-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Czy Tami ma kogoś zainteresowanego sobą?
-
[quote name='Ati']nadal czekam na kontakt-tel osoby, ktora bedzie rozmawiala w spr Walusia, i gdzie przebywa- aby umiescic dane w ogloszeniu psa[/QUOTE] Przepraszam, nie byłam na miejscu. Walenty mieska w hotelu Psia Sfora - Stożne koło Zielonej Góry. tel. do hotelu: 604 993 255 lub 510 878 534 Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Nie chciałabym żeby hotel był jego miejscem do końca życia. Taki kochany pies.
-
To super. Czyli mamy na stanie Mansonka, Dulcie i Gryzię?
-
Bardzo przepraszam, ale wszyscy pracujemy zawodowo i nie mamy czasu na siedzenie przy komputerze - raczej zajmujemy się innymi sprawami po naszej normalnej pracy./ Widze że musze dokladnie pisać: po akcji Gardenia 3 domki się ujawnily - napisałam skrtkowo - wiadomo że nie wydaliśmy psow w ciemno. Naprawdę troche opanowania xxx52 - nie działamy od wczoraj. Nie wdajemy psa z okien samochodow ani na bazarze. Skrót oznaczal że te domy wypatrzyly psiaki na gardenii.
-
Wieści z hoteliku Walusiowi zdjęcia planujemy robić na dniach bo pogoda teraz bardzo kiepska. Sam Waluś jest bardzo fajnym psem. Przyjacielski w stosunku do ludzi, niekonfliktowy w stosunku do innych psów i bardzo lubi dzieci. Jest kombinatorem - umie otworzyć sobie furtkę i zabiera się za płot. Generalnie bardzo spokojny , odsypia stres i nadrabia zaległości w jedzeniu. Widać, że w tej chwili ciepły kąt i święty spokój są dla niego najwaźniejsze.
-
MOnty bęzie chodził do szkoły posluszeństwa Dog Masters. Jest jużw kontakcie z naszą koleżanka Lidką - dowiem się od Lidki jak mu idzie. Lidka zaroponowała dla naszego adoptusia darmowy kurs taka wyjątkowa promocja
-
Super. bardzo dziękujemy Panu Doktorowi. Czy Dulcia jest zaszczepiona juz bo nie pamietam.
-
Walus już w hotelu Psia Sfora w Stoznym. Pani płakała, bo on tak nie chciał do kojca i budy, chciał do domu. Na razie Pani postara sie troche łozyc na hotel. My zbieramy na konto Fundacji żeby także cos na niego za hotel wpłacić. Czekam na zdjęcia - Pani z hotelu obiecała że wysle. Napisze, żeby do mnie wysłała.
-
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Polo jest w tej chwili w miesjcu na zasadzie domu tymczasowego, więc dla niego teraz konieczny jest dom staly. Przepraszma jesli się nie odezwałam, ale bylo nam trudno się wybrac w rejon Wronek, a lubimy najpierw pogadać. zy w grę wchodził tylko Polo.