Czy ktos jadąc do Bydgoszyczy przez Łódź (sobota) nie zabrałby 1osoby(ewentualnie 2) z małym psem rasy beagle, bardzo mi zalezy
oczywiście odrzucam sie do paliwa
[quote name='Pearl']Ja również się wybieram do Poznania od czwartku do niedzieli, za wszelkie stosunkowo tanie alternatywy dot. noclegu byłabym wdzięczna :) W sumie rozsądnie by było rezerwować jak najszybciej.[/QUOTE]
Jak się uda tez będę w cztery dni, taka wystawa to raz na 100 lat :lol:
a co do noclegów musze tez czegoś poszukać
ja bardzo chętnie, ale gdzie byśmy sie spotkały i kiedy ? Ja mam beagle'a :P troche ćwiczymy, ale bardzo przyda nam się pomoc. Nawet sędzia wspomniał, abym się podszkoliła, bo psuje "walory" mojego psa ;)
Ja mam wielką prośbe, kto "bawi" się w wystawy i umie psiaki wystawiać i troszke mnie podszkoli do 11 lutego(bydgoszcz) co prawda byłam juz dwa razy z moją beagle'icą (w szczeniakach) ale słabo strasznie nam idzie, dostałam wskazówki, ale trudno mi samej. Moze ktos znalazłby czas, najlepiej gdzieś w okolicach radogoszcz, julianów, czy środmiescie. Bardzo prosze.
koleżanka ma 16 lat :) jest juz zdecydowana. Chcę się zapytać o jego przyzwyczajenia, co je, co z nim będzie (tzn. posłanie itp.) Ja jak najbardziej jej pomoge.
Chyba weźmie go moja najlepsza przyjaciółka, więc nie zginie> Jutro się do niej wybieram i zobaczymy czy jej rodzice się zgodzą. Więć zacisnąć mi tu kciuki. Troche się obawia, bo byłby to jej pierwszy pies w zyciu, ale jestem na posterunku. I wreszcie ja nie spacerowałabym sama wieczorami :)