Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. Zdjęcia z dzisiaj. Sunia husky. :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/47/7583b28309ab38d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/24/33956ac31236c2fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/24/7f724b24cdffa4a4.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ale fot. :loveu: Aż nie wiem którą zacytować, bo każdy piesek jest fajny. :) U mnie czasu strasznie brak, ale do schroniska i tak będę chodzić - chociaż na te kilka godiznek w soboty.
  3. Patka to u Ciebie jeszcze jest choinka? My trzymamy zawsze do święta Matki Boskiej Gromnicznej, a to już za nami. :P
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/bb9859c6fe6c937d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/100/dbea62b09deb8f1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/100/cd4b59dcc9b8f8d6.jpg[/IMG][/URL] Coś cicho w tym temacie. Więc daję zdjęcia z wczorajszego spacerku z Pieguskiem.
  5. To, co było u mine na 1 miejscu, tutaj znalazło się na 2. :) Miło. Czekamy na kolejne edycje i dziękujemy przede wszystkim Behemot, która podejmuje trud prowadzenia tego konkursu. :)
  6. Dziękuję za zdjęcia Ogonka. ;-) I bardzo udane zdjęcia psów ze schroniska. Tuf słodko wygląda ze śnieżnym makijażem. :) Mysz jak zawsze rządzi. :)
  7. Tfu, tfu, pomyłka w następnym numerze będzie ten artykuł. Dopiero dziś miałam czas poczytać gazetkę i zauważyłam swój błąd. ;-)
  8. Pozwoliłam sobie odkopać wątek, bo byłam w górach i nie przeczytałam co tu napisałyscie. Następne spotkanie? Hmmm w najbliższym czasie mam naprawdę napięty plan. W szkole już piłują... Jak coś to się umawiajcie beze mnie, ja wpadnę jeśli troszkę mniej będę miała na głowie.
  9. Mysia, a ile u Was jest psów ogólnie? W Kaliszu prawie 300, a miejsc na 210...
  10. Ładne zdjęcia, ładne widoki, tylko.... gdzie ogonek?! :) Czyt. powróciła Bonsai. :D
  11. A te pytania to jakiego typu są?
  12. Wróciłam! Co prawda z gór już w piątek, ale czasu mało miałam na przeglądanie internetu. Dziś też wszystkich zaległości nie odrobię, ale tutaj nie wypadało nie wpaść. :D Gangster świetnie wygląda w śniegu! Zwłaszcza z tą białą, śnieżną, bródką. :) [img]http://images11.fotosik.pl/32/78cb72d6c6705e01.jpg[/img]
  13. W aktualnym MP jest artykuł "mity sterylizacji". Nie miałam czasu jeszcze przejrzeć, no ale.... jest.
  14. Witam po tygodniowej nieobecności. :) Niewiele brakowało, a wjechalibyśmy do Zabrza. :p Patikujek, a psiaki na smyczach? Czemu? :D
  15. Przyznaję się, że nawaliłam... :-( Ale nie zdążyłam, przypuszczam, że mała_pijawka też, a to dlatego, że rano byłyśmy w schronisku jeszcze... Mam nadzieję, że nastepnym razem się powiedzie. Jak było na mini-spotkaniu? :)
  16. Pomysł z pieniążkami zamiast kwiatów na wesele genialny. Już kiedyś słyszałam o czymś takim, tyle, że zamiast pieniążków zbierali maskotki - i nie dla zwierząt, ale dla dzieci z domu dziecka. ;) A Gangster jak widzę jak zawsze gangsterowaty. Cóż za wspaniałe pobojowisko na powrót właścicieli przygotował. :D
  17. Piekne psy... Aż dziwne, że ktoś dał je do schroniska. :-( Ale u nas też są "rasowce"...
  18. A ja też mam kilka zdjęć ze spacerku z Pieguskiem, ale tata zapomniał myszki do laptopa, a paluchem nie chce mi się zmniejszać tych zdjęć. Jutro nie wiem czy będę na komputerze, bo w sobotę wyjeżdżam... Więc możliwe, że na moje fotki troszkę sobie poczekacie.... :p
  19. Ale fajne fotki pokazały się w Twojej galerii podczas mojej nieobecności! :loveu: Aż nie wiem któe zacytować. :) Hmmm... Saba ma męża a Punia? :diabloti:
  20. OOoo!! Nowe, cudne fotki! :loveu: A co tam, mój pies też jest rozpuszczony do granic możliwości. :evil_lol: Ale ... nie przeszkadza mi to ani troche i chyba to sie liczy najbardziej? :D [img]http://images13.fotosik.pl/17/b9db0d0a5e092122.jpg[/img] Cóż za akrobata! :) Czyli czego się nie zrobi dla jedzonka. ;-)
  21. Ojejku. :-( Biedny Blondi .... Trzymam kciuki, aby się znalazł!
  22. Hmmm .. To czy będę z psem staje pod znakiem zapytania, bo najprawdopodobniej pojade prosto ze schroniska na nasze spotkanie. :P
  23. Lejna :loveu: Popieram pytanie Pianki, co z petardami?
  24. Pisałam PW, że psiak ma juz dom, ale widze, że nie ma aktualizacji, więc może zapiszę to też tu. [img]http://img142.imageshack.us/img142/3208/dscn73770vg.jpg[/img] On jest już wdobrym domku. :)
  25. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu ul. Warszawska 95 62-800 Kalisz (0-62) 757 24 02
×
×
  • Create New...