właśnie dostałam telefon, że potwierdzenie przyszło i znowu przesłali mi na adres zameldowania a nie na adres, który podałam jako korespondencyjny :mad: [SIZE=1](czyli znowu czeka mnie jazda 60 km po potwierdzenie :cool1:; tak się zastanawiam po co w takim razie jest to pole adres do korespondencji :roll: )[/SIZE]