dorciu, mogłabyś podmienić e-mail do ogłoszeń Iksika na [email protected]? Na ten, który podałaś nie chcę, żeby przychodził mi spam. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot!
Dziękujemy za zdjęcia Wojtku. Niestety nie są to mega adopcyjne psy... :( Ale zrobimy, co w naszej mocy, by im pomóc.
Ja będę w Kaliszu 8-11 listopada. Na pewno odwiedzę psiaki i porobię im zdjęcia.
Dziękuję Monika za aktualizację rozliczenia. Niestety zmiany w dogo zrobiły pod tym względem straszny bałagan. :/
Jednak stan finansowy Diego nie wygląda najlepiej. Oby w końcu znalazł się jakiś domek.
To blizna, a nawet wgniecenie czaszki (na zdjęciach tego nie widać) - obstawiam zderzenie z samochodem. W każdym razie nie przeszkadza jej to, tylko wizualnie może kogoś to razić.
dorcia2, dziękuję za wpłatę dla Iksika! Każdy grosik się liczy, nawet nieregularnie.
A pakiecik... pytanie! oczywiście, ze się przyda, będziemy bardzo wdzięczni!!! :calus:
Był telefon, ale niestety odmówiłam... Pani bardzo sympatyczna, wszystko okej, poza jednym: Kama musiałaby być w domu sama codziennie po 10h. A to dla niej zdecydowanie za długo. :(
Za około 30 minut powinna być w drodze. Wojtek jak zwykle stanął na wysokości zadania - pojechał prosto z pracy do żetony, żeby ją odpchlić. Oczywiście fujary z nas, że zapomnieliśmy zrobić to wcześniej...