Jump to content
Dogomania

Iwa-R

Members
  • Posts

    1454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwa-R

  1. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Witam! Dzisiaj gościnnie wybraliśmy się na wystawę do Gorzowa. Uprzedzam, fotek brak, bo tylko wpadliśmy, zabraliśmy co mieliśmy zabrać i wypadliśmy. Ale zdążyliśmy spotkać się z Arleną (Bonia) i naszą córunią, tzn... [B] LAMIĄ-ENCHOU z Reptowskiego Lasu[/B] :loveu: która [COLOR=Red][B]ukończyła Młodzieżowy Championat Polski !![/B][/COLOR] Może Arlena wstawi jakieś foty córeczki? :razz: Pozdrawiam Iwa
  2. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Asiaczek'] A Gosia będzie się z Toba kontaktować jakoś tak w poniedziałek. Pzdr.[/quote] Ale już wiadomo wszystko co i jak i komu? Pozdrawiam Iwa
  3. Asiu... powodzenia w Olsztynie. Ja jutro wybieram się gościnnie do Gorzowa :) Pozdrawiam Iwa
  4. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Witam! Byłam na spacerku. Trochę pochodziła po trawce. Oczywiście zrobiła co miała zrobić, więc jej trochę ulżyło. Pozdrawiam Iwa
  5. [quote name='C&B']Jakoś tak wyszło:diabloti: Czasem Czikę dla żartów nazywałam jełopem, to się przyzwyczaiłam i są teraz dwa:evil_lol: [/quote] W sumie.... każdy nazywa swoje psy tak jak mu pasuje... ja mojego czasami nazywam osiołkiem :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  6. Witam! Może już kiedyś padło takie pytanie, ale chyba nie jestem w stanie przejrzeć tych wszystkich stron.... Dlaczego jełopy? Jakoś tak to się raczej niefajnie kojarzy, przynajmniej mi :eviltong: A takie ucho to chyba na tydzień wystarczy... co? [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8a73deb6699374b8.html]P1030397.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] Pozdrawiam Iwa
  7. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Witam, witam. U nas... stara bida. Vega dziś już ciutkę lepiej i nawet myślę, że jak się zrobi ciemniej i będzie pusto na ulicach, to zabiorę ją na króciutki spacerek. Pierwszy od 5 dni. Niby kuśtyka lepiej, ale zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam Iwa
  8. Zdjęcia praktycznie wszystkie robione poza granicami kraju, ale jak widzę kilka z PL też się znalazło :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  9. [quote name='Asiaczek']Wchodze do mojej Galerii i... oczom nie wierzę. Od godz. 15. nikt do mnie nie zaglądnął. A ja wstawiłam częśc fotek z trasy na/z Łotwę.... Tak się nie robi...:placz: Pzdr.[/quote] A już chciałam się obrazić za to że nikt jestem. Wiesz... byłam, nawet niedawno pisałam, ale kurde mój komputer znowu zaczyna świrować :shake: Pozdrawiam Iwa
  10. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark'] fajny misiek :) A.[/quote] No pewnie, że fajny :evil_lol: [quote name='C&B']Sama puchata słodycz:loveu: Moja suka akurat boi się chowków, bo chyba myśli że to lwy:diabloti:[/quote] A bo to już tak jest z większością psiaków, na widok miśków reakcje zwykle bywają skrajne, albo bawić się, albo zjeść. Mój na szczęście jest bardzo łagodnym psem (zwłaszcza dla mniejszych psiaków od siebie), i dużo psów po kilku spacerach przekonuje się, że toto wcale takie straszne nie jest :evil_lol: [quote name='Asiaczek']No, proszę, nawet z kilku fotek można ułożyc całkiem zgrabną historyjkę...:lol: Pzdr.[/quote] Proszę bardzo... jestem ciekawa tej historyjki :razz: Pozdrawiam Iwa
  11. Wy to macie fajnie.... też bym tak sobie chciała po plaży pospacerować.... o zachodzie słońca.... Ach jak romantycznie :roll: Pozdrawiam Iwa
  12. [quote name='sylrwia']Super :) w pierwszym poście tego tematu wypisane mam te ktore już dostałam i te w których nie ma węgrów. Tam tez jest podany mail na który najlepiej wysłać skan lub fotkę :)[/quote] Tak, tak.... widziałam. na pewno mam Opole 2006 (M), Legnica 2005, Włocławek 2005, Wrocław 2005 (M), Zielona Góra 2005.... pewnie i inne by się znalazły. Ale to już nie dzisiaj. Pozdrawiam Iwa
