-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
A czy o Koniczynkę ktos pyta? Boje sie, że kolejna nasza cicina sie zasiedzi. Póki mała, ma szanse.
-
Aoże cos innego do adopcji (hmmm - nie wiem czy akurat dla kociaków - angorski biały chomik. Wywalony na malcie - teraz u mnie na tymczasie. istne cudeńko. szukam domu dla maluszka.
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Reklamujemy Sarę wszędzie gdzie poszukiwany jest onek, ale nikt jej nie chce. Nie wiem dlaczego - znów zastój adopcyjny. -
Niewydolność nerek dobrze nie wróży u takiej malizny osłabionej. Biedna kocinka.
-
Psotka staruszka czeka na dom. Jej 3 maluszki juz w domkach
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No nie mają. Psotka jest charakterna psinka, mała ale w kasze sobie nie da innym psiakom dmuchać, i dobrze. Do ludzi cudowna a dzieci uwielbia - zaprzytula i zaliże na śmierć - tak bardzo kocha wszystkie przychodzące dzieci. Wychodzi na spacery z dziewczynka i jej mama w weekendy - aż żal, jak ona tęsknie za dziećmi spogląda. -
Psotka staruszka czeka na dom. Jej 3 maluszki juz w domkach
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety tak -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Śliczny szczeniak - będzie po niego kolejka. U nas by sie pewnie bili. Malwinka robi postępy. Widzieliśmy ją - gdy razem z opiekunami przyszła na Dog Chow - pełno ludzi i psiaków, a ona na smyczy trochę nieśmiała ale wpatrzona w opiekunki jak w obraz. Będzie cierpiała, gdy będzie opuszczała ten dom. Długo tam mieszka. Oby jak najszybciej ktos ja pokochał. -
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W zasadzie nowych wieści brak. Reem nadal w schronisku. Po tym jak wrócił z adopcji, bo okazał sie psem jednej Pani która ukochał nade wszystko - ale innego domownika mniej - nikt nawet o niego nie zapytał. Szkoda, piękny pies z niego. -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
supergoga replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy! Oby sie Orionkowi udało -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
supergoga replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='betka']Cicho u Oriona. Czy coś się zmieniło? mam wolny pakiet ogłoszeń, puścić go dla waszego Czarnuszka?[/QUOTE] Myślę, że więcej ogłoszeń nie zaszkodzi, może nawet wreszcie ktos czarnego wypatrzy. Bardzo dziękujemy w jego imieniu. -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
supergoga replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi sie, że Orion ma całkiem sporo ogłoszeń. Sama wystawiłam go poza strona na innych, które uaktualniam, a Justyna wstawia nasze psiaki na strony internetowe z ogłoszeniami (duży pakiet). Niestety po starsze zwłaszcza owczarkowate czyli większe psy nikt nie dzwoni - nie tylko po Orionka, także Major czeka w schronisku, Sara w hotelu. Szkoda, bo to kochane psy. -
Bardzo mi przykro. A wiadomo co sie stało? Czy po prostu był najsłabszy.
-
No tak, kolejny czarny kociak.... strach sie bać, jak się zasiedzi.... byle się nie nauczyła postępowania od wujka Mansona.
-
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Strasznie sympatyczny cockerek. Mam nadzieje, że bez spanielkowatego charakterku (ostatnie sie jakoś takie zdarzały). My mieliśmy szczęście i kilka naszych ostatnich było całkiem miłych psiulów - znalazły fajne domki. Oby i jemu się udało. -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reno - trzymaj się. Paietam jak ją wieźliśmy do Ciebie. Miałą 7 lat raju. Wiem co pozostaje, przerobiłam. Trzymaj sie ciepło i jestem z Tobą. -
Kto oddaje takie wspaniałe psy jak shelciki. Nie moge jakos tego pojąć. gdyby moja Laguna nie była dużym cięzko chorym i nie tolerujacym innych zwierząt psem - sunia miałaby u mnie dom na zawsze. To moja ukochana rasa.
