-
Posts
10956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bonsai
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Zdjęcia z dzisiaj. Sunia husky. :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/47/7583b28309ab38d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/24/33956ac31236c2fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/24/7f724b24cdffa4a4.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Ale fot. :loveu: Aż nie wiem którą zacytować, bo każdy piesek jest fajny. :) U mnie czasu strasznie brak, ale do schroniska i tak będę chodzić - chociaż na te kilka godiznek w soboty. -
Patka to u Ciebie jeszcze jest choinka? My trzymamy zawsze do święta Matki Boskiej Gromnicznej, a to już za nami. :P
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/bb9859c6fe6c937d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/100/dbea62b09deb8f1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/100/cd4b59dcc9b8f8d6.jpg[/IMG][/URL] Coś cicho w tym temacie. Więc daję zdjęcia z wczorajszego spacerku z Pieguskiem. -
Wielki konkurs "Zdjęcie roku 2006" ! -NAGRODY JUŻ SĄ - STR. 48 :-)
Bonsai replied to Behemot's topic in Foto Blogi
To, co było u mine na 1 miejscu, tutaj znalazło się na 2. :) Miło. Czekamy na kolejne edycje i dziękujemy przede wszystkim Behemot, która podejmuje trud prowadzenia tego konkursu. :) -
Dziękuję za zdjęcia Ogonka. ;-) I bardzo udane zdjęcia psów ze schroniska. Tuf słodko wygląda ze śnieżnym makijażem. :) Mysz jak zawsze rządzi. :)
-
Tfu, tfu, pomyłka w następnym numerze będzie ten artykuł. Dopiero dziś miałam czas poczytać gazetkę i zauważyłam swój błąd. ;-)
-
Pozwoliłam sobie odkopać wątek, bo byłam w górach i nie przeczytałam co tu napisałyscie. Następne spotkanie? Hmmm w najbliższym czasie mam naprawdę napięty plan. W szkole już piłują... Jak coś to się umawiajcie beze mnie, ja wpadnę jeśli troszkę mniej będę miała na głowie.
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Mysia, a ile u Was jest psów ogólnie? W Kaliszu prawie 300, a miejsc na 210... -
Ładne zdjęcia, ładne widoki, tylko.... gdzie ogonek?! :) Czyt. powróciła Bonsai. :D
-
A te pytania to jakiego typu są?
-
Wróciłam! Co prawda z gór już w piątek, ale czasu mało miałam na przeglądanie internetu. Dziś też wszystkich zaległości nie odrobię, ale tutaj nie wypadało nie wpaść. :D Gangster świetnie wygląda w śniegu! Zwłaszcza z tą białą, śnieżną, bródką. :) [img]http://images11.fotosik.pl/32/78cb72d6c6705e01.jpg[/img]
-
W aktualnym MP jest artykuł "mity sterylizacji". Nie miałam czasu jeszcze przejrzeć, no ale.... jest.
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Witam po tygodniowej nieobecności. :) Niewiele brakowało, a wjechalibyśmy do Zabrza. :p Patikujek, a psiaki na smyczach? Czemu? :D -
Przyznaję się, że nawaliłam... :-( Ale nie zdążyłam, przypuszczam, że mała_pijawka też, a to dlatego, że rano byłyśmy w schronisku jeszcze... Mam nadzieję, że nastepnym razem się powiedzie. Jak było na mini-spotkaniu? :)
-
Pomysł z pieniążkami zamiast kwiatów na wesele genialny. Już kiedyś słyszałam o czymś takim, tyle, że zamiast pieniążków zbierali maskotki - i nie dla zwierząt, ale dla dzieci z domu dziecka. ;) A Gangster jak widzę jak zawsze gangsterowaty. Cóż za wspaniałe pobojowisko na powrót właścicieli przygotował. :D
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
A ja też mam kilka zdjęć ze spacerku z Pieguskiem, ale tata zapomniał myszki do laptopa, a paluchem nie chce mi się zmniejszać tych zdjęć. Jutro nie wiem czy będę na komputerze, bo w sobotę wyjeżdżam... Więc możliwe, że na moje fotki troszkę sobie poczekacie.... :p -
Ale fajne fotki pokazały się w Twojej galerii podczas mojej nieobecności! :loveu: Aż nie wiem któe zacytować. :) Hmmm... Saba ma męża a Punia? :diabloti:
-
OOoo!! Nowe, cudne fotki! :loveu: A co tam, mój pies też jest rozpuszczony do granic możliwości. :evil_lol: Ale ... nie przeszkadza mi to ani troche i chyba to sie liczy najbardziej? :D [img]http://images13.fotosik.pl/17/b9db0d0a5e092122.jpg[/img] Cóż za akrobata! :) Czyli czego się nie zrobi dla jedzonka. ;-)
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Ojejku. :-( Biedny Blondi .... Trzymam kciuki, aby się znalazł! -
Hmmm .. To czy będę z psem staje pod znakiem zapytania, bo najprawdopodobniej pojade prosto ze schroniska na nasze spotkanie. :P
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Lejna :loveu: Popieram pytanie Pianki, co z petardami? -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu ul. Warszawska 95 62-800 Kalisz (0-62) 757 24 02