Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Czy Tami ma kogoś zainteresowanego sobą?
  2. [quote name='Ati']nadal czekam na kontakt-tel osoby, ktora bedzie rozmawiala w spr Walusia, i gdzie przebywa- aby umiescic dane w ogloszeniu psa[/QUOTE] Przepraszam, nie byłam na miejscu. Walenty mieska w hotelu Psia Sfora - Stożne koło Zielonej Góry. tel. do hotelu: 604 993 255 lub 510 878 534 Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Nie chciałabym żeby hotel był jego miejscem do końca życia. Taki kochany pies.
  3. [quote name='tanitka']przepiękny pies :) czy mi się zdaje czy bezjajeczny?[/QUOTE] Bezjajeczny, juz został wykastrowny bo mial chyba problemy z prostatą. Pani która go znalazła zadbała o pierwszą pomoc wet.
  4. Ładny ale starszy niestety. Bardzo się o niego martwię.
  5. Walenty jest piękny - tylko kto da mu dom na resztę życia
  6. To super. Czyli mamy na stanie Mansonka, Dulcie i Gryzię?
  7. Bardzo przepraszam, ale wszyscy pracujemy zawodowo i nie mamy czasu na siedzenie przy komputerze - raczej zajmujemy się innymi sprawami po naszej normalnej pracy./ Widze że musze dokladnie pisać: po akcji Gardenia 3 domki się ujawnily - napisałam skrtkowo - wiadomo że nie wydaliśmy psow w ciemno. Naprawdę troche opanowania xxx52 - nie działamy od wczoraj. Nie wdajemy psa z okien samochodow ani na bazarze. Skrót oznaczal że te domy wypatrzyly psiaki na gardenii.
  8. Dziewczyny z Kociego Świata są w kontakcie. Ustalamy - chodzi o dobro psa. Wyłącznie o to.
  9. Jesteśmy w trakcie ustalania. czip naszego pekina się nie zgadza z podanym przez panią.
  10. Wieści z hoteliku Walusiowi zdjęcia planujemy robić na dniach bo pogoda teraz bardzo kiepska. Sam Waluś jest bardzo fajnym psem. Przyjacielski w stosunku do ludzi, niekonfliktowy w stosunku do innych psów i bardzo lubi dzieci. Jest kombinatorem - umie otworzyć sobie furtkę i zabiera się za płot. Generalnie bardzo spokojny , odsypia stres i nadrabia zaległości w jedzeniu. Widać, że w tej chwili ciepły kąt i święty spokój są dla niego najwaźniejsze.
  11. MOnty bęzie chodził do szkoły posluszeństwa Dog Masters. Jest jużw kontakcie z naszą koleżanka Lidką - dowiem się od Lidki jak mu idzie. Lidka zaroponowała dla naszego adoptusia darmowy kurs taka wyjątkowa promocja
  12. Pi akcji adopcyjnej 2 sunie - jedna krotkowlosa Porta i szorstkowlosa Pela pojechaly do swoich domow.
  13. On był w domu tylko chwilę - bo nie zgadzał się z Pani samcem collie. Potem był w klinice wet. Teraz hotel. Innej opcji nie mamy a żal...
  14. Waluś ma około 10 lat pewnie. Opiekuje się nim Fundacja dla Zwierząt Animalia. Nasza Fundacja. Nie mam przy sobie konta - wstawię jak wróce z pracy - namiary sa też na moich bazarkach.
  15. Numer do Kasi z Azylu Koci Świat - napisze jak wrócę z pracy.
  16. Super. bardzo dziękujemy Panu Doktorowi. Czy Dulcia jest zaszczepiona juz bo nie pamietam.
  17. Powiemk szczerze mnie też zauroczył, jak na rase za która nie przepadam. On jest pluszową przytulanka. Dom będzie miał bezproblemowego psa - tylko żeby się znalazł. Nawet jestem w stanie z powrotem go do Poznania przywieźć... ale gdzie ten dom. Iza zmniejsz zdjęcie, bo wywala.
  18. Walus już w hotelu Psia Sfora w Stoznym. Pani płakała, bo on tak nie chciał do kojca i budy, chciał do domu. Na razie Pani postara sie troche łozyc na hotel. My zbieramy na konto Fundacji żeby także cos na niego za hotel wpłacić. Czekam na zdjęcia - Pani z hotelu obiecała że wysle. Napisze, żeby do mnie wysłała.
  19. Pewnie to jakaś jednorazowa hodowla amatorska typowo, może tylko byl 1 miot, ten z Walentym i później juz nie oplacali skladek.
  20. Pani ktora zgłosiłą wyżła do nas na razie nie napisala co ustaaliła. Dam znać jak tylko się dowiem. Mam nadzieje, że to nie znaczy nic zlego.
  21. Prosimy o wiadomość gdzie Buba ma ogloszenia. Koniecznie trzeba jej szukać domu. Dłużej nie powinna tam siedzieć.
  22. Pani zgłosiła znalezienie psa - a wlaściciela na razie nie mamy to trudno podać kto to. Jakie ten biedak ma szanse? Nie wiem co się z nim stanie szczerze mówiąc. A bydlak powinien zaplacić, choć wiem jak to w praktyce wygląda.
  23. Dziękuję. Wyślę Pani ktora go znalazła w tym rowie. Może będzie probowalą chociaż zapytać - przecież jak odnajdziemy właściciela który go wywalił można by mu wytoczyć sprawę.
  24. Polo jest w tej chwili w miesjcu na zasadzie domu tymczasowego, więc dla niego teraz konieczny jest dom staly. Przepraszma jesli się nie odezwałam, ale bylo nam trudno się wybrac w rejon Wronek, a lubimy najpierw pogadać. zy w grę wchodził tylko Polo.
  25. To może w chronie w ZK cos by wiedzieli. Alernie chcieli z Pania rozmawiać. Mamy tu kogoś z tamtego regionu aby sprawdzil.
×
×
  • Create New...