-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
MIśka jest idealem psa - cierpliwa, spokojna, grzeczna. We wlasnym domu, gdyby byla tylko ona i spokojni ludzie może czyniłaby większepostepy. Ale i tak wychodzi z kojca i spaceruje po ogrodzie, nawet podchodzila do Izy tak na troche i jakby sie jednak wycofywalą bo wtedy przeważnie nasi hotelowcy i szczeniaki interesowaly się i gnały, to Misia dostojnie dreptala do budy. Gdy szczeniaki wpakowaly się do niej do środka, tylko się usunęla. Super sunia.
-
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
JUż kilka dni temu. JUtro wstawie fotki zrobione w schronisku po powrocie. Chyba nie rozumie, przecież kochal panią. Pani jego też. Ale to pies 1 właścicielki - koniecznie kobiety. Nie przepada za mężczyznami oraz jest zazdrosny o tą swoją wymarzoną 1 panią. I to peoblem bo Reem to pies dla samotnej kobiety. Zna kennelowe klatki, potrafi grzecznie czekać w nich nawet ponad 8 godzin. Nie brudzi. Tylko chce kochać 1 osobę. Niestety nie tylko Reem wrócił. -
Dostałam ankiete na Tami - choc prosiłam o wysylke do Ciebie. Niestety nie mogę jej otworzyć. Npisalam o ponowna wysylkę w innym programie na Twój mail.
-
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A u nas cisza. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziekujemy. ardzo!!! Jutro rano podjadę do sunieczki i zobaczę jak się miewa. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oczywiście że tak. Może dajmy jej parę dni na pierwsze oczyszczenia tej martwicy - i można. Ucieszy się dziewusia. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To super. I tak to z miesiąc potrwa zanim będziemogla opuścić schronisko. Jeśli wszystko będzie dobrze. Bo to caly czas jeszzce wielka niewiadoma. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tolerancyjna. Biealą w przytulisku z wszystkimi psami. A teraz spokornialą jeszcze bardziej. Mam wiadomość, że jest cierpliwa - znosi zabiegi, mysie, czyszczenie, odkażanie - oczywiście jest na lekach - nie dalaby rady inaczej. Będę wdzięczna za każdą pomoc. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam pięknie. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Fona - wielkie dzięki że tu jesteś. Atulek - nisko się kłaniamy - dzięki. Caromina - teraz najwazniejsze żeby udało nam się uzbierac na jej leczenie, zabiegi, klinikę. Miesiąc w szpitalu to już horror finansowy, a cała reszta? Będzie też powoli trzeba ruszyć w szukaniem domu, chocby tymczasowgeo - nie wyobrażam sobie żeby po tym wszystkim mogła trafic do przytuliska z powrotem. Wierzę że się uda... a tylko tyle na razie. -
No rewelacja. To się musimy spieszyć.
-
Swego czasu moja nowofundlandla z mojej szetlandki gdy była nieco mlodsza robiła szmatę do podłogi i wycierała nia kąty. Nigdy ani zadraśnięcia, ani ranki a ta moja szelcinka lazla do niej. Zmieniło sie, gdy szelcinka miała dzieci - wtedy potrafiła czarnej malpie agresywnej zeby pokazać i funia durniała i odpuścila.
-
Tak tez włąśnie sobie myślalam - może nagórnik europejski (od tymczasu jak znalazł nazwa)
-
Super, będziemy sobie rozmnażać że hej!!!
-
A ja mam od jutra kolejnego polrocznego kocurka ktorego szef firmy chcial wyrzucic w kartonie na śmietnik. Jutro jedzie do weta a potem ...nie wiem... Oto on [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/36425294.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1074/36425294.jpg[/IMG][/URL] Ma ktos pomysł, gdzie go po klinice zabrać? POradźcie coś. Nie mogłam go zostawić na ten śmietnik.
