Gratuluję udanej akcji !!!
Jednak krakusy nie są takie centusiowate :D
Tarantino 100 -byłam ,byłam , kiełbaskę jadłam i winko piłam !!!
To my-ja i mój TZ od tego makaronu .Mam nadzieję , że się przyda, moje piesy wcinają go z wielkim upodobaniem.
Też jestem za tym , żeby takie zbiórki powtarzać co jakiś czas, np.następna w grudniu , przed świętami , co Ty na to ?
Pozdrawiam gorąco organizatorów akcji i wszystkich darczyńców !