Domek jest na Mazurach , w Pasymiu.
jest na ogrodzonej dzialce, nad samym jeziorem.dookola coprawda są inne domki , ale z tylu.
Domek piętrowy , bez luksusów /np.typu kominek/ ale z kuchnią , lazienką .I do dyspozycji lódka !
Wlaściciele mili , sami mają pieska , więc rozumieją psie potrzeby.
Byliśmy tam w 5 osób z wielkim psem , zero problemów .
jeśli chcesz namiary to napiszę na pw , ale jutro , bo muszę poszukać telefonu .