-
Magma i Malaga urodziły się prawdopodobnie około 16.04.2014. To psie maluszki. Zostały znalezione na ulicy w centrum miasta – były same, przestraszone i zagubione. Zamieszkały w domu tymczasowym i powoli rozglądają się za nowym, własnym domem na zawsze. Psiaki były bardzo zarobaczone – jesteśmy w trakcie kuracji odrobaczającej – zanim będą mogły zostać zaszczepione. Zbieramy także środki na karmę dla szczeniąt, aby je odkarmić. Są pocieszne, lubią zabawy jak każdy psi malec. Malaga – łaciata, o wydłużonej sylwetce na krótszych łapkach jest odważna i pełna uroku. Magma – czarna, na wyższych łapkach jest troszkę panikarzem – czasami popłakuje jak się czegoś wystraszy. Obie sunie nie będą duże – takie raczej mniejsze średniaczki. Malaga i Magma proszą o domy. Zapraszam na bazarek dla maluchów - mydło i powidło 4. Super rzeczy! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253442-Myd%C5%82o-i-powid%C5%82o-4-super-rzeczy-dla-szczeni%C4%85t-z-Animalii-do-08-06-2014r-zajrzyj!?p=22186501#post22186501[/URL] [B][FONT=&]Malaga[/FONT][/B] [B][FONT=&][IMG]http://i.imgur.com/wHDr203.jpg[/IMG][/FONT][/B] [B][FONT=&][IMG]http://i.imgur.com/Yc7TMk8.jpg[/IMG][/FONT][/B] [B][FONT=&][IMG]http://i.imgur.com/RFzglER.jpg[/IMG][/FONT][/B] [B][FONT=&][IMG]http://i.imgur.com/wn06OCr.jpg[/IMG][/FONT][/B] [B][FONT=&][IMG]http://i.imgur.com/NYL9eWW.jpg[/IMG][/FONT][/B]
-
Tyson - buldożek francuski z Animalii - pojechał do domu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Post Pani skopiowałam więc przeczytałam na spokojnie - bo zwykle jednak tak reaguję - oskarżenie nas o sprzedaż psa, o zarabianie na tym, o rachunkach za sprzedaże - nie było pytaniem - a to jest szkalowanie obarczone odpowiedzialnością za wydawanie publicznie takich opinii. Takie opinie szkodzą ogromnie, zwłaszcza gdy sa wyssane z palca i wstawione z czystej złośliwości. Z właścicielka przed zabraniem psa była rozmowa - nikt nie wydzierał Tysona na siłę, mamy sporo własnych psów - chcieliśmy pomóc. Raczej juz bede chyba pomijała milczeniem takie rozpaczliwe apele. Po co nam później takie oskarżenia. Dla informacji tych co czytają - nie chcieliśmy aby Tyson długo mieszkał w hotelu i przyzwyczajał się do kolejnych ludzi. Znaleźliśmy mu doskonały naszym zdaniem i doświadczony dom. To jak, mieliśmy go odbierać, robić psu wodę z mózgu, gdy poczuł się dobrze. A skąd pewność, że nie spotkałoby go coś złego. Niestety nie mamy czasu ani możliwości koczować pod domami ludzi i kontrolować sytuację. Dla nas ważne jest dobro psa. Tylko to się liczy. -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Widać jak dobrze już idzie jej zabawa. I zupełnie inny wyraz pysia w zabawach. -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i.imgur.com/SXg9Mdg.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/OnpQMo0.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/yp6Hfcp.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/XBifDD4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/iL6wDJm.jpg[/IMG] -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
I oto obiecana wcześniej specjalna, profesjonalna sesja zdjęciowa Malwy [IMG]http://i.imgur.com/vZ28BfC.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/Edz5Vcu.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/MB5eIlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/zaMtMcO.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/wgI4ZQg.jpg[/IMG] -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
supergoga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja tez bo sunia tak sie stara i robi postępy.