-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
Ulubione miejsce widokowe Dodzi :lol:: [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1703/m1mf9.jpg[/IMG] A tu ze swoim nowym kolegą ;): [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/5623/m3tf8.jpg[/IMG] Dodzia pojadła sobie mięska, na deser skonsumowała psie ciasteczka i teraz "zagryza" pluszowego renifera :p. P.S. Chrumcia bardzo ładnie zostaje w domu. Musiałam wyjść a Dodzia w tym czasie poszła sobie po prostu spać. Jak wróciłam to radości, całuskom i szaleństwom nie było końca :loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8484/l1zc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/6374/l2le5.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7365/l3ir4.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9263/l5jt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4420/l8jg3.jpg[/IMG]
-
Póki nie mam jeszcze nowych fotek Dody to przekleję starsze- ze "zbiorczego" wątku: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4927/d2pm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/778/d3se6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8505/do2na5.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2034/do4qh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3405/do8kn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8058/97016084nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3830/66246325cd7.jpg[/IMG]
-
Dodzia vel Chrumcia już u mnie :multi: Trwa alklimatyzacja :cool3:. Najpierw non stop siedziała przy furtce patrząc za Enią i jej TZ-em. Widać, że bardzo ich pokochała przez ten czas, kiedy była u nich. Później już jakoś udało mi się namówić sunieczkę do wejścia do domu. Ulubionym miejscem do drzemek okazała się ławka przed domem a ulubiony punkt widokowy to stół ogrodowy :evil_lol:. Dodzia póki co nie skusiła się jeszcze na suche jedzonko, ale bardzo chętnie zjadła parówkę i pół pieczonego udka z kurczaka. Popiła też troszkę wody. Jutro kupujemy mięsko dla malutkiej ;). Przed spaniem biegała po domu i szukała sobie miejscówy. Nie pasowało jej łóżko, 2 kanapy i fotel ;). W końcu wybrała sobie psi ponton. Teraz już smacznie śpi i włączyła swój "traktorek". Jutro więcej wieści i fotki, bo wieczorem aparat nareszcie wraca z wojaży ;). Dodzia mówi wszystkim cioteczkom dobranoc :loveu:
-
Potwierdzam- Dodusia to fantastyczna sunia :loveu:. Właśnie czekam na jej przyjazd do mnie i obiecuję foty ;). P.S. Więcej fotek i info dot. Dody na wątku "zbiorczym" uratowanych buldożek ;)
-
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
evita. replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dziś Dodzia pierwszy raz się plażowała. Opalała się na mokrym piasku i zmoczyła troszkę łapki. Zachowywała sie super wzorowo :loveu:. W ogóle Dodzia błyskawicznie się uczy i umie zachować się w każdej sytuacji. Myślę, że to ogromna zasługa Filii- suni Enii, którą Dodzia obserwuje i naśladuje. Dodzia kopała w piasku i ganiała ważki i motyle, a nawet pobrodziła troszke po wodzie, chociaż ogólnie póki co boi się głębszej wody i nie jest fanką pływania itp. -ale myślę że to kwestia czasu, bo pod koniec naszego plażowania Dodzia z coraz większym zaciekawieniem wchodziła do rzeki i zaczęła nawet wyławiać kamyki z wody :loveu: Kilka plażowych fotek: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8484/l1zc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/6374/l2le5.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7365/l3ir4.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9421/l4oj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9263/l5jt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2851/l6bb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8755/l7aq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4420/l8jg3.jpg[/IMG] Dodzia to super kochana i przebojowa sunia. Należy jej się super domek po tym co przeszła. Tak jak napisała Enia- jeśli zaszłaby taka potrzeba mogę dać Dodzi tymczas na ok. tydzień, a może nawet dłużej. Znamy się już troszkę z Dodzią- bardzo ją polubiłam i myślę, że z wzajmnością ;). Sunia poznała też mojego rottka i oba psiaki się zaakceptowały, więc zapraszam ;) -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
evita. replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Kolejne odsłony Dodzi :loveu:: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6923/70371018ox9.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8058/97016084nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3245/13366960bf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3830/66246325cd7.jpg[/IMG] Wakacyjna towarzyszka Dodzi- Filusia :lol:: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8907/zdjcie006dy4.jpg[/IMG] -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
