-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Wszystkie dokumenty złożone, dodatkowe uzgodnienia wymagane w urzędzie pojadą w piątek. Pozostaje czekać. Niestety wiemy że sprzeciw został chyba wniesiony. Zobaczymy jak zostanie rozpatrzony. To maleńkie kameralne schronisko na 10-15 sztuk. Nieraz hodowle psów maja ich więcej, a mieszkają w zwartych zabudowach. Ech - przepisy. -
Zapraszam na kolejny bazarek dla psiaków z Buku - tym razem ciuszki dla pań, dziewcząt i panów - za grosze - wszystkie firmowe. W super stanie. Wysyłka razem z dwoma wczorajszymi bazarkami (w reklamie wyżej). Ponad 40 rzeczy. Zapraszam. http://www.dogomania.com/forum/topic/339706-firmowe-ciuszki-za-grosze-dla-psiak%C3%B3w-zbuku-do-12082017/
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Może jak będzie ich miał po kolei, a nie cała czeredę psów na raz to sie okaże że lubi. Wyraźnie się poczuł bardziej komfortowo. Wolny wychód mu nie służył. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ma bajecznie, odżył i pycho sie śmieje. Tak sie cieszę. -
I jeszcze jeden bazarek, ponad 100 rzeczy dla psów (niektóre mogą być dla kotów), i coś dla chomika. Smycze, obroże, miski, zabawki, akcesoria, legowiska. celem jest uzbieranie środków na modernizację schroniska w Buku, aby psiaki nie musiały opuścić bezpiecznego miejsca aby kończyć życie w dużym molochu. http://www.dogomania.com/forum/topic/339695-bazarek-wszystko-dla-ps%C3%B3w-kot%C3%B3w-i-co%C5%9B-dla-chomika-%E2%80%93-na-bukowskie-psy-%E2%80%93-do-12082017/
-
Zapraszamy serdecznie na bazarek z różnościami za grosze. gadżety, rzeczy przydatne w domu, coś do zabawy, buty, torebki, kosmetyczki i kosmetyki. Bazarek przeznaczony jest na pomoc psiakom z Buku w przebudowie ich schroniska, w zapewnieniu im godnego bytu. http://www.dogomania.com/forum/topic/339694-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ka%C5%BCdego-%E2%80%93-warto-zajrze%C4%87-bo-tanio-%E2%80%93-dla-bukowskich-ps%C3%B3w-%E2%80%93-do-12082017/
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W pierwszym poście wstawiam wpłaty na Foresta - za każdą bardzo Wam dziękuję. Wpłynęła już także kwora 124 zł z bazarku na transport. Poniżej skany faktur paliwowych i paragony z autostrady - nie wszystkie, bo Aga w ferworze spraw wyrzuciła jakieś z rachunkami własnymi, za te ureguluję jej odrębnie. -
Piękny jest Torres. Dziwne że nie pokochał go jeszcze nikt
-
Mundek jest kochany, jedyny problem że wpada w histerie gdy ma iść na smyczy. Ale kocha człowieka, przytula się. To ostatnia fotka. A to Monica, najpiękniejsza z sióstr, ale ogromny wypłosz - o smyczy zapomnijcie. Bardzo niechętnie.... Ale damy rade z domkiem. I Maniuś - jak Gufi pojechał do domu do zrobił sie odważniejszy... fajny psiak I ostatnia fotka Gufiego przed wyjazdem do nowego domu
-
Za każdy grosz dla Foresta dziękujemy pięknie. A ja mam cudowną wiadomość - kolejny skierniewicki psiak który do nas przyjechał Gufi, pojechał dzisiaj do nowego domu. Będzie miał swoje miejsce - trzymajcie kciuki!!! żeby nic nagłego nie wyskoczyło. Dom sprawdzony i będą wieści jak sie sprawuje. Pozostały zatem Monica, Maniek i Mundek. Dla przypomnienia - do domu pojechały: Ryba, Otello, Rachel, Fibi, Forest z uwagi na to, że nie przystosował się do tzw. wolnego wybiegu z psami - pojechał do Murki (tam ma raj).
