Olu , jesli nie ma dla Nerusia szansy na poprawę , to nie pozwól mu cierpieć ! daj mu odejść bez bólu , z glówką na twoich kolanach.Niech czuje twoją milość do końca .
Wiem , taka decyzja jest trudna , zawsze czlowieka dopadają wątpliwości , czy zrobil wszystko co mógl .....
Trzymaj się , dalaś temu psiakowi co moglaś -chwala ci za to !