-
Posts
1454 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iwa-R
-
Fajnie popatrzeć na coś nowego :evil_lol: pozdrawiam Iwa
-
A co to? :evil_lol: [url]http://img150.imageshack.us/img150/8086/spacer029.jpg[/url] Wygibasy widać niezłe były :lol: Piękne zdjęcia, piękne psiaczki! :loveu: A jak psiaczki tak przy wodzie biegały... żaden się nie skąpał? Pozdrawiam Iwa
-
Jaki tam sztorm.... Tyle ponoć fotek masz... Podsyłaj biegusiem następne, nie obijaj się :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
-
Hahaha.... To mi się z konikiem kojarzy, jak na zawodach robią różne sztuczki :) [url]http://img198.imageshack.us/img198/7265/resizeofimg0340.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/9996/resizeofimg0341.jpg[/url] Hiro... fajowy :loveu: [url]http://img146.imageshack.us/img146/2415/resizeofimg0304jpga.jpg[/url] W Ciałach taki kolorek nazywa się błękitny :cool3: Pozdrawiam Iwa
-
A usiąść sobie mogę? :evil_lol: [URL="http://img37.imageshack.us/i/dsc04978male.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9615/dsc04978male.jpg[/IMG][/URL] To ja :razz: [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04982male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6953/dsc04982male.jpg[/IMG][/URL] Chmurki, wcale nie zapowiadające burzę :roll: [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04980male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1161/dsc04980male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04981male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5308/dsc04981male.jpg[/IMG][/URL] A jednak :cool3: [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04987male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4886/dsc04987male.jpg[/IMG][/URL] KONIEC Pozdrawiam Iwa
-
Cześć kotki :razz: [URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc04964male.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1831/dsc04964male.jpg[/IMG][/URL] Truskawki... gdzie jesteście? :evil_lol: [URL="http://img14.imageshack.us/i/dsc04974male.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8466/dsc04974male.jpg[/IMG][/URL] I wbrew temu, jak niektórzy myślą, że nic nie widzę i potykam się o własne nogi...... ja jednak biegnę...... [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04972male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3636/dsc04972male.jpg[/IMG][/URL] Pancia woła to idę... [URL="http://img141.imageshack.us/i/dsc04975male.jpg/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6981/dsc04975male.jpg[/IMG][/URL] Wypchaj się, sobie zrób zdjęcia :diabloti: [URL="http://img44.imageshack.us/i/dsc04976male.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2721/dsc04976male.jpg[/IMG][/URL] No dobra.... taka poza wystarczy? :cool3: [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc04977male.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9796/dsc04977male.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
No to zaczynamy naszą wycieczkę :) Trochę ogródka [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04965male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4882/dsc04965male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img530.imageshack.us/i/dsc04967male.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5936/dsc04967male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img3.imageshack.us/i/dsc04968male.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8020/dsc04968male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/dsc04969male.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5148/dsc04969male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc04970male.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7693/dsc04970male.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
Wyjechała, ale na chwilkę. I już wróciłam :) Jeszcze tylko muszę zaliczyć spacerek z pieskami i może jeszcze dzisiaj uda mi się wkleić nowe zdjęcia. Pozdrawiam Iwa
-
My rok temu niestety nie dojechaliśmy. Może w tym się uda. Pozdrawiam Iwa
-
Hmmm.... zaczynam dumać. Ktoś chętny na wspólny wyjazd? Termin mija już niedługo. Pozdrawiam Iwa
-
Śliczne zdjęcia, ale od czasu do czasu trochę zwierzyńca też by się przydało :razz: Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='madeleine'][URL]http://enchou.republika.pl/index_polski/EN-CHOUvonMien-Shan.jpg[/URL] misiooo :loveu:[/quote] [quote name='Asiaczek']A gdzie ta fotka została zrobiona? W Lesznie? Pzdr.[/quote] Tak, wiele osób mówi tak właśnie na niego. Fotka.... może na to nie wskazywać, ale zrobiona została w lutym w Lesznie. Asiu, brawo za spostrzegawczość! A wkrótce powklejam nowe, dzisiejsze fotki :razz: Pozdrawiam Iwa
-
Witam! Przyszłam tak sobie w gości :razz: Maja wygląda na taką niepozorną.... ciekawe co z niej wyrośnie :evil_lol: [url]http://img242.imageshack.us/img242/3046/dsc08217f.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Maks i Spark']Oooooo, coś nowego...?! A.[/quote] [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Iwa, nowego misia.......... :roll::roll::roll: Chyba jak Esio będzie już na emeryturze???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='Asiaczek']Noooo, co ja słyszę...?!?!?!:crazyeye: To kiedy i co bedzie nowego w domku? Pzdr.[/quote] Póki co nie mówię ani tak ani nie..... Pożyjemy, zobaczymy :evil_lol: [quote name='jamnicze']Ale mieliście paskudną pogodę w Kownie :shake:. My na Słupsk tez przygotowaliśmy się na deszcz, a z nieba lał się taki żar, że później skóra mi schodziła :diabloti:, bo oczywiście kremu z filtrem nie wzięłam :evil_lol:[/quote] Niestety, było paskudnie. Teraz zastanawiam się czy w każdej litewskiej miejscowości pogoda jest taka przewidywalna? Wybieram się za tydzień do Marijampole. Rok temu był straszny upał, jak myślicie, czy tym razem też lepiej się za grubo nie ubierać? :roll: Pozdrawiam Iwa