-
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Caly ogon jest wydarty i oskalpowany. Musiala stoczyć się z nasypu - tam nie ma wielu mozliwości spacerowych, może dlatego. gdyby nie Pan ktory znalazl ogloszenia że jej szukamy i akurat ja zobaczył - może nie udaloby się . -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziekuję. Wlaśnie wrócilam od niej z kliniki. Zdjęcia nawet tego nie oddają. A to taka dobra, kochana sunia... -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia zrobilam dzisiaj w klinice - po kilku godzinach pracy nad oczyszczaniem zakażonych i martwiczych tkanek - oczywiście pod narkozą. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/25701956.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7598/25701956.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/62958571f.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8458/62958571f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/40185647.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5489/40185647.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/24359099.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7807/24359099.jpg[/IMG][/URL] Pomóżcie nam uratować Shirę. Przed nią jeszcze cale życie - sunia nie ma nawet 2 lat. -
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Błagamy o pomoc w ratowaniu życia Shiry.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Shira to podopieczna Fundacji dla Zwierząt Animalia, młoda, delikatna sunia w typie husky. Niestety spotkała ją ogromna tragedia. Na teren zakładu komunalnego, gdzie znajduje się przytulisko, w którym mieszkała suczka czekając na dom, omijając portiernię przedostała się osoba, której zamiarem prawdopodobnie była kradzież psa. Weszła na teren przytuliska i otworzyła kojec, w którym mieszkała Shira i mały Limo. I tu zaczyna się dramat suczki – psiaki nie dały się złapać obcej osobie i uciekły poza teren. Limo wrócił na drugi dzień rano – Shira już nie zdążyła.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Nie wiemy co ją spotkało, kiedy – możemy jedynie przypuszczać, że naszą sunię uderzył pociąg. Została znaleziona przy nasypie kolejowym 6 dni po zaginięciu – w potwornym stanie. Wygląda jakby pociąg przejechał nad nią – skalpując tył grzbietu, wydzierając ogon i uszkadzając mięśnie. Shira leżała w tym stanie dłuższy czas, gdyż uszkodzone ciało zaczęło obejmować zakażenie.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Jednak sunia chodzi, nie ma złamań i bardzo, bardzo chce żyć. Ufnie dała się umieścić w samochodzie, pozwoliła wolontariuszowi się zabrać, dotknąć – nie mogliśmy podjąć decyzji o jej uśpieniu bez walki. Jest taka młoda, delikatna i jednocześnie patrząc w oczy – prosząca o pomoc. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Walki o jej życie, o sprawność podjęli się lekarze w klinice przy ul. Naramowickiej 68 w Poznaniu – bardzo dziękujemy.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Pierwsze zabiegi czyszczenia zakażonych miejsc w klinice trwały kilka godzin. Shira pozostanie tam przynajmniej miesiąc, podczas którego lekarze będą walczyć, próbując ją ratować. Wszyscy robimy co możemy – zasłużyła na życie, mimo bólu – tak ufała ludziom.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Jednak koszty jakie nas czekają będą ogromne – sami ich nie udźwigniemy – bardzo prosimy – pomóżcie nam uratować życie Shiry. Pomóżcie nam zobaczyć tą śliczną suczkę wychodzącą z kliniki. Nie zasłużyła na to co ją spotkało przez ludzką bezmyślność. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Pomóżcie nam jej pomóc! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji z dopiskiem – „dla Shiry”. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000]Os. Stare Żegrze 167/16[/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000]61-249 Poznań[/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Na bieżąco będziemy informować o stanie suczki. Przedstawiamy zdjęcia – uprzedzając, że są drastyczne. Pierwsze cztery zdjęcia po znalezieniu suni przed wyjazdem do kliniki. Pozostałe – w klinice podczas wielogodzinnego zabiegu oczyszczania potwornego okaleczenia.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Bardzo dziękujemy za każde wsparcie – każda złotówka przyczyni się do uratowania jej życia. Sunia w przytuliskowym "biurze" - tak bardzo stara sie być dzielna. Widac martwicę i zakażone miejsca [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/97162742.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6750/97162742.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/86535729.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5527/86535729.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/97556149.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/530/97556149.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/53988820.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4774/53988820.jpg[/IMG][/URL] BAZAREK DLA SUNI [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240945-MACED-dodatek-karmowy-dla-psów-super-pomoc-dla-rannej-Shiry-do-30-04-2013?p=20573824#post20573824[/URL] Z bazarku dla suni uzbieraliśmu 617,50 zł. dziekujemy bardzo!!! Koszt leczenie suni - przekroczył 3500 zł. Ale było warto![/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Na dzisiaj moge napisać - smycz - potrafi. Samochodem jechał, zachowywał się dobrze. Nie wiem na teraz jak do psow. Pani ktora go znalazła ma w domu samca collie - na niego Waluś nawarczal trochę, ale bez jakichś tragedii. Tyle że dwa spore samce - na malej przestrzeni - moglo nie być komfortowo. Zapytam w hotelu co mogą na teraz o nim napisać.
-
Napisalą Pani do nas zainteresowana Tami. Wysłałam ankiete i prosiłam aby wysłala ja do Ciebie Kasiu.
-
Bo cos mi się wydawało, że ktoś bł. Widać pomyliam . Jest na stronie, na bank sie znajdzie jakis miłośnik naszej koronnej odmiany: czarny podpalany niżeł animaliowski
-
Owszem, to że nie odpowiadamy natychmiast na pytania bo pracujemy zawodowo a później pracujemy fundacyjnie, glównie ze zwierzakami - jest argumentem. Wzorcowymi nie jestesmy - pewnie tylko to co robisz jest wzorcowe, reszta to chlam... ale akcje adopcyjne organizowane na wielkich imprezach na terenie MTP - nie sa wydawaniem psów z okien samochodów. Sa promowanie idei adopcji a nie zakupu oraz zachęceniem do adopcji. jeśli zastosowalam skrót myślowy, że w wyniku akcji adopcyjnej czy kącika adopcyjnego podczas Gardenii dom znalazły psiaki - to nie jest raczej równoznaczne że otworzylam okno, stragan - i krzyczałam - komu szczeniaka... i za ile szczeniaka... Tylko sprawdzilam dom ktory się zgłosił. Ale rozumiem, że Tobie nigdy nawet sprawdzane domy nie zawodziły. Nigdy. Jesli sa takie organizacje, ktorym nie zdarzyło się mimo pelnej procedury, że dom okazal sie pomylka, że pies wrócił - "niech pierrwsze rzucą kamieniem".