Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Trzymajcie kciuki w poniedziałek. Bardzo proszę - mocno!!!
  2. Jaka adopcja? On pojechał do schroniska - w hotelu juz dłużej nie mógł mieszkać, nie znalazł się dom i pojechał zgodnie z lokalizacją do schroniska w Przyborówku. Tam niestety już ja nie pomogę.
  3. Ogromnie się cieszymy - nasz Waluś będzie kochany, bezpieczny i obawiam się... rozpieszczony - ale nalezy mu się, za wszystko, co go w zyciu spotkało.
  4. Bukiet spada - a przecież szuka domu. Wprowadzony do pomieszczenia z kotem nie zwrócił na niego uwagi.
  5. Polo miesiąc temu trafił do schroniska w Przyborówku - dopiero wczoraj się dowiedziałam. Niestety w takiej sytuacji ja juz mu nie pomogę.
  6. W każdym razie na brak jedzonka nie może się uskarżać - wyglada..... obszernie dość.
  7. No i ma taka "minę" pana na włościach. Szczęściarz Mundi
  8. Srawa pilna. Bukiet prawie nie wychodzi z budy - mieszka z 3 szczeniąt =- ale to miejsce go zabija.
  9. [FONT=Arial][COLOR=#000000]Bukiet ma ok.10 lat. Trafił do schroniska ponieważ jego właścicielka zmarła a rodzina nie mogła albo nie chciała się zaopiekować starym psem. Zresztą jak się wyrazili: "On i tak zdechnie..."Jest niekłopotliwy i totalnie zagubiony, apatyczny, bez apetytu, nie może się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości – cóż, jakoś wcale się nie dziwię. Miał dom, kochającą Panią i pewnie własny fotelik – teraz ma budę ze słomą, hałas psiarni i kojec z którego zza kraty wygląda na wybieg. Może i niewiele życia mu zostało ale jeżeli nie znajdzie domu to życie w schronie będzie zdecydowanie krótsze. Z drugiej strony – taki psiak może żyć jeszcze całkiem sporo latek – czy jest ktoś, kto pozwoli mu te lata przeżyć godnie i szczęśliwie. Psiak czeka w przytulisku w Buku. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/75197803.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7754/75197803.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/66944634.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4118/66944634.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/50836401.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4382/50836401.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/44240937.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4723/44240937.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/94657732.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9086/94657732.jpg[/IMG][/URL] Jak tak na te zdjęcia patrzę to wydaje mi sie w typie norwich teriera - jakby go wypielęgnować...
  10. Kradnij kradnij. Nasza oskalpowana husky Shira zwolniłą nasz super tymczas - i dlatego Peper mógł go zająć. Oby ktoś dał mu szansę.
  11. Nikt nie dzwonił. peper opuścił klinike, jest w domu tymczasowym. Ale powinien jak najszybciej iśc do stałego. Psiak jest super dla dzieci, mieszka z innym duzym psem. Jest zgodny, grzeczny. Na spacerach bezproblemowo kroczy na smyczy. Domowy psiak. Kochany seniorek. Z uwagi na ilość dredow i kołtunów - konieczne było ostrzyżenie chłopaka. teraz wyglada tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/1007027.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/808/1007027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/1007028q.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/740/1007028q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/1007033.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/647/1007033.jpg[/IMG][/URL] A tu mnie podgladali, a feee [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/siusianko.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9118/siusianko.jpg[/IMG][/URL]
  12. Witamy Was bardzo serdecznie. Ciesze się, że trafiliście tutaj (chciałam wysłac link do wątku gdy już Waluś u Was zamieszka) i super że będziemy mieli wieści o Walusiu. Kiedy Pani, która go znalazła - Pani Agnieszka zadzwoniła do mnie z prosba o pomoc - o znalezionym starszym wyżełku informnując - mimo wielu naszych fundacuyjnych problemów - nie wahałam się. Pomagamy. Udaało sie zobyć miejsce w hoteliku gdzie mieszkał wówczas nasz podopieczny Leoś i tym sposobem - przez kontakty, ogłoszenia - Walus znajdzie swoja nową Rodzinkę. Bardzo bardzo wam dziekujemy. Dzięki pomopcy wspaniałych ludzi nasz Leoś zresztą też juz w domu.... Walusiu, powoli pakuj walizki!
