Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. Oskar dziękuje za wpłaty Pajunia Ha-Ga Ania i Sonia Agata Hawranek wielkie dzięki !!! :-)
  2. Wózek dla Oskara będzie gotowy w piątek, najpóżniej w sobotę. Pan był, psa wymierzył, ustaliliśmy co i jak, wszystko jest jasne. postaram się być jutro po południu,muszę sie dowiedzieć jak stoimy z kosztami
  3. ja,ja,proszę....tylko kiedy ???? teraz właśnie jadę wiesz gdzie, póżniej też wiesz gdzie, z jednym panem mam nadzieję, może wieczorem ????
  4. w związku z niezbyt ciekawymi wynikami badań krwi Oskarka, prosimy o NIE KUPOWANIE dla niego normalnej karmy - on potrzebuje karmy dla nerkowców, jeśli ktoś ma taką zbędną, to chętnie przyjmiemy. dziś powinien się pojawić ze mną pan od wózka, dam jeszcze znć o której
  5. Oskarek bardzo dziękuje za wpłaty od Magoral Asiaf1 Irma buziaki :-) Asiaf1 pojechała dziś do Falenicy po wózek, niestety prawdopodobnie będzie dla Oskarka za duży, spróbujemy. Pan od robienia wózków przyjedzie ze mną wymierzyć niuniusia w piątek
  6. Bardzo, bardzo prosimy o pomoc - ten pies chce żyć, biegać, bawić się - wystarczy spojrzeć w jego oczy....... gdyby ktoś chciał wpłacić jakieś pieniążki na Oskarka, podam nr konta na priva pomóżcie dogomaniacy, tak jak napisała Doddy; [quote] Razem możemy góry przenosić.[/quote] wierzę w to !!!!!
  7. a w trzy dni po tym jak zginął Klocuś, pojawiła się u nas w domu Doda - buldożka znaleziona na Tarchominie - o niej też był temat na forum stąd nasza obecność na Zlocie - było świetnie ! Anutka dzięki raz jeszcze ! Burbono, mam nadzieję, że się spotkamy jakoś, może wcześniej niż na Zlocie w przyszłym roku ???
  8. jeden już wyrwany, zostało jeszcze 5. to znaczy ogólnie zostało dużo więcej, ale tych 5 ma szanse na szybkie domy... trzymajcie kciuki...........
  9. Burbono, na moim zdjęciu w avatarze jest Klocuś, który zginął pod kołami samochodu miesiąc temu. To był pół - buldożek. pozdrawiam
  10. Anutka, wielkie dzięki - było super !!! Zobaczyć tyle tych uroczych mordek w jednym miejscu, to jest coś !!! wklejam kilka zdjątek, oprócz mojej Dody, nie rozpoznaję żadnych innych psiaków, ale ktoś z pewnością pozna swoje :-) zdjęć mam więcej [img]http://img429.imageshack.us/img429/4427/dscn0856resize2yo.jpg[/img] [img]http://img429.imageshack.us/img429/1233/dscn0845resize1dk.jpg[/img] [img]http://img429.imageshack.us/img429/1798/dscn0867resize3gf.jpg[/img] [img]http://img429.imageshack.us/img429/6379/dscn0872resize5zk.jpg[/img]
  11. Ha ! Dopiero się dowiedziałam, ale będę !!! Z Dodą oczywiście :-)
  12. Byłam tam, wszystko widziałam, wszystko wiem, nie powiem nic, bo na PWP wystawiłam kilka psów z tego miejsca i BARDZO, BARDZO zależy mi, żeby je wydostać......jest to możliwe, ale trzeba działać delikatnie i rozważnie......póżniej napiszę więcej.
  13. Małgosiu, pamiętam Ukraińca z mojej wizyty w Sycynie - był smutny, ale mówiłaś, że pozwala już do siebie podejść..... dla niego i dla drugiego pieska <'> <'> <'> <'> <'> <'>
  14. Dla Maxi <'> <'> <'> <'>
  15. generalnie wszyscy tam są ok, jest podobno jakiś dobry chirurg, nigdy u niego nie byłam, ale dowiem się i dam znać
  16. Ola, tak oględnie napiszę, że jeśli nie uda się załatwić wyciągnięcia Nerusia z Palucha z p. Dyrektor, to skontaktuj się ze mną, a ja spróbuję pomóć......więcej na priva powodzenia lecznica na Schroegera jest dobra, tylko dość droga, ale w poważniejszych przypadkach właśnie tam wożę moje towarzystwo. No a poza tym mają tam szpitalik i pies może zostać na kilka dni po operacji a o kasę się nie martwcie - tak jak Małgosia napisała- jesteśmy jak jedna rodzina, kiedy trzeba pomóc to pomagamy i tyle !
  17. wpisałam komentarz, jutro znów to zrobię :-)
  18. jestem... byłam dzis świadkiem tego, jak Amonek pojechał do nowego domku. Został zaadoptowany przez dwóch chłopaków i dziewczynę, wszyscy bardzo sympatyczni. Rozmawiałam z nimi, oczywiście niewiele o Amonku wiedzieli, no bo niby kto miał im tam cokolwiek powiedzieć ???!!! :evil: powiedziałam tyle ile wiem, dałam do siebie namiary, poprosiłam, aby tu weszli i przeczytali dokładnie cały temat. Oni sobie zdają sprawę z tego, że to duży pies, po przejściach itp itd, są pozytywnie nastawieni, byli z nim i swoją sunią bokserką na spacerku kilka dni temu, myślę, że zrobią wszystko, żeby było dobrze. żałuję tylko, że nie zrobiłam Amonkowi zdjęcia na odchodne, ale był uwiązany pod samymi drzwiami do biura..... więc wiadomo, o co chodzi... trzymam kciuki, żeby się Amonkowi udało !!
  19. Iks, mam jeszcze jeden pomysł - w schronisku w Olkuszu jest tyle psów do adopcji i one są w tragicznej sytuacji - człowiek , który jest właścicielem tego schroniska jest po prostu..... nie moge tego napisać sama wzięłam dwa psy z tego miejsca i uwierz mi, one są jak po ciężkiej chorobie - jeszcze nie potrafią do końca uwierzyć w to, że nikt ich nie skrzywdzi....szczególnie sunia jest tak strasznie smutna.... zobacz sobie temat "już w nowym domu" pt. Boksio i Rottka z Olkusza - obejrzyj zdjęcia, zobacz też temat o Olkuskim schronisku - pomyśl, obejrzyj zdjęcia, może któryś z tych psiaków Cię oczaruje pozdrawiam Dorota
  20. Haniu, to zdjęcie z blondyneczką i Lotnikiem w różowym sweterku jest po prostu cudne !!! On wszystkich obcych podgryza, bo się boi, że mu Was zabiorą, a on jest taki szczęśliwy.....
  21. zbieramy podpisy - ja mam już trochę, wiem, że Eurydyka też zbiera, im więcej tym lepiej. Wrzucę to wszystko w kopertę i wysyłam jutro
  22. dzięki, już wydrukowałam
  23. poproszę o plakat [email][email protected][/email]
  24. Saskia, wiem, że mówiłam, że nie będzie więcej psiaków, no ale jak zwykle nie dotrzymam słowa !!!! Jakie są ustalenia w sprawie suni ??
×
×
  • Create New...