Witajcie moje kochane Ptasiory. Już mi lepiej. Mam cudownego, tęskniącego mężczyznę, który jeszcze tęskni, jeszcze chce być ze mną. Kocham Go i mam nadzieje, ze przetrwa na całe życie, na cały czas kiedy będziemy razem. Kocham Go, bo jest dla mnie delikatny, bo rozumie moj strach, bo chce Go przełamać, bo chce być ze mną i kocha mnie taką jaką jestem i nie chce mnie zmieniać, ja czuje, ze Jemu potrzebne jest czułość, delikatność i miłość. To tyle na teraz. Walentynkowe przesyłam cmoki dla wszystkich.