Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. Ptysio, Misio, Słodzisio kochany maluszek pamiętam....
  2. Maupa, wklejam obiecane zdjęcie Pepisia, po długiej i wyczerpującej walce o świńskie ucho . [img]http://img528.imageshack.us/img528/7382/dsc2871resizecw5.jpg[/img] piękny jest, prawda ? i jeszcze pytanie za 100 punktów - kogo kocha Majutka ??
  3. gdyby mi sie udało wszystko poprzestawiać, to dam Ci znać wcześnie rano, ale cienko to widzę......
  4. o której musisz ja zawieżć ?? i z jakiego miejca dokąd ?
  5. Kostek, ja mogę was zawieżć, ale dopiero po południu, najwcześniej około 13. Daj znać, czy to jest ok i jesli tak, to gdzie mam podjechać
  6. Maupa, jak tam Monaś dziś ? paluchy kupiłaś ? pozdrów przystojniaka od ciotki Lav;)
  7. Kostek, bo kanarki tak mają - bezgraniczne oddanie i miłość. Kiedy wyjeżdżam na kilka dni z domu, to Sabina też traci apetyt. mam nadzieję, ze dobry dom szybko się znajdzie...
  8. Fusica, z pewnością Ptysiowy już się z Twoimi psami zaprzyjażnił. On kochał wszystkie zwierzaki i żadnego psa się nie bał. Taki był z niego odważniak. Ptysiowy, lampeczka dla ciebie i twoich przyjaciół
  9. Zojek, czarny diabełek, pilnie poszukuje domu !!
  10. no i z Gdańska chyba też nici....:shake: szukamy dalej tak sobie myślę, może powklejać Lolkę na ogłoszenia w necie ?
  11. Tosia, łaciata panienka, bardzo lubi głaski.... Paola, trzymam kciuki za dziś :lol: i czekam na info Remi - widzę, że jesteś :-), czy możesz się jakoś ze mną dziś skontaktować ? albo ja zadzwonię do Ciebie póżniej
  12. Paola, to czekamy na foty, bo tu juz wszystko jest nagrane - Maupa jest już umówiona, wiesz gdzie i będziemy działać
  13. Monar ma apetyt jak wilk !!! Dziś zjadł ciotce Lavinii całego palucha !!!! Na szczęście był to paluch drożdżowy :diabloti: Maupa nie nadąża z gotowaniem jedzenia - im wszystkim nagle dopisuje straszliwy apetyt, ciekawe czemu ?
  14. Ptysiowy, brakuje mi twojej mordki...... deszcz pada, ludzie są głupi, Pepe śpi i chrapie, a u ciebie jak ?
  15. na razie cisza...może jeden z tych domków będzie ok, ale to jeszcze nic pewnego...
  16. dziś Paola idzie po zdjęcia, więc można będzie działać !!
  17. Zojka znajdzie dom, wiem to, tylko, że na razie go nie widać :shake:
  18. Akitko, to ja do niej zadzwonię wieczorem i dam znać póżniej co i jak
  19. Ptysiek.....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. Paola, czy coś wiadomo w sprawie fotek ?? daj znać na pw, proszę i zapomniałam podziękować za wczorajszy tel :loveu: :loveu:
  21. Zojka czarny nietoperz się przypomina :loveu:
  22. Monaś od Dody i Pepisia :-) i Lavinii [center][img]http://www.freefever.com/graphics/birthday/images/bd9.gif[/img][/center]
  23. Mraulina, wypytaj ją, czy ma w domu zwierzaki i małe dzieci ( koleżanka ), bo jeśli tak, no to musimy jeszcze Lolkę poobserwować. A bulwka jej odeszła ze starości, czy była chora ?
  24. [img]http://images21.fotosik.pl/330/86b06c5bf4e4e8d4.jpg[/img] to jest bomba !!!
  25. Ula, pani Dorota juz ze mną dziś rozmawiała, problem tylko w tym, ze ona ma małe dziecko i suczkę w domu, a my nie wiemy jeszcze tak do końca, jak to z Lolą jest, chociaż wszystkie znaki wskazują na to, że jest ok, no ale to dopiero 1 dzień... Mraulina, z tego co wiem, to w odpowiedzi na Twoje pw, Maupa napisała, żebyś skontaktowała się ze mną, lub podała mi na pw swój numer telefonu, żebym mogła do Ciebie zadzwonić. Pw od Ciebie nie dostałam ani wczoraj ani dziś jeśli koleżanka szuka buldożki, to poproś ją aby do mnie zadzwoniła - 0 889 509 903.
×
×
  • Create New...