Jump to content
Dogomania

wejherstaff

Members
  • Posts

    1218
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wejherstaff

  1. Nas również dzisiejsze słoneczko skłoniło do pstryknięcia kilku fotek Luni mamuni :eviltong: [IMG]http://images6.fotosik.pl/11/e5825a88657a9f5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/11/077d3f409589a57fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/11/89a62af82e232f2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/11/180d74737cd4aea6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/11/32923250bfe9cb16med.jpg[/IMG] :loveu::loveu::p
  2. [quote name='dzasta'] To już nad morzem zabawy z Bessi ( bo nad morzem gościliśmy w rodzinnych stronach Czesława w Wejherowie- Kasiu i Jacku jeszcze raz dziękujemy za gościne:multi: ) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/352/9fe401c9dc606a28.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/297/129c59c6f3d2b522.jpg[/IMG][/URL] Zapasy z pannicą Bójką :)Która najlepiej podpasowała Dżezowatemu bo tez lubi jak ja to nazywam drastyczne zabawy :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/297/2c56e10e27b3bd03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/352/d12f44df0a0ad4b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/297/bb1d50d9f92684b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/297/ee64f9286fd59bd6.jpg[/IMG][/URL] A to już u znajomych w Soczewce :) [/quote] Witaj Justynko po dłuuuuuuugiej przerwie. Nam również było bardzo miło, i zawsze u nas jesteście mile widziani :lol: Pozdrawiamy :p
  3. [quote name='piotraz']Witam. Już w przyszłym tygodniu dołączę do posiadaczy staffików. Nie mogę już się doczekać. A tak oto będzie się prezentować mój podopieczny. Na fotkach w wieku około 5 tygodni. [IMG]http://images20.fotosik.pl/340/3817a9b3dabb4f10.jpg[/IMG] A teraz czekajcie na fotki, które będą wykonane już przeze mnie ;)[/quote] Tfu tfu śliczny rudasek :loveu::loveu: I dla przypomnienia nasza Bessi w wieku 6,5 miesiaca [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/adb1fe2a4a9f788emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/c83734a70a1c6df2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/29b6b895f331c5f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/759ba14a9d66ceadmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/9309764627dcb96dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/9f9f9de28e512f2cmed.jpg[/IMG] Pozdrawiamy :p
  4. Narazie wiem tylko tyle: -STAFFKAR-BOB:multi::multi::multi::multi::multi: -ZOŁZA- Najlepsza suka w Rasie:multi::multi::multi::multi::multi: Gratulacje :)
  5. [quote name='Giovani']Zośka lokata czwarta, postawiła osiołka:evil_lol: i się pancio zdziwił, \[/quote] I i nie ona jedna na chwilę się zawiesiła :evil_lol: ale najdłużej (widać jakiś fajny zapaszek :shake:) I kolejna porcja zdjątek ;) Malina [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/ae5d00cf31b4005emed.jpg[/IMG] Malina i Bójka = porównanie [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/ae1f3cff975cda3amed.jpg[/IMG] Kanciak i Bójka [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/f93fae360aaa8ad3med.jpg[/IMG] I wybór zwycięscy rasy [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/beaffa302fd4091emed.jpg[/IMG]
  6. [B][COLOR=Red]Najlepsza Dorosła Suka w Rasie :multi::multi::multi: [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/744afe098521a202med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/10de83d53c9e7419med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/f07094d7c52a5b8dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/b4880b4890553defmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/169f509ba3f1748dmed.jpg[/IMG] cdn... [/COLOR][/B]
  7. Suczki młodzież Cantinni [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/7ce733301f0ecdc1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/503662e26de93b7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/13d195b466889a70med.jpg[/IMG] First Daisy [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/683cfa2466d4e70bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/6bfd6dba56331dc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/e85e5017d62ef004med.jpg[/IMG] Linda [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/58a5939f12ca1d73med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/3592b0edc81aab2fmed.jpg[/IMG] i Zośka [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/c0b81f76a5b808femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/d2a2fd1b23a81082med.jpg[/IMG] i młodzież na lokmatach [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/0d4e75e13dea9d24med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/79c68e154238329dmed.jpg[/IMG] cdn...
  8. I kilka fotek naszych milusińskich ;) Pies młodzież [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/2ab095ced677b90dmed.jpg[/IMG] pies otwarta [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/696db84cf9f9de3cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/cbd4ac1049e6cbd4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/0ad5ff0f54690e7amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/68352491f8dea963med.jpg[/IMG] i weteran [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/702cfa2bbff95e02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/bd89836dd3e09d2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/7/9cee2e8de20fb8d5med.jpg[/IMG] Za chwilkę wrzucę stafinki :loveu: cdn...