  13. Dziś już nie dam rady, ale postaram się przejrzeć moje katalogi w najbliższym czasie. Pozdrawiam Iwa
  14. Kurde... może kiedyś dam się namówić na takiego misiaczka :loveu: Pozdrawiam Iwa
  15. No to mi teraz ktoś narobił ochoty na poziomki..... :roll: [url]http://img23.imageshack.us/img23/5623/38042917.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
  16. Fajne zdjęcia, zwłaszcza te w hopkach. Szkoda, że mojemu takiej nie idzie zrobić :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  17. Ach.... te Wasze filmiki... zawsze mi poprawiają humor. Czerwona lampka po prostu boska :loveu: Zawsze się zastanawiam co nowego jeszcze wymyślicie. Pozdrawiam Iwa
  18. Kolejna porcja fotek już na mailu. Mam jeszcze jakieś dwa morskie zdjęcia, to przerobię jutro i czekam na następne. Pozdrawiam Iwa
  19. [quote name='Maks i Spark']niom bardzo typ bardzo włoski :evil_lol::evil_lol:[/quote] Włosków to chyba lekki brak :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  20. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [URL=http://img440.imageshack.us/i/img0680e.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/235/img0680e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img440.imageshack.us/i/img0681.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7682/img0681.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/img0682o.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2867/img0682o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/img0726j.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8044/img0726j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/img0727o.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4144/img0727o.jpg[/IMG][/URL] I to na razie tyle. Fotki z samej wystawy wkleję może troszeczkę później. Pozdrawiam Iwa
  21. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Nawet nie dała mi się przemknąć niezauważenie do łazienki :diabloti: [URL=http://img229.imageshack.us/i/img0659a.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4782/img0659a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/img0661k.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9033/img0661k.jpg[/IMG][/URL] Dzień Dobry Esio! :loveu: [SIZE=1](z racji bardzo stromych schodów, misiek spał na dole).[/SIZE] [URL=http://img406.imageshack.us/i/img0670p.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5859/img0670p.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  22. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Oki... to zaczynamy ze zdjęciami z Łotwy. Zdjęcia zrobione przez Asiaczka :cool3: Domek, w którym spałyśmy. [URL=http://img261.imageshack.us/i/img0619.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8964/img0619.jpg[/IMG][/URL] A przed domkiem.... [URL=http://img14.imageshack.us/i/img0643elw.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4393/img0643elw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img14.imageshack.us/i/img0644t.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1773/img0644t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/img0646l.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4913/img0646l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img14.imageshack.us/i/img0648o.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5158/img0648o.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  23. Widzę, że Asia nie umieściła jeszcze za dużo zdjęć z Łotwy, a ja właśnie zabieram się za zdjęcia które dostałam i wklejam za chwilkę u siebie :cool3: Pozdrawiam Iwa
  24. A czy już był ten ekstra pies, czy mi coś umknęło? :roll: Pozdrawiam Iwa
  25. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Asiaczek']No a co lekarz na to? I jak z wychodzeniem na si? Przecież nie będziesz jej wynosiła na rękach... Pzdr.[/quote] W ogóle nie wychodzi. Wiem, że nie jest to dla niej zbyt komfortowa sytuacja, bo z reguły chow jest psem zrobiącym wszystko, żeby nie narobić w domu, ale cóż mam zrobić.... Pozdrawiam Iwa
×
×
  • Create New...