  13. To trzymam kciuki. Ponieważ Pastwo napisali do nas, pies jest tez na naszej stronie Fundacyjnej. czy byłaby szansa abyśmy dostali jakieś wieści, gdyby cos się znalazło?
  14. Shira, jeśli wszystko dobrze pójdzie w sobotę zamieszka juz w swoim domku. A teraz - pokażemy, jak pieknie sunia juz wyglada dzięki troskliwej opiece lekarzy wet a przede wszystkim naszej Ani, u której w domu tymczaowym ostatnio przebywała [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/shirav2013.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9456/shirav2013.jpg[/IMG][/URL] Naprawdę nie wierzyłam, gdy zobaczyłam ja po wypadku pierwszy rfaz - że tak pieknie będzi wyglądała. Nie mówiąc o tym, że nie wierzyłam, że przeżyje.
  15. Podaj na razie na mnie - tel. 609 601 362 i mail Fundacji: [email][email protected][/email] Dzięki, że zajrzałaś. Nie wiem gdzie go zabrać z kliniki, a ma naprawde super charakter. czekam na zdjęcia po strzyżeniu wstepnym.
  16. Do naszej Fundacji dotarła prośba o pomoc dla Brusa: [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Brus – piękny pies w typie charta został znaleziony Znaleźliśmy go pod koniec 2012r. w ośrodku wypoczynkowym wśród lasów świętokrzyskiego. Ośrodek zamykano na zimę i zdecydowano zabrać psa do domu do Poznania.[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Pies okazał się bardzo przyjazny (ma kontakt z 2 dzieci) i dobrze wychowany (nie szczekający w domu, załatwiający się tylko na zewnątrz i ogólnie dobrze nastawiony do ludzi i zwierząt (tak długo jak nie trafi się agresor). Pies nie jest wykastrowany a weterynarz orzekł że nie ma takiej potrzeby z uwagi na małą agresję. Ma około 6 lat, jednak weterynarz nie określił jasno rasy charta, sierść ma dłuższą niż chart polski choć do niego chyba jest najbardziej zbliżony. Zaszczepiliśmy go oczywiście.[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Teraz w czym problem: mieszkamy na osiedlu na 51 m[SUP]2[/SUP], pies potrzebuje codziennej wyprawy w teren i oczywiście ma tendencję do polowania. Wiemy, że na charty należy mieć pozwolenie. Chcemy znaleźć mu dom gdzie będzie miał szansę być na wybiegu. Nie widzę możliwości pozostawienia psa w naszym domu choć początkowo wydawało to się być możliwe. Nie wyobrażamy sobie oddania psa do schroniska czy też porzucenie go stad szukamy teraz rozwiązania - proszę pomóżcie.[/COLOR][/FONT] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][email protected] + 48 502 232 911[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/44428404.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9978/44428404.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/56475537.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8026/56475537.jpg[/IMG][/URL] [/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/20490738.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8665/20490738.jpg[/IMG][/URL] Czy jest gdzie wątek zajmujący się chartami? Kto pomoże pokazać gdzieś Brusa?
  17. Chyba plakaty były - to jest osiedle nieduże znowu, nie wiem jak szukac tego właściciela. Chętnie bym znalazła, tylko nikt nic nie powiesił, nie ogłosił.
  18. Pies nie taki starszy, ma 3 lata - młody chłop;ak i piękny. Ale zastój jest niestety.
  19. Pewnie po mamusi -Lea też ma taki ciemniejszy grzbiecik. Ot zwykła sunia i zwykłe maluszki. Ale mam nadzieje, że ich zycie nie będzie zwykłe - że trafia na wspaniałe domy i zawsze będa kochane.