  9. Wystawa bardzo udana :multi: pogoda wspaniała, :p A tak zaprezentowały się staszki :lol: Psy młodzież: PINCOLETTO CHATCHATURRI Staff-Ka FCI dosk. Pies otwarta: ADAMELLO Całuśne Stadko dosk.CWC Weteran: SCY SCRAPER Adba Zw.Rasy :multi: i suczki :p Młodzież: lok. I CANTINNI Dynastia Bulli dosk.Najlepszy Junior :multi: lok.II FIRST DAISY Staff Story lok.III Human Dogs FCI LINDA EVANGELISTA lok.IV ZHOSHUA Buldożer Pośrednia: QANTANAMERRA KACCIORRA Staff-Ka FCI CWC NDSwRasie :multi::multi::multi: Otwarta: Canaveral-Staff MALINA dosk.CWC Gratulacje dla wszystkich lokatowców :thumbs::thumbs: Jeśli coś pomyliłam lub przeoczyłam to proszę o poprawkę.
  10. [IMG]http://images6.fotosik.pl/6/739b338ba160699cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/6/f7a14ce7a0ed6739med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/6/0462d6a31cdf6000med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/6/0467fec25d2af32emed.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  11. Kasiu, Justynko gratulacje ślicznych kluseczek :multi::multi: Niech zdrowo rosną maluszki i prosimy o więcej fotek :mad: I nasza zamyślona Świnka :cool3: [IMG]http://images6.fotosik.pl/5/075b8239906ad361med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/5/4841c97d106eba93.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/5/4aabddcc5d732ec6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/5/ba139e533c59583fmed.jpg[/IMG]
  12. Jakie "brzydale" :loveu::loveu::loveu: Mogłabym godzinami na nie się gapić ;) Boskie :loveu:
  13. Giovani dawaj swoje foty :mad: [SIZE=1]Ps. i mała poprawka - nie "Wejcher" tylko wejherstaff.[/SIZE]
  14. [quote name='blaira']Fajne fotki.... Co do zagadki...nie trudna dla mnie ta zagadka bo rasa ta, a moze to i nawet ten sam pies wpadl mi w oko w NDMie....odp brzmi : Pies faraona :evil_lol:[/quote] Blaira bravo :multi: To fakt, psiak wpada w oko i nam też bardzo się spodobał :loveu:
  15. Taki tłok panował przy naszym ringu (yory, yory, yory .....:shake:) [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/06e19b9fbcbb21ecmed.jpg[/IMG] Bójka w biegu ;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/fe8b5adc3e29c6a8med.jpg[/IMG] I zagadka :lol: Co to za rasa - bardzo podobał nam się ten psiak :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/14937351ddbedc65med.jpg[/IMG]
  16. [quote name='hun']Hej! Wejherstaff-obiecałaś foty Jest już dobrze popołudu,a tu N I C :mad:[/quote] Obiecałam, obiecałam ale dziś taki poiękny dzionek że dopiero do domku wróciłam. Już wstawiam :p [IMG]http://images21.fotosik.pl/198/7119a60d8ef4745bmed.jpg[/IMG] Cantini i Linda [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/b2d6dad984831477med.jpg[/IMG] Koira i Zośka bez głowy [IMG]http://images21.fotosik.pl/198/1a7cc4666310e061med.jpg[/IMG] Cantini [IMG]http://images21.fotosik.pl/198/a59baf0f93f58eccmed.jpg[/IMG] Zośka [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/9f01e7fc66df2cb8med.jpg[/IMG] Linda [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/98a29dabbd0ac658med.jpg[/IMG] Antoś i nasza Bójeczka :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/198/faf704896517daddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/f066d06adce958edmed.jpg[/IMG] i śnieżynka Bessi :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/d7b5dd4d5cc2e046med.jpg[/IMG] cdn.
  17. Justynko, jestem pod wielkim wrażeniem Czesława :loveu::loveu::loveu::loveu: Pięknie się synuś rozwija :p:loveu: Pozdrawiamy.
  18. Dziękujemy wszystkim za gratulacje :multi::multi: jest nam bardzo miło. Gratki również dla pozostałch staszków oraz Cantini za Zw.Mł.:loveu: Strumyk dzięki za filmik. Miło było wszystkich spotkać :lol: i pogadać. Fotki jutro - bo dzisiaj padam ;) Pozdrawiamy.
  19. A tak prosi nasza Lusia :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/180/7fdceaec66ffdc46med.jpg[/IMG] A tak się uśmiecha ;) [IMG]http://images22.fotosik.pl/103/2ee5cfbd7d9906f2med.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Patka'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4290/ruda0204075jx9.jpg[/IMG][/URL] pełna symbioza :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7979/ruda0204081bq7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Patka, gratuluję nowego śliczniutkiego członka rodzinki :loveu::loveu::loveu: cyt. "O rany, Patka, ja wiedziałam, że to będzie staffik :lol: Gratuluje małej." [SIZE=1]Też tak po cichutku myślałam ;)[/SIZE]
  21. Spasiba Hondik :multi:
  22. Nadmorska Bójeczka :loveu:;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/235/cb0de80a75a4eba6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/181/ada1cd2135205345med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/181/8ac590c4329574edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/103/c8578de69eca6ef2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/180/5fe41f04080542f5med.jpg[/IMG] Pozdrawiamy!
  23. [quote name='acroba']Dwóch takich..... [IMG]http://i82.photobucket.com/albums/j247/agnienia/braciag.jpg[/IMG][/quote] Choć nie przepadam za bliźniakami ;) to "Ci dwaj ..." są cudowni :loveu::loveu::loveu:
  24. Justynko trzymam kciuki za 13 w piątek ;):kciuki::kciuki::kciuki: wracaj szybciutko do zdrowia.
  25. cd. [IMG]http://images20.fotosik.pl/216/9b9174a2797f9fcbmed.jpg[/IMG] :loveu: :multi: [IMG]http://images21.fotosik.pl/162/6cddb5f586fd9a24med.jpg[/IMG] ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/162/23b662f3e94e471bmed.jpg[/IMG] :p [IMG]http://images21.fotosik.pl/162/71041f4ad4f14dedmed.jpg[/IMG] :loveu:
×
×
  • Create New...