na sensowną i konstruktywną rozmowę, jednak z tego co widać nie jest ona przewidziana, mam wrażenie że akurat użytkownicy bazarku, którzy jakby nie było stanowią jego podstawę, nie mają tu nic do powiedzenia.[/quote]Poczytaj temat, padły takie słowa.
  7. Znowu :"wygodna interpretacja". Krytykowaliście coś czego na oczy nie widzieliście. Wymyślaliście kolejne "wady" wyssane z palca. A teraz jeszcze to. Kto wam zarzuca nieznajomość NOWEGO, nie wprowadzonego regulaminu?? Btw jak jakaś ustawa ma wejść w życie też dzwonicie i się pytacie i już szykujecie się na bojkot??
  8. [quote name='roz2']A Ty, następnym razem, nie odpowiadaj na post, skierowany do kogoś innego. Chyba, że - wyjątkowo - będziesz wiedziała o co chodzi.[/quote] Czy to źle że nie chcę wyciągać pochopnych wniosków i wolę zapytać dwa razy? (pyt. retoryczne)
  9. Oki, jutro pozapisuję :lol: Nie wiem czy nie będę ze swoim stworem - bo jeśli nie będę jej miała gdzie "bezstresowo" zostawić to albo wystawa z nią, albo wpadnę tylko doręczyć nagrody:roll:
  10. Jutro i we czwartek jestem od czasu do czasu na necie, więc mogę zebrać ewentualne zamówienia na zdjęcia - jeśli wystarczy rasa to podać rasę, jeśli konkretny pies to numer startowy, albo imię i przydomek z katalogu. Tym razem nie obiecuję że uda się wszystko obskoczyć. Będę miała tylko jedną baterię. Więc ilość zdjęć ograniczona.
  11. Kurcze przypomnijcie mi o tych weteranach może jutro. Zapomniałam całkiem :oops:
  12. [quote name='roz2']O to: [SIZE=5][COLOR=Red][B]To ja zachęcam założyciela wątku jak i inne osoby które nie znają REGULAMINU forum do zapoznania się z nim. Link w podpisie. Zdjęcia max 5 sztuk na post, rozmiar max 640 pikseli!!!! [COLOR=Black][SIZE=2]Nowego nie czytałam, wklej projekt, nie tylko ja poczytam, może jest OK.[/SIZE][/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/quote]No to następnym razem zacytuj do czego się odnosisz, bo to z innego tematu, a jasnowidzem nie jestem. A znajomość regulaminu obowiązuje wszystkich, bez względu na to czy ma 10 czy 100 lat. [quote name='Margo05']Ja też chętnie bym się zapoznała z nowym regulaminem. Gdzie można się zapoznać z projektem?[/quote]Ja już się tego nie tykam. Mi się odechciało. I współczuję moderatorom którym będzie się chciało. Po prostu post roz2 zasugerował mi że Ona go ( nowy regulamin bazarku )czytała ( a chodziło o całkiem co innego :roll:), co mnie zdziwiło, stąd też moje pytanie. [quote name='waldi481']I my się bardzo chętnie zapoznamy z nowym regulaminem.Gdzie można się z nim zapoznać? Elżbieta+Waldemar[/quote] A kto powiedział że można?
  13. [quote name='roz2']A ja czytałam. O co chodzi? Zdjęcie jakieś Ci wkleiłam za duże? Mam 50 lat i cholernie mało czasu na nauki, może nie umiałam zmniejszyć, cieszę się, że w ogóle udało mi się wkleić. Pozdrawiam.[/quote] Pytałam czy czytałaś nowy regulamin ( który nie jest jeszcze dostępny dla użytkowników ). Nie wiem po co te nerwy.( A o tym zdjęciu to w ogóle nie wiem o co Ci chodzi). Jeszcze raz zapytam bo nie czaję, czytałaś [COLOR=Red][U][B]nowy[/B][/U][/COLOR] regulamin?
  14. [quote name='Margo05']I tu Viris, w pełni Cię rozumiem. Pamiętam jak sama doginałaś, by załatwić sprawę tej "goowniary". Przed oszustwami się nie uchronimy w 100%. Możemy tylko polegać na własnej intuicji i zdrowym rozsądku. