Jump to content
Dogomania

wejherstaff

Members
  • Posts

    1218
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wejherstaff

  1. Ja również przyłączam się do gratulacji :multi::multi::multi: Wielkie brawa dla prześlicznego RUDASKA :terazpol: Rude jest piękne :loveu::loveu::loveu::laola: Pozdrawiamy :beerchug:
  2. Wielkie gratki dla Buniaczka :thumbs::thumbs::klacz::klacz: No to dziwewczyna pokazała klasę BRAWO :multi:
  3. Wielkie gratulacje dla naszych stafficzków :laola: Tak trzymać :terazpol::thumbs::thumbs::thumbs:
  4. To i ja przyłączam się do gratulacji. Maluszki cudeńkie :loveu:, niech zdrowo rosną. Głaski dla dzielnej mamuśki :loveu:. Pozdrawiamy.
  5. [quote name='Marta Chmielewska']Dzisiaj w Bydgoszczy ukończyłyśmy z Penny Championa Polski :multi: :p[/quote] Wielkie gratulacje dla Penny :laola:
  6. Ooo jak wydoroślała piękna Vellamo, i ten kolorek , super :loveu:
  7. [quote name='Carbonara']Wielkie gratki dla Ciebie i oczywiście Cesta![/quote] Przyłączam się do gltulacji. Wielkie brawa :klacz::klacz::klacz: Wspaniale się spisaliście.
  8. [quote name='Złośnica']Dosyć stafiorów...czas na jajogłowych. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9276/piesbiay50dl.jpg[/IMG] [/quote] Naszym faworytem jest ten bialutki cukiereczek :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam.
  9. [quote name='Marta Chmielewska'] *** [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8274/razem3uu.jpg[/IMG][/URL] *** katrupienie za szyję :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8725/razem24zr.jpg[/IMG][/URL] *** [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9245/spia9kz.jpg[/IMG][/URL] *** [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7277/spia30fo.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wspaniałe fotki Marto :iloveyou:nic dodać nic ująć, one mówią wszystko :loveu:
  10. [quote name='Alojzyna'] [URL="http://img502.imageshack.us/img502/7128/10017125vt.jpg"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7128/10017125vt.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Cudowne:loveu::loveu::loveu: Dawno się tak nie uśmiałam, po prostu boskie :buzi:
  11. Bunia wygląda na bardzo cierpliwą mamusię ;)
  12. Wielkie gratulacje:klacz::klacz::klacz:
  13. A oto nasze maluchy :lol: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3135/psy0167dy.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8369/psy0294mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5903/psy0568uz.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1979/psy0697cd.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Marta Chmielewska'] A swoją drogą, powiedzcie, bo ja nie kumatam... dlaczego stafiki mają takie nieliczne mioty? Nastawiłam się u chińczyka na małą ilość, ale stafiątka? Maluuusio...[/quote] To muszę się pochwalić że nie u wszystkich, bo u mnie urodziło się aż 6 staffiątek :lol:
  15. Przepiękne stafiątka. Wielkie gratulacje Acroba, niech zdrowo rosną :D :D :D
  16. Wspaniałe maluszki :D Niech zdrowo rosną.
  17. Jeden brzydszy od drugiego :wink: Jeszcze raz gratki dla Marty, niech zdrowo rosną i za dużo nie rozrabiają - strasznie Ci zazdroszczę. Ja również nie mogę się doczekać maluszków. U mnie dopiero na początku stycznia. Cieszę się na samą myśl. :lol:
  18. [quote name='AMFI']Dziś zakończyło się nasze oczekiwanie na decyzję ZK: mam zatwierdzoną nazwę [b]z Bullerbyn[/b] :P[/quote] A mnie ten właśnie przydomek najbardziej się podobał :D :D :D My również ostatnio tę właśnie lekturę czytaliśmy. (Staffiątka z Bullerbyn) jak to pięknie brzmi. :lol:
  19. [quote name='Vectra']ta galeria szczeniaczków to naprawde super pomysł :D , .Na takie kruszynki to można patrzeć godzinami :lol: i przy okazji zobaczyć jak wyglądają kluseczki różnych psich ras.[/quote] Jestem jak najbardziej za :D Widzę że Marta została szczęśliwą babcią. Wielkie gratulacje, maluchy są cudeńkie :lilangel:
  20. A mnie się podobają i psiaki i te foty do "bani". Jeśli ktoś chce to można nacieszyć oko pomimo nie najlepszej jakości. Fotki odzwierciedlają moim zdaniem "urok" tej wystawy. Myślę że zarówno psiaki jak i ich właściciele zmęczeni byli tym ciągłym hałasem, szczekaniem, dudnieniem ... I to właśnie widać na tych fotach.
  21. Gratulacje dla wszystkich :laola: :laola: Czekamy na fotki.
  22. Nie mogę się doczekać kolejnych fotek kluseczek :D Prosimy o dalsze sesje :angel:
  23. Gratulacje ślicznych maluszków :D Uwielbiam takie maleństwa, niech kluseczki zdrowo rosną. :D
  24. Moje dwa staffiki mieszkają w domku z niewielkim ogrodem. Jeśli oba są oba na podwórku, to powiedziałabym że bardziej zajęte są sobą :D niż przechodniami. Natomiast jeśli osobno, wówczas suczka lubi sobie poszczekać , jeśli ktoś za płotem zatrzyma się i chcę z nią "pogadać" :wink: Jest to u niej oznaka wielkiej radości (ale jeśli ktoś jej nie zna, to może się wystraszyć). Pies natomiast nie przejawia żadnego zainteresowania przechodzącymi ludźmi, prawie wogóle nie szczeka - no chyba że ktoś chce wejść na posesję. Ale jak już pisali poprzednicy, jest to kwestia wychowania i zsocjalizowania psa. :)
  25. Piękne zdjęcia Pani Marto, aż miło popatrzeć :D cudeńkie. Szkoda że jeszcze się nie nauczyłam wstawiać fotek, może następnym razem :wink:
×
×
  • Create New...