Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. Aniu, przepraszam, ale nie udało mi się wysłać żadnego mms-a - blondynką jestem wszak :diabloti: Zojka siusia w domu, jednak podobno nie zawsze, więc jakieś podstawy zachowania czystości ma wyuczone. Myslę, że gdy bedzie miała dom z prawdziwego zdarzenia, taki, w którym bedzie się jej poświęcało odpowiednią ilość czasu, to mała szybko złapie o co w tym wszystkim chodzi - w końcu Zuzine dzieciaki to same zuchy i mądrale :loveu:
  2. jestem już... a byłam, byłam, wszystko sobie obejrzałam... Dom jest super. Kasia to bardzo rozsądna, odpowiedzialna i szalenie sympatyczna osoba. Mała Zoja to pieszczoszka, wychuchana, bardzo zadbana, grzeczna, wpatrzona w swą panią jak w obrazek. Uważam, że jesli dwie małe bulwki się dogadają, a powinny, bo Zoja jest grzeczną panną, to będzie to super dobry dom dla Tosi. Kasia mieszka w spokojnej, cichej okolicy, z mnóstwem zieleni, a w mieszkaniu mała Zoja ma nawet swój własny pokój !!!!!! Paola, szykuj się do rozstania...ja wiem, że to jeszcze nie teraz, ale wiem też, że Tosia już znalazła miejsce w Twoim sercu i będzie Ci ciężko......
  3. Pajuniu, koleżanka jedzie w czwartek rano z Łomianek do Gdańska. Może wziąć maluchy, ale ktoś musiałby je dostarczyć na czwartek do Warszawy i odebrać od niej w Gdańsku.
  4. Kostek, już rozesłałam informacje o laleczce, może znajdzie się ktoś...kto się w niej zakocha
  5. Neris, jeśli będzie decyzja o przeniesieniu na Gagarina, to dajcie mi koniecznie znać wczesniej, ok ?
  6. remi 333 proszę wyślij mi n pw Twój nr telefonu - ten, który podała mi Paola jest ciągle "wyłączony lub poza zasięgiem", więc może mam po prostu zły numer. dzięki ewentualnie zadzwoń do mnie - 0.889 509 903
  7. sam TOZ nic nie zdziała, tu potrzeba Straży dla Zwierząt, albo Policji. No ale jeśli Policja, to ktoś musiałby złożyć oficjalne zeznania. Spróbuję skontaktować się z Arką - ona ma duże doświadczenie w tych procedurach - może cos poradzi...
  8. dorzucam sie do leczenia, czy transporu, czy szpitalika, czegokolwiek. Dajcie namiary do wpłat
  9. W poniedziałek mają kontaktować się ze mną ludzie poleceni przez Bogusię z forum collie. To byłby super dom dla malutkiej !!!!
  10. Norman pojedzie najprawdopodobniej do nowego domu do Gdańska.
  11. dzięki dziewczyny :loveu: Ulka, pewnie najprościej będzie zaprosić tę osobe tu na dogo, może sobie wtedy obejrzeć zdjęcia małej i troche o niej poczytać
  12. Zdjątka Zoi wysłane zainteresowanej pani, kciuki trzymam mocno, może sie uda ??? mała jest taka słodka
  13. jasne, słoneczko :lol: :lol: opowiem i będę opowiadała do znudzenia, bo to skarb, taki dom czy domek ;) fajny ;)
  14. Neris, ja moge tylko zaproponować Gagarina, bo tam jest szpitalik...no ale opinie o tej klinice są różne.... ale tam mam zniżkę
  15. kupiłam 4 cegiełki, tak na dobry początek, może inni też zaczną teraz kupować... dziewczyny, głowy do góry, będzie dobrze, musi być !!!
  16. ok, to się jakos namówimy :lol:
  17. no właśnie dlatego piszę, że spokrewnione - ta hodowla z której jest Saba znana była z tego , że uszy wszystkich psów przycięte były za krótko. Saba tak ma i Twoja tak ma.... a w pachwinie tatuaż owszem, ale bardzo ciężko odczytać przy ciemnej skórze. W uchu raczej nie będzie. Musiałabym Twoją panienkę zobaczyć :loveu:
  18. i tu jeszcze sama głowa; [img]http://img144.imageshack.us/img144/5914/dscn0274resizeresizeyj1.jpg[/img] u Saby jest większa, bo ona generalnie jest dużą dziewczynką, no ale podobieństwo jest
  19. no to dla porównania tu masz Sabinkę; [img]http://img144.imageshack.us/img144/8352/dscn0280resizevr9.jpg[/img] Twoja laleczka strasznie chudziutka jest, ale głowę ma ładną...może to jakaś kuzynka Saby ?
  20. Kostek, ona jest bardzo podobna do mojej Saby, tylko chudziutka, bo Saba jest jak szafa trzydrzwiowa.... nikt jej nie szuka ?? ile ma lat ??? zaraz będę sie rozglądała za domkiem - w końcu Saba się tak wszystkim podoba...
  21. Lupe, już szukam i wysyłam, dzięki Kostek, widzę, że pan Pepe zapadł Ci w pamięć...a on teraz juz taki duży jest !!! Wpadnij kiedyś w odwiedziny, zapraszamy
  22. Lupe, a ja byłam przekonana , że to Ty :loveu: starość nie radość :evil_lol: Gonitwa, dziś naklikam fotek na spacerze, to wieczorem wkleję
  23. mar.gajko, niedawno minął rok...jak ten czas biegnie..... poproszę Lupe, może coś wymyśli
  24. Mar.gajko, ale ja nie mogę....bo to tak jak gdybym chciała o nim zapomnieć.... już sama o tym myślałam....może jak poproszę Lupe, to mi zrobi podpis tylko z jednym zdjęciem Ptysia i z Pepe i z Dodą......
  25. Zojka, buldożkowa panienka, poszukuje domu, pilnie !!!!!!!
×
×
  • Create New...