pisałyśmy , nikt się nie zgłaszał. Moriaaa ma napisane w wątku transportowym, że jeździ na tej trasie, ale nic nie odpisuje - ani na pw, ani na e-maila..
Reno - to nie musi być ten tydzień. Może być następny, jeszcze następny, lub jeszcze następny... Co prawda w weekendy 22-23 i 29-30 ja nie dam rady zawieźć psa do Was do Łodzi, ale poprosiłabym kogoś o pomoc. Nic, na razie czekam na propozycje jak komu pasuje - a ja się dostosuję całkowicie.