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
On rzeczywiście kocha dzieci. Awantury często były także o uwagę człowieka. Kocha całym sobą. Świetnie wygląda i odżył. Super - bardzo dziękuję!!!! -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Iza z hotelu. Forest miał apetyt i wcinał jak dziki, Psy go od jedzenia nie odtrącały. Chudy był od samego początku. Co do biegunek Iza mówi, że nie zauważyła na wybiegu biegunek a w każdym razie bardzo sporadycznie - i nie koniecznie jego. natomiast miał ewidentne ADHD - stale chciał wszędzie wychodzić, ganiał, biegał - ogromnie aktywny. Może to jego system zachowania powoduje te problemy z niemożnością przybrania na wadze. Oby to a nie problem zdrowotny. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
On za człowiekiem świata nie widzi. Ale jest t tez niestety problemem. W klinice studenci wet zgłaszali że rozrabia i demolki wyczynia zamknięty w kojcu jak odchodzili do swoich zajęć po spacerach i zabawach z nim. Musi trafić na cierpliwego, odpowiedzialnego człowieka z w miarę jakimś doświadczeniem. Ale to kochany i kochający chłopak. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Z Poznania do miejsca przekazania Foresta paliwo wyniosło Agę 90 zł a autostrada 84 zł. Tak jak mówiłam, w razie czego ja to zapłacę. Brawo Ty!!!!! Bakusiowa! -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
To zależy czi facet za płotem który ma złomowisko samochodowe wniesie sprzeciw. Juz raz to zrobił, przy warunkach zabudowy, ale wniesione zostało odwołanie i dostaliśmy te warunki. Ale to wszystko wydłuża. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile wyniesie transport z warszawy do Murki. Przejazd do warszawy ja zapłacę, bo to trochę moja wina, że nie dałam rady!!! -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Juta chyba ma szansę na domek. Pozostałe są - aktualizacje naniosę za moment przy każdym z nich. Czekamy na pozwolenie na budowę. temat wyjazdu na moment zawieszony bo właściciel schroniska do którego miały jechać zażądał pieniędzy z góry na postawienie dla nich kojcy lub 3 miesięcy czasu aż to zrobi. jeśli w tym czasie uda sie zdobyć pozwolenie na budowę, zaczniemy i juz nie damy ich zabrać. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę. Ponoć Forest to idealny pies dla podróżników - w samochodzie rewelacyjnie sie zachował. Oby szybko znalazł dom - zasłużył. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam że tak jakby zawiodłam z nim, ale w tym hotelu niestety nie mógł zostać... -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo mocno trzymam kciuki za psiaka. Powiem szczerze że ogromnie mi przykro. Przytulał sie do mnie w klinice. Taki fajny pies. Źle mi z tym że go odsyłam. Pociesza mnie, że idzie w najlepsze miejsce dla niego a my pomożemy mu znaleźć tego swego właściwego człowieka na zawsze. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziękujemy za pomoc. Bardzo. Szukałam na 2 fronty. Paulina to nasza psia wolontariuszka której nie udało się zorganizować tego transportu. Agnieszka - wolontariuszka sekcji kociej zgodziła się zawieźć psa - umówiła wszystko a moja wina - że Paulince nie przekazałam (mieliśmy młyn na stoisku fundacyjnym i zapomniałam). Ale wszystko jz chyba wyjaśnione - Forest zapakowany - szelki, adresówka, pas, książeczka - i niebawem wyruszy. Mam nadzieję, że da nam się szybko znaleźć dla niego dom. W naszych ogłoszeniach zmienię tylko jak już dojedzie lokalizacje i podam telefon Murki - jeśli mogę??? -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Agnieszka mówi, że umawiała się z Wami na czwartek do 11.00 - na stacji benzt=ynowej - żeby do warszawy nie wjeżdżać? Czy nie do Ciebie dzowniła, bo ja juz nic nie ogarniam. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To ja nic nie rozumiem. Przecież Agnieszka nasza wolontariuszka mwiła, że wszystko uzgodnione i że w czwartek Forest jedzie do warszawy. Czy cos się zmieniło -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety z uwagi na konieczność obsługi naszego stoiska dopiero dzisiaj odczytałam wiadomość i nie przekazałam Pauli. Forest nigdy nie zaatakował suki. Nie wszystkie psy atakuje. Te które jego zdaniem sa od niego słabsze, starsze - tak. Iza pilnuje czyli mocno krew sie nie lała, ale niestety 2 razy mogła sie lać, gdyby nie interwencja. Poza tym gdy do hotelu trafił nowy pies - jego tez chciał zdołować. Do ludzi jest rewelacyjny. Ponoć tam skąd przyjechał był w zgodzie ze wszystkimi, nie wiem dlaczego teraz to się zmieniło. gdy mieszkał w klinice z Otellem - to Otello o uwagę człowieka atakował Foresta. Może teraz sie odkuwa? Szkoda, bo kochany jest bardzo. Koniecznie trzeba dom mu znaleźć. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to Paula szuka hotelu na 1 noc dla psa - ona niestety musi wracać do pracy. Jutro sie wyjaśni. A ta środ a w żadnym razie nie pasuje? -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Opcje są 2: 1. Foryś wyjeżdża w niedzielę z Pauliną - jeśli znajdziemy hotel który go jedną noc przenicuje (mamy sponsora na ta noc). Niestety Jeśli kojec jest delikatny Forest będzie próbował się wydostać jak nie górą to między szczeblami - i wtedy w poniedziałek jedzie dalej. Jutro będę wiedziała czy Paula załatwiła mu nocleg 2. W środę Agnieszka i Agata zawiozą Foresta autem do Warszawy bezpośrednio i może jechać dalej. Czyli wielka prośba o przekazanie Murce - bo nie mam namiarów, że najpóźniej w środę - jeśli Zagrodowy Pies będzie mógł - dojedzie do hotelu. Forest będzie wykąpany i nie ma pasożytów.