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale nowy regulamin powstaje w związku ze skargami niektórych dogomaniaków? A może wyjściem byłoby wpisanie do regulaminu, że forum dogomanii nie odpowiada za to kto wystawia bazarki oraz za ich przebieg, a każdy dogomaniak robi to na własne ryzyko? I w razie oszustwa sam musi dochodzić swoich praw? Nie krzyczcie, tak tylko rzucam, co mi do łba przychodzi :oops::loveu:[/quote] Nowy regulamin był omawiany ponieważ pojawiła się wizja zamknięcia bazarku. Bazarek powstał ( od zawsze była to jego myśl przewodnia ) by pomagać bezdomnym zwierzętom. To z biegiem czasu wyrwało się z pod kontroli. Bazarki na własne psy, oszustwa ( nikt z moderatorów nie postawił tego na równi - to Wasza interpretacja że potrzebujących dogomaniaków stawiamy niby na równi z oszustami ). To ogólnie budziło spore podejrzenia i zaczęto o tym dyskutować. Więc my moderatorzy ( nie wszyscy, tylko garstka ) zaczęliśmy omawiać nowy regulamin - który uratuje bazarek, nawet kosztem tego że nie wszystkim psom będziemy mogli dalej pomagać. Po operacji ( jak już wspomniałam ) zebrałam to w całość i tak powstał zarys nowego bazarku. Było kilka fajnych rozwiązań - niestety moderatorzy sami tego nie mogą zrobić. Więc musiałam trochę zmienić regulamin. W tym momencie w zasadzie można by go wprowadzić w życie. Tyle że widzę że ta walka o Bazarek była marnowaniem czasu. Widzę to po Waszych postach. Domagacie się żeby Wasze opinie były uwzględniane - a co z Naszymi? Wy się nie godzicie na nasze, my na wasze. I tak będzie.( tu piszę ogólnie do wszystkich, tych co zachęcają do bojkotu - nie widząc na oczy nowego regulaminu, tych co od razu są na nie ). Jest taki zapis. I nigdy forum nie odpowiadało za treść bazarków, ale mimo to moderatorzy dbali żeby nie było jeszcze wiekszego bajzlu. Tylko Moderatorzy mają już dość. W zasadzie zauważcie że z Moderatorów Bazarkowych została chyba tu sama Pianka. od czasu do czasu zagląda tu innym mod. [quote name='Brucio']akurat tak sie sklada, ze myslec to ty mi zabronic nie mozesz.[/quote] Czytaj ze zrozumieniem. To samo o pomocy. Chodziło mi o te sławetne oszustwa o których mówisz że powinny być surowo traktowane. Czekam na Twoje pomysły. Bo w poprzednim poście już czekałam, a dalej nic. A jeżeli poczułaś że traktuję Cię z góry to jestem od tego daleka. Kultury mam aż nadto patrząc na otaczający nas świat. [quote name='roz2']:roflt: Margo, kochana, czytałaś Ty w ogóle ten regulamin?[/quote]A Ty?
  15. [quote name='Brucio']Ja mysle ze trzeba zaczac od surowego podejscia do oszustow.Zobaczcie jaka zabawa byla z ta goowniara, ktora tyle osob oszukala.[/quote]To przestań myśleć i coś zrób. Bo ja jechałam 400 km za SWOJĄ kasę do szkoły tej dziewczyny, żeby załatwić sprawy. Traciłam swój czas, nerwy, rozmawiałam z wychowawczynią. A Ty co zrobiłaś? Co uważasz za surowe podejście do oszustów? Pomagasz moderatorom takowe wykrywać? Pomogłaś kiedykolwiek? Będziesz tych oszustów zgłaszać na policję? Będziesz zbierać dowody? Będziesz jeździć pół Polski żeby pokazać to surowe podejście? W sprawie KAŻDEGO bazarkowego oszustwa zawiniła NAIWNOŚĆ dogomaniaków. I wątpię w to że to się zmieni. Niedawno był znowu bazarek który śmierdział na kilometr, jedyna użytkowniczka która zwróciła uwagę dostała jeszcze od reszty ochrzan, że od tego są moderatorzy i żeby ona się nie wtrącała. Moderatorzy nie mają możliwości czytać każdego posta na forum. Nie wiem czy kiedykolwiek to użytkownicy zrozumieją. Więc śmiało - czekam na propozycje tego surowego traktowania oszustów. Bo gdy była szansa i ja walczyłam o ukaranie oszustki to DOGOMANIACY zawiedli.
  16. Reno - a czy są już fundusze na te obróżki? Ile planujecie sztuk kupować?
