nomu masz pieska z super hodowli gdzie sie nie oszczedza na lekach i szczepionkach-ja mam 2 pieski z tej hodowli najlepszy dowod ze to co napisali o twoim GRYFIE swiadczy o ICH powaznym podejsciu do tematu-wieszo co mi chodzi
problem z odrobaczaniem musisz skonsultowac z wetem bo srodki na odrobaczanie to trucizna dla psa a TWOJ jest jeszcze taki mlody
tyle co wiem to moi weci po ewidantnym stwierdzeniu robali odrobaaczaja 1 raz i po tygodniu drugi raz-jeszcze zalezy czym sie odrobacza bo niektore srodki maja waskie spektrum dzialania
w warszawce niskie ceny-bzdura-przez wiele lat pracowalam jako animator kultury wydawalismy biuletyny plakaty zaproszenia kalendarze-propagujace najlepsze dzieciece zespoly z calej POLSKI-dodam ze projekty to byly gotowce-zrobione przez artystow fotografikow lub artystow grafikow-GDYBY DOSZLA DO TEGO OBROBKA ZDJEC TO CENY ZA USLUGE osiagnelyby stawki z gwiazd
MAGDA moi weci mowia ze na takie problemy nie nalezy stosowac masci -bo to powoduje rozwoj beztlenowcow-jesli zasypki to alantan plus lub zasypka z propolisem-obie do dostanie w aptece lub w zielarskim-moi weci polecaja plyn jaki stosuja po operacjach i na rany-nie wiem jak to sie nazywa bo mi odlewaja z wielkiej 6 litrowej butli za pojemniczek taki jak na mocz place 7 zl-jak chcesz to sie zapytam o nazwe
MAGDA kobitka sie nie odezwala do tej pory moze domownicy wybili jej z glowy nowe zwierzatko:placz: jesli nikt sie nie odezwie do 15 sierpnia to wystawiam go na allegro-trudno on musi miec dom bo potem sie nie przystosuje nigdzie
szelek nie kupuj bo to co proponuja to wszystko BIALAS zerwie-nasz szarpej jeszcze wiekszy wariat pozrywal wszystkie nawet robione u rymarza na zamowienie-obecnie chodzi w obrozy i zamiast smyczy ma taka gruba line jak do holowania-kupilam 3 lata temu na wystawie-karabinczyk dlugosci 8 cm-jesli na warszawskiej wystawce cos takiego bedzie to kupie BIALASOWI
mysle ze przedluzenie i zageszczenie wlosa u TWOJEJ IRIS by pomoglo spelnic oczekiwanie agencji:lol: mozesz zaproponowac jeszcze kolorowe warkoczyki-tylko musisz wybrac renomowany salon fryzjerski.
zycze powodzenia droga KATARZYNO:lol: