MARTYNKO ja uwazam ,ze czasami nie ma wyjscia -w takiej sytuacji jest moja kolezanka u jej szarpeja stwierdzono pecherzyce i sunia do konca zycia bedzie na sterydzie obecnie ma 8 lat ,regularnie ma robione badania i ma sie dobrze-owszem zmarszczki jej zniknely wyglada jak amstaf ale zyje-moi weci uwazaja ze minimalne dawki nie sa tak bardzo szkodliwe jak sie powszechnie sadzi