Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. W Kaliszu polecam szkolenie mr.fox - tylko pozytywne metody szkolenia.
  2. Super akcja, marzy mi się od dawna przeprowadzenie podobnej w Kaliszu, no ale... Hmmm... mamy drobną przeszkodę w postaci pewnego gbura. Super, że Dragon bierze kotka! :multi:
  3. [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/jesien_2007/IMG_2038.jpg[/url] cudowne!!! :loveu: A na ostatnim zdjęciu ogonek jest pokazany w pełnej okazałości... Piękność!
  4. To jakies propozycje? :cool3:
  5. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko się powiedzie... Trzymajcie kciuki, to dla Adagira szansa, na którą czekał 10 lat....
  6. Ja tez zawsze najwięcej muchomorów w lesie znajduję. :evil_lol: PSice miały miły spacer... I ten OGONEK! :loveu: Jak jedwab! :loveu:
  7. nathaniel: NIestety z psem w górach ciężko... trzeba się zorientować, gdzie nie ma parku Narodowego i tam wybrać się na wycieczkę z naszym pupilem. Niestety takie coś trudno znaleźć. :p Podobno w Alpach bez problemu można chodzić po górach z psem, tylko trochę nam tam daleko... Justa: TZ dotarł... Zdjęcia będą , ale zapewne nie dziś. :cool3: Rybka: A dziękuję. :)
  8. Właśnie chodzi o to, że cały kaliski TOZ jest zamieszany w sprawę. Tym organem nic nie załatwimy. Ogólnie sprawa schroniska jest ostatnio głośna w lokalnej prasie, a i u Prezydenta szykuje się spotkanie... Wracając do Adagira... Właśnie tym sposobem miał zostać wyciągnnięty. Jest załatwione dosłownie wszystko, nie ma tylko jednego - psa, bo ten jest w sidłach kierownika. Będę próbować, w końcu musi się udać, ale do czasu transportu - trudno powiedzieć... Sprawa generalnie jest trudna, bo kierownik myśli, że wszystko mu wolno, ale... zobaczymy.
  9. Chcemy fotki!!! :)
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Co nie? Ja Oli to zawsze uśmiechu zazdroszczę :mdleje: i włosów :loveu: Suuuper włosy... Jak się je wyprostuje to od razu się kręcą. :eviltong: A to Wasze zdjęcie http://i23.tinypic.com/11lilub.jpg jest tak idealne, bo kto robił, no kto? :cool3::cool3::cool3::razz:
  11. A dlaczego on tak dziwnie łapki stawia? J
  12. Jestem jak najbardziej za, skontaktuję się też ze znajomymi, którzy też chcieli poskaka z psem.
  13. Ja myślę, że kontakt w sprawie adopcji powinien być podany także na wątku...
  14. Bo to są kaliskie wiewiórki, taki ewenement... ;) A wskakują, nawet patkant miała okazję tego doświadczyć. ;)
  15. Zobaczcie jakie cudne suczki - czekają na domki! W wolnej chwili co nieco postaram się poogłaszać. Tylko kiedy będę miała wolną chwilę? :p
  16. ß@$!@ - dziękuję. :oops: Takie wiwórki to dla mnie codzienność... One aż bezczelne są, same włażą na ręce w poszukiwaniu orzeszków (jakby wokół nie leżało mich mnóstwo). Ale są jakby nie patrzeć atrakcją dla turystów. :evil_lol:
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zginiesz. :diabloti: (Patka tu nawet nie zaglądnie... :cool3: ) Właśnie wysłałam jej na gadu zaproszenie do wątku. :cool3:
  18. To by było zbyt piękne.... :diabloti: I tak jestem wyrozumiała... Powinnam wstawić zdjęcia łóżkowe lub sprzed Pałacu Ślubów. :evil_lol: Coś czuję, że przez Patkę też zostaniesz zlinczowana. I przez Naszych TZtów... Oj, już Ci współczuję.... :evil_lol: Edit: dość dziwnie się skompresowały, ale cóż - nie mam już czasu tego dziś zmienić.
  19. Nieaktualne. ;)
  20. O Ty zła!!! :eviltong: Zaraz poszukam jakieś Twoje śmiejące się oczka.... :p
  21. Ja plus kilka moich znajomych. :) Ale podobno ma powstać tor - w Mr.Fox. A są jakies plany?
  22. Teraz mam Justynko bardzo, bardzo, bardzo ważne pytanie: chcesz być poćwiartowana, utopiona czy zgnieciona przez ciężkie dupsko Wydmuchy? :)
  23. Justyna nie odpisuje - czyżby wzięła sobie moje błagania do serca? Eeee... Nie wierzę. :eviltong:
×
×
  • Create New...