-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Malwinka, nieduża i delikatna sunia -pojechała do domu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Malwinka pojechala do domu we Wroclawiu. Państwo sami przyjechali i byli sunia zachwyceni. -
A najlepiej kierowań na naszą stronę [url]www.fdz-animalia.pl[/url]
-
Pamietajcie też że w przytuliskowej budzie czekają jeszcze krotkowłose drobizagi szczenięce na P. Maja swoj wątek.
-
W sprawioe kastracji jest tak jak rozmawiałysmy kiedyś. Umowę oczywiście musi podpisać. Ja w sobotę odpadam, alemoże Lukasz - z umowami. Zapytam,
-
A co z Monciakiem...
-
POrzucona Gapa w typie shih tzu - w DT w Warszawie - szukamy domu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A wiemy już kto wygral... Gapcię! Dzięki Wam bardzo bardzo -
Jest kolejna osoba zainteresowana Montym. Prosila o ankietę. Nie wiem co pisać. Wysyłam do Was na PWjej adres mailowy. MOże odpiszcie, żeby poczekalą bo jest jedna wizyta - gdyby coś poszlo nie tak. A jesli Monty pójdzie do domu - sa szczeniaki na P - i Gucio.
-
Ale czy Ktoś odpowiedzial Panu zainteresowanemu Montym. Bo to się nam jeszcze nie wyjaśniło.
-
Raczej zupełnie nie - dwa razy starszy jest Pan zainteresowany Mańkiem i nie pisze aby mial dzieci nawet tak dorosle.
-
Dzwonił do mnie Pan ktory wysyłał ankiete na Monciaka. Powiedzialąm że ja nie prowadzę adopcji tego pieska. Skontaktujcie sie z Nim prosze - obiecałam./
-
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Skieruj do Kariny, tel. 663 169 669 Ale wydaje mi się, że Polo jest dłużej. -
Jak dobrze\że Miranda w domku. To co mamy teraz: Manson, Dulcia?
-
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Cztery sunie, mają ok. 4 - 5 miesięcy. Wyrzucone jak śmieci przy stacji benzynowej w Buku, błąkały sie po polu aż ktoś zwrócił na nie uwagę. Tak bardzo się bały i do tego było coraz zimniej. Na szczęście zanim zakończyło się to tragedią – suczki zostały zauważone przez pracowników stacji, zawiadomiono naszego wolontariusza i chudzinki trafiły do przytuliska dla psów. Nie jest to na pewni najlepsze rozwiązanie, ale są bezpieczne i nakarmione. Niestety przytulisko – to kojec i buda – ciepła, ale zawsze. Dziewusie przytulając się do siebie ogrzewają się wzajemnie.[/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Są trochę płochliwe ale bardzo przyjacielskie w stosunku do ludzi i bez problemów dogadują się również z innymi psami. Będą średniej wielkości, raczej wysokonożne. Trzy z nich, te gładkowłose, mają mały defekcik w postaci przodozgryzu ale nie utrudnia on im życia. Szorstkowłosa panienka jest trochę mocniejszej budowy, większa od nich.[/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Sunieczki dostały już własne imiona: Pilar, Passa, Porta, Pela.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Szukamy dla nich domów, odpowiedzialnych i rozważnych, domów z których już nigdy nie wylądują na ulicy. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/48152833.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8102/48152833.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/95880922.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/748/95880922.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/51924287.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/365/51924287.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/10044733.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7570/10044733.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/11112165.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7604/11112165.jpg[/IMG][/URL] Prosimy o pomoc w szukaniu domów dla panienek.
-
Dzieki BB.
-
U nas nowa kicia, Pysia - czeka w klinice na dom tymczasowy. Prosze poreklamujcie, pomożcie szukać miejsca, bo kasa za klinikę jest spora. Jutro wstawię fotki, dzisiaj zabiłą mnie depresja i nie dam rady. KB - jak dostałąś mail ze zdjęciami - możesz wstawić? Proszę
-
[quote name='BeaBono']Gucio też chciał ;) [URL]http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/teleskop/wideo/22012013-godz1830/9832302[/URL] 00:03:25[/QUOTE] No przecież był w TV - te maluszki wszystkie to nieźli celebryci. A jak Hula i Hop - czy trochę lepiej, bo wydaje się jakby brzusie były mniejsze.
-
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Na tym zdjęciu na śniegu jej glowa wygląda jak zupełnie innego psa - budzi respekt. Ale ogolnie śliczna z niej dziewczynka. -
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Trzymamy. Waże że zdiagnozowana. Smutne oczy niestety nadal. -
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
BB wielkie dzieki za ogłoszenia dla naszych psiaków - widziałąm na wątkach. Może coś się ruszy.