-
Dzień dobry! A do Lublina się może wybieracie? :razz: Pozdrawiam Iwa
-
Ja, kiedy wypisywałam wszystkie przyznane nam Res. CACIBy (na mocy CACIBa), wypisywałam także który pies na danej wystawie zdobył CACIBa. Nigdy nie było z tym najmniejszego problemu. Problem natomiast miałam z jednym CACIBem, ponieważ twierdzili, że karta oceny jest jakoś źle, czy nieczytelnie wypisana, w związku z tym tego akurat CACIBa nie mogą mi zaliczyć. Mimo tego po dłuższym czasie przysłana została do mnie kartka z potwierdzeniem CACIBa. Widocznie wyjaśnili sprawę. Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Asiaczek']Jak M&S nie krzyczą, to znaczy można offowac.:lol: Fotki możesz też porobić w domu, jak psiaki spią, idą, jedza... No, postaraj się i wracamy do Twojej Galerii i czekamy na fotki.:lol: Pzdr.[/quote] Hahaha... Teraz długi weekend, prawdopodobnie gdzieś się wyjedzie, to i fotki nowe mam nadzieję się znajdą. Trzeba tylko ciutkę poczekać :) [quote name='Maks i Spark']pewnie, że można:lol: lubię pogaduchy;) A.[/quote] No to mi ulżyło. Zdjęcia z rejsu..... Przepiękne! Pozdrawiam Iwa
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Iwa-R replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Przyszłam powiedzieć dzień dobry :) Co tu tak cicho? pozdrawiam Iwa -
Trzeba przyznać, że Mańka robi wrażenie. Pięknie stoi :) Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Błyskotka']Szkoda że nie masz zdjęcia jak oceny przebiegały :lol:. Masakra :shake:.[/quote] Nie, nie ma.... już po tych wszystkich przebojach wszystkiego nam się odechciało, a my wchodziliśmy na ring około 13, więc do tej pory to już tyle napadało, że naprawdę miałyśmy dość! [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: namiocik stanął czy odleciał??? GRATULUJEMY :multi::multi::multi::multi:[/quote] Dzięki! A co do namiotu.... co by tu odpowiedzieć. W sumie ani jedno ani drugie. To co się przewróciło na samochód, tak już zostało, sekretariat przeniósł się do tego samochodu, i Pani sędzina krzyczała co mają pisać do kart ocen :eviltong: [quote name='Maks i Spark']...no fajne klimaty:evil_lol: A.[/quote] Taaa..... Chyba nikomu takich nie życzę :roll: [quote name='Asiaczek'] Esio:loveu: [URL]http://img192.imageshack.us/img192/3486/kowno09028.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Tu już Esio był padnięty, i spał prawie że na stojąco :evil_lol: [quote name='bety']Genialne te fotki - pogoda w sam raz na wystawę. :evil_lol: To jakiś sztorm na morzu czy jak? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to razem z Esiem przeżyliscie "szkołę przetrwania" ;) - gratuluję samozaparcie. :lol: Pzdr[/quote] Jak to wszystkie czasem widzę, to sama się czasem podziwiam, że jeszcze mi się chce :evil_lol: Ale już niedługo i koniec z wystawami........ Esia, później przyjdzie czas na pokazywanie nowego miśka :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Asiaczek']D A dzisiejsze kicie widziałas? Pzdr.[/quote] Oj Asiu..... za kogo Ty mnie masz :razz: Pewnie, że widziałam, dlatego pisze, że śliczne maluszki tu dzisiaj można oglądać :cool3: "Tygrysek" podoba mi się najbardziej :evil_lol: [url]http://images47.fotosik.pl/141/d91be2329dcb6d52.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Asiaczek']Jaaaaasne... A jak tam Twoje dziewczyny? Może im porób jutro troszkę domowych, co? Dawno ich nie było w Twojej Galerii...:cool3: Pzdr.[/quote] A nie robimy tu przypadkiem małego offa? :cool3: Dziewczyny już nie pierwszej młodości, więc i ciężko gdzieś dalej wyjść z nimi, żeby jakieś fajne foty porobić. Vega dzisiaj spadła z murka (około 60 cm). Oczy już nie te, i po prostu nie zauważyła, że skończyła się droga i zaryła mordką w beton. Na szczęście się nie połamała, ale z brody trochę krwi poleciało. Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Asiaczek']Wtrącam się, bo istnieje pewna zależność, moja droga Iwo. A mianowicie im więcej fotek w Galerii, tym więcej odwiedzających! I jeszcze jedno. Zdjęć nie daje się "na zmarnowanie", tylko "do oglądania"... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr.[/quote] Hahahahaha. Zrobi się ładnie, to i zdjęcia się zrobi :razz: :eviltong: Póki co to tylko burzowo-deszczowe mogą być :evil_lol: No i widzę, nie tylko mnie się czasem zbiera na wspominki :razz: Piękne [URL]http://img229.imageshack.us/img229/653/img0442.jpg[/URL] Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='bety']A mi krasnoludki powiedziały, że w Szczecinie będzie Eśkowa córcia. ;) Pzdr[/quote] Do mnie te krasnoludki też dotarły :cool3: [quote name='jamnicze'][SIZE=4] i od dzisiaj mogę już oficjalnie powiedzieć, że [COLOR=Red]Saidi jest [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red]MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI [/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:[/quote] Gratulki dla SZAMPONA !!! :multi::multi::multi: Pozdrawiam Iwa
-
Dobry wieczór! Wpadłam zapytać co tam u Sarki? Pozdrawiam Iwa