  17. [quote name='maciaszek']A takie stawianie sprawy to już mi się bardzo nie podoba :(. (...)Może zamiast nas straszyć jak dzieci w szkole(...)[/quote]Jeszcze mnie zbij linijką po rękach. Nie ja postawiłam tak sprawę - ja tylko chciałam pomóc i zrobić coś w kwestii tego żeby bazarku nie zamykano. Kapisz? Czy napisać drukowanymi? TO NIE JEST MÓJ POMYSŁ ŻEBY BAZAREK ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY. Tyle w temacie. Już nic nie zamierzam robić, nie będę się wtrącać, bo zaraz to wyjdzie jaka jestem nieczuła i okropna. I że nigdy mój pies nie był chory ( dobre dobre, jak ratowałam psy i ostatni grosz oddawałam na akcje transportowe - to gdy nie miałam za co swojego psa nakarmić nie przyjęłam pieniędzy oferowanych mi z konta które miało pomagać bezdomnym). Kto tam będzie miał siłę i ochotę dalej to ciągnąć, może skorzystać z tego na moje nieszczęście napisanego przeze mnie regulaminu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  18. No to może tak zrozumiecie - albo bazarki będą na bezdomne zwierzęta, albo dział zostanie zamknięty. Gdy zjawiają się oszuści - winna jest dogomania. Szkoda, ze nie wini się naiwności ludzkiej. margo05 - to ile razy mi się noga powinęła i ile rzeczy robiłam by leczyć swoje zwierzęta - na szczęście nie jest twoją sprawą. A bojkot nowego regulaminu - proszę bardzo, zaczynajcie zanim go podepniemy - ułatwi mi to życie, oszczędzi kolejnych zmarnowanych godzin, które na to poświęcaliśmy. Napomknę jedynie że zamiast chodzić na rehabilitacje po poważnej operacji siedziałam i myślałam jak uniknąć ZAMKNIĘCIA bazarku - o którym coraz częściej się mówi. Ruszyłam tyłek by zrobić COŚ co daje szanse by bazarek dalej istniał. Więc śmiało - bojkotujcie!
  19. Bazarek ma pomagać BEZDOMNYM zwierzętom. Na inne przypadki jest allegro. Bardzo proszę o czytanie moich postów. Wielokrotnie już pisałam że powstał nowy regulamin bazarku. Będzie wprowadzony jak szanowna Administracja wreszcie mi odpowie na pytania, które są niezbędne do podpięcia nowego regulaminu.
  20. Cieszę się że tak wiele osób uszczęśliwiłam :evil_lol: Po weekendzie uzupełnię zdjęcia który "wyparowały" i wstawię resztę ( bis weteranów itp ). Pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim!
  21. Jak podeślesz linki to oczywiście :eviltong::eviltong::eviltong:
  22. Ja nie powiem że żałuję że nie ma mnie na wszystkich wystawach. Bo nie miałabym czasu wrzucać tych zdjęć :evil_lol: Bardzo mi przyjemnie, że podobają Wam się moje zdjęcia. Wiem że niektóre są dobre, niektóre gorsze, ale staram się wstawiać zdjęcia każdej z ras której udało się wpaść mi w kadr, nawet jeśli nie jest to jakaś super jakość. jakbym miała wybierać tylko te najlepsze zdjęcia, to byłoby kilka sztuk. A tak przynajmniej trochę osób zobaczyło, co się działo w Radomiu.
  23. Viris

    Radom 25 maj 2008

    Na ringu głównym podczas wręczania pucharu dla NDPwR [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf070.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf071.jpg[/IMG] Oraz bulwy z Hodowli Milagnes [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf072.jpg[/IMG] To tyle, bulwy z finałów można zobaczyć w dziale Wystawy.
  24. Viris

    Radom 25 maj 2008

    Morgan i Princess [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf066.jpg[/IMG] Princess [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf068.jpg[/IMG] I love You [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf069.jpg[/IMG] Klasa championów ETNA Ostap Bender [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf067.jpg[/IMG]
  25. Viris

    Radom 25 maj 2008

    Annie, Celestynka, I Love You [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf061.jpg[/IMG] Klasa Otwarta Hera Collin Honda Collin MARBU Pamtone MORGAN ze Skrzatlandu PRINCESS OF PARADISE TULKA z Bartodzowej Zagrody Morgan, Princess, Tulka [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf062.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf063.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf064.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/bf065.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...