evita. replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Doda na wakacjach: :cool3: [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5470/do1ak6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8505/do2na5.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9125/do3nh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2034/do4qh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1455/do5uj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3405/do8kn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3268/do7ny9.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2772/do6dp0.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
evita. replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
W weekend miałam zaszczyt :cool3: poznać Kamę (która została już definitywnie przemianowana na Dodę :evil_lol:). Dodzia się właśnie tymczasuje i urlopuje w przepięknych okolicznościach przyrody :p. Czuje się świetnie. Doszła już do siebie całkowicie po operacji. Jest śliczna, urocza i cudowna. Można się z niej zakochać od pierwszego wejrzenia :loveu:. Widać, że dużo rzeczy i sytuacji jest dla niej nowością, ale bardzo szybko się uczy i oswaja. Super jeździ autem, umie zachowac czystość i podobno bardzo kulturalnie zachowuje się w gościach :p. Poza tym nauczyła się już stróżować :razz: (ma taki śmieszny charczący szczek- jak to określiła Enia- 5 minut prycha, pluje, sapie i chrumka żeby wreszzcie raz szczeknąć :evil_lol:). Bardzo szybko załapała do czego służą fotele, kanapy, łóżka itp. Już pierwszej nocy wylegiwała się w pościeli :razz:. Dodzia jest wielką pieszczochą i chętnie nadstawia łepek do głasiania, ale początkowo była niepewna- widać, że ręka ludzka kojarzy jej się nie tylko z przyjemnością ale też z biciem. Na razie nie umie bawić się zabawkami ale zachęcała sunię Enii do ganiania i zabawy. Ma fajny kontakt z dziećmi- szybko zakumplowała się z siostrzenicą Enii. Poza tym Dodzia chrapie jak traktor :evil_lol: i wydaje wszystkie bulwkowe odgłosy :loveu: No jest po prostu słodką i kochaną bulwką pełna gębą, a raczej mordką :loveu: Mam parę zdjęć, ale są bardzo słabej jakości, bo robione telefonem: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6075/24330745ap3.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7102/d1il2.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4927/d2pm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/778/d3se6.jpg[/IMG] P.S. Dziewczyny- znacie może bliżej przeszłość i historię Dody ? W jakich warunkach wcześniej przebywała ? -
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Cudne foty :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='asiaf1']Cekinek godzinę temu pojechał do domu. [/quote] Fantastycznie :Cool!::Cool!::Cool!: Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Cekinku :loveu: i bądź grzeczny ;)
-
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Ok. To czekamy na wieści :kciuki: -
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo o domku dla jamnisi ? Dziś skończyło się allegro i nie wiem czy wznawiać. -
Dobrze, że sunia póki co bezpieczna. Mimisia- możesz podać, gdzie ją ogłaszałaś, bo chcę dodać jeszcze parę ogłoszeń a nie chciałabym sie dublować. Aha- i jakie namiary podwać w ogłoszeniach ?
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img384.imageshack.us/my.php?image=p7052304cn1.jpg"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3628/p7052304cn1.th.jpg[/IMG][/URL] Fajna ta fota :lol: Wiatr w amisiowych włosach normalnie :loveu::loveu::loveu: -
Ogłoszenie Cekinka na adopcje.org: [URL]http://www.adopcje.org/adopcja15090.html[/URL]
-
Jakie namiary można podawać w ogłoszeniach ?
-
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
To super, że malutka nie musi wracać do schroniska :lol:. Oby jamnisia przez te kilka dni tymczasu pokazała się z jak najlepszej strony i oby przez ten czas sytuacja z domkiem się wyklarowała :thumbs: -
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dopiero teraz ale dopiero mam chwilę żeby na net siąść ;) Namiary już wysłane do Weroni. Może z tym transportem udałoby się ewentualnie jakoś dogadać i w grę wchodziłaby np. połowa drogi itp. ? Zresztą poczekajmy na konkrety ;) -
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Odezwała się do mnie kilka dni temu pani z allegro zainteresowana jamnisią, ale wtedy sunia była już w nowym domku. Pani jest z Lublina. Weronia podam jej namiary na Ciebie. Może coś z tego będzie. Ewentualnie na pw mogę przesłać Ci tel. i maila tej pani. P.S. Czy istnieje możliwość ewentualnej pomocy w transporcie itp ? -
Czy Cekin ma allegro ? Moge mu zrobić aukcję w razie czego ;)
-
Czy to możliwe że tą sunię widziałam na rynku w Mińsku w piątek przed południem ? Byłyśmy z koleżanką i podobna sunia chodziła po rynku. Zastanawiałyśmy się nawet czy nie jest bezdomna, ale ładnie wyglądała nie była zachudzona itp. Gdzie ona teraz jest i na jakim osiedlu koczowała ?. Niestety nie mogę dać jej tymczasu, ale mogę zrobić allegro i inne ogłoszenia. P.S. A propos- Mimisia nie wiesz może do jakiego schronu aktualnie trafiają psy z Mińska ?
-
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
evita. replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
Lotnisiu jak dobrze było cię znowu usłyszeć :loveu::loveu::loveu: -
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
evita. replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Super wieści :multi: