[quote name='alanowak']oooooooo- efra, to bedziemy trzymali kciuki ;) [/quote]
Wielkie dzięki Alanowak :p . My też Wam będziemy kicibować (chyba będziemy na jednym ringu ;) )
[quote name='flashka-g']Gabi postaramy sie jak najlepiej razem z Efrunią:smile:[/QUOTE]
Wiesz Asiu, że polegam na Tobie jak na nikim innym ;) a nasze wymagania nie są duże :p
[quote name='panienkabubu']A to można zadzwonić do oddziału dowiedzieć się o stawki w danej rasie/klasie?[/QUOTE]
Ja zadzwoniłam i pani mi podała stawkę ilościową w naszej klasie; nie wiem czy będą chcieli podać całą stawkę rasy, ale zawsze można spróbować ;)