  20. [quote name='Ajula']straszne te zęby :shake: właściciele się nie popisali, żeby pies był tak zaniedbany! Pies latał ze smyczą, a nikt go nie szuka, to dopiero jest zagadka. Wiesz co Gosia myślę - może on był wzięty z jakiegoś schroniska, może to jest tatuaż schroniskowy? W dodatku kastrowany pies - ludzie rzadko sami z siebie kastrują, tym bardziej, że poza tym jest strasznie zaniedbany.[/QUOTE] On nie był kastrowany - został wykastrowany teraz przez nas...
  21. [FONT=Arial][COLOR=#000000]Lea to dość młoda, łagodna i delikatna, nieduża sunia. Jej życie nie potoczyło się dotąd szczęśliwie. Była psem nieodpowiedzialnego człowieka, który ostatecznie ja porzucił i wyjechał. Bezdomna, opuszczona suczka, dokarmiana przez okolicznych mieszkańców straciła dom. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Gdy przyszedł czas na poród – sunia zaszła w ciążę – wykopała norę na terenie starych szklarni i tam urodziła 7 maluszków. Dbała o nie jak mogła. Ale nie była bezpieczna – dzikie zwierzęta podchodziły zwabione zapachem malców. Nie mogliśmy czekać. Jak tylko dostaliśmy wiadomość o suczce – cała rodzina trafiła pod naszą opiekę. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Malce urodziły się na koniec kwietnia 2013r. Jest ich 7: 3 czarne podpalane suczki, 2 suczki brązowe oraz 2 brązowe – mniejsze od suczek – pieski.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Sunia jest bardzo pogodna i przyjacielska, umie zachować czystość, z kotem się dogaduje. Jak tylko będzie to możliwe zostanie wysterylizowana. Na razie szukamy powoli chętnych, którzy jak Malce podrosną – zaopiekują się szczeniętami i dadzą im nowe, dobre domy.[/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Na dom czeka także nieduża, kochana Lea. Chcemy aby uwierzyła, że człowiek jest dobry.[/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/15925270.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8900/15925270.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/66892968.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/676/66892968.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/34783379.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3520/34783379.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/60574460.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2562/60574460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/59375827.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8500/59375827.jpg[/IMG][/URL]
  22. [FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000][FONT=arial][/FONT][SIZE=4][/SIZE][SIZE=5]Dotarło do nas takie ogłoszenie:[/SIZE] Oddam w dobre ręce za darmo psa mieszaniec owczarka niemieckiego. Barry ma około 3 lat i jest bardzo ufny, posłuszny i przyjazny dla ludzi. Pies należy do moich dziadków, którzy z powodu ich stanu zdrowia nie są w stanie się nim dalej zajmować. Bardzo nam zależy, aby trafił do dobrych ludzi.[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000]Kontakt wyłącznie: [/COLOR][/B][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/B][/FONT][/EMAIL][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000] lub tel.kom. 698 326 417. [FONT=arial][SIZE=5]Dowiedziałam sie, że Dziadkowie Pani Agnieszki przeprowadzili się właśnie do Niej - pies nie mógł tam jechac z uwagi na 2 psy rezydenckie. Został sam. jest karmiony, ale coraz smutniejszy. Pies jest łagodny bardzo, kocha ludzi, lubi dzieci. To piękny pies - nie chciałabym aby musiał trafic do schroniska. Chce bardzo pomóc i psu i Agnieszce, która martwi sie o niego. Może pomożecie nam poszukać domu dla Barryego. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/41552516.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3262/41552516.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/55618569.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8242/55618569.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/32146366.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7123/32146366.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/20149954.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5017/20149954.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscn1763v.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6729/dscn1763v.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/FONT]
  23. Jeszcze kilka zdjęć. Parę dni Peper będzie mieszkał w klinice, póxniej musi wrócic do hoteliku. Ale dla niego to nie jest wyjście. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/98195155.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6895/98195155.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/53096087.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3066/53096087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/90102999.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7171/90102999.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/85696258.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8523/85696258.jpg[/IMG][/URL] A takie były zęby Pepera przed poddaniem go zabiegom oczyszczania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/zbyn.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4077/zbyn.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...