[quote name='Damian2902']Nie wiem czy ci to coś pomoże, ale jeśli chodzi o te dwie rasy, gdybym miał wybierać to wybrałbym Beagle. Szczeniaki są bardzo fajne i milutkie, gorzej zaczyna się jak dorastają...:eviltong:[/QUOTE]
czy Ty naprawde myslisz :| szczeniaki śliczne to tego kupuj....
Widze, ze niektórych tylko wygląd obchodzi.
Jak beagle nie wyjdzie na przynjamniej dwu godzinny spacer, to masz mieszkanie z głowy wiem to z autopsji. Zima z beagle'm to bardzo ciężki okres, a ogród w niczym nie pomoze,
Chyba, ze kupisz odrazu dwa beagle
tak swoją drogą zapraszam na [url]http://www.e-beagle.pl/forum/index.php[/url]
P.S Chyba reklamy i ładne mordki górą