[quote name='Roxana']
Patkę też dawno wypatrzyłam, ale Justę to szczerze powiem, ze nie... :roll:
[/QUOTE]
Może dlatego, że ma nietypowy nick : pinczerka_i_Gizmo :D Chociaż z nas trzech Justa pisze na dogo najwięcej. :)
A uściskaj jeszcze raz ode mnie cały zwierzyniec - pieszczot nigdy za dużo! :loveu: