HAN tak po prawdzie to w tym naszym kraju jest coraz biedniej i rozne rasy nie znajduja nabywcow-jesli chodzi o grzywacze to gdyby przestaly byc modne ,byloby to dobrodziejstwo dla rasy-niech likwiduja sie hodowle,ktore powstaly dla zysku:diabloti:
ten sam problem byl i jest z szarpejami-co prawda trudna rasa -ludziska kupuja-nastepnie coraz wiecej ich w schronach:placz:
obecnie zapanowala ,,wielka,, moda na ,,czilaly,,
to dyskusja bez dna
ucaluj chlopaki w sliczne noski