Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. [img]http://images2.fotosik.pl/315/cd921dfdac26afa5med.jpg[/img] Ale cudne zdjęcie!!!! :loveu: Kochana Lenka. :* Wypytuj się Justa, wypytuj. Dobrze, że Łódź, to nie jest tak daleko z Poznania czy z Wrocławia.
  2. Dziękujemy Dorothy za zdjęcia i za pomoc Leniuszkowi ! :-) Cudownie, że poszło tak łatwo. Umowę adopcyjną podpisała pani z DT czy Wy?
  3. [img]http://images11.fotosik.pl/1/89333322d79bfc1d.jpg[/img] Świetna fotka! :loveu: Śliczna masz psinkę, uściskaj ją ode mnie. :)
  4. Lenka jest śliczna, prześliczna, ja się boję co będzie jak już całkiem odżyje najpierw w DT, a potem we własnym domku! :loveu:
  5. I ja dołączam się do życzeń dla Soni. :) Mała jest prześliczna! :D
  6. Ojej! Lenka jest śliczniejsza jka myślałam! Tylko te kości wystające.... :-( Ale suuuuper, ze jedzie do domku!!
  7. Podobne cudo jest u nas w schronisku, tyle , że w wersji szczeniaka. :) Chyba nawet wstawiałam do galerii jego fotke... Wyściskaj ode mnie Blakiego. :loveu:
  8. Dzisiaj kupiłam MP i nie zdążyłam przeczytać całego artykułu, tylko rzuciłam okiem. Ale po pobieżnym obejrzeniu stwierdzam, że po prostu ludziom sie nudzi i nie mają co robić. ;-) Ale jeśli psy na tym nie cierpią to niech sobie robią wełnę z psa. :)
  9. Cudną masz psinkę Wola! I wspaniale, że ze schroniska - takie zwierzaki są najkochańszke! Wyściskaj mocno ode mnie śliczną Sarunię! :loveu:
  10. [img]http://images11.fotosik.pl/2/11a18d2281c22fe5.jpg[/img] Ale cudny! Husky są na 2. miejscu moich ukochanych psów. :) Tak jakoś mój chłopak zaraził mnie miłością do nich. :loveu: Pozwolisz, że będę częściej wpadać? :D
  11. W środy z kolei ja ze szkoły wychodze późno. W ferie jak najbardziej tak, ale w pierwszym tygodniu, bo w drugim wyjeżdżam...
  12. Super!! Cieszę się bardzo!!!! :D P.S. Dziś wpłaciłam pieniążki, mam nadzieję, że wszystko dobrze wypełniłam. :p
  13. Tak myślałam. :D Idę spąc, jutro rano wstaję i Robertowi prezent daję. :D
  14. [img]http://images3.fotosik.pl/312/ea60e3a472ecbcd9.jpg[/img] Ale cudny/a ! Retriever z Nowej Szkocji jeśli się nie mylę. :D ja przyjdę ze strony częstochowskiej ;) Szkoda , Paulinka18. :-( A kiedy mniej więcej Ci pasuje, może ejszcze da się przeusnąć termin?
  15. To u Was tyle śniegu? :crazyeye:
  16. Bonsai

    Hektorek :)

    [quote name='Roxana'] Patkę też dawno wypatrzyłam, ale Justę to szczerze powiem, ze nie... :roll: [/QUOTE] Może dlatego, że ma nietypowy nick : pinczerka_i_Gizmo :D Chociaż z nas trzech Justa pisze na dogo najwięcej. :) A uściskaj jeszcze raz ode mnie cały zwierzyniec - pieszczot nigdy za dużo! :loveu:
  17. [quote name='Patkant']Jakie JUTRO!? DZISIAJ!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chętnie zapraszam. :D[/QUOTE] I tak długą odpoiedź skrobałaś przez 3 min. ? :diabloti:
  18. [quote name='Patkant'] Przyjedź tylko do NT... :mad::mad:[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie. :loveu: :loveu: :loveu: [color=silver] Tylko Rrrr wezme ze soba... Jak mu pwoiedziałam, że u Ciebie śnieg od 2 tyg. to zapytał "jutro jedziemy? " eh, co on ma z tym śniegiem... :p[/color]
  19. [img]http://img238.imageshack.us/img238/5080/ika002wf1.jpg[/img][img]http://img105.imageshack.us/img105/5633/26122006001xx9.jpg[/img] Uderzające podobieństwo! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :diabloti:
  20. To wrzucaj, a nie gadaj! :p
  21. [quote name='Patkant'] Właśnie mialam wrzucać moje zdjęcie, ale ostatecznie się jakoś rozmyśliłam. :diabloti:[/QUOTE] To ja Cie zaraz wyręcze! [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/img] Nareszcie fotki!!!! :loveu: Wiecej, więcej! :D
  22. Jak na razie wszystko idzie ku najlepszej drodze, byle nie zapeszyć! :) Jutro wpłacę pieniążki na konto. ;-)
  23. Bonsai

    Hektorek :)

    [quote name='Patkant']Patki nie musi wypatrywać, bo Patka sama się znalazła. :razz::razz: [/QUOTE] Z drobną pomocą Oleńki. :D Patka - czytaj uważnie, fotki będą , gdy aparat będzie sprawny. :)
  24. Jeszcze poczekamy na potwierdzenie przyjścia przez pozostałych dogomaniaków. :) Kama jest czarnym, małym i dość otyłym pieskiem, natomiast ja będę miała szarozielony płaszcz. :]
×
